BEZPŁATNY MINI-KURS .mp3:

ZROZUM ENERGIĘ PIENIĄDZA

Pobierz 4 z 22 lekcji procesu do odbudowania  relacji z pieniądzem i naucz się, czym ta energia jest  oraz jak żyć z nią w naturalnym i zdrowym przepływie.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ?

  • poznasz genezę pieniądza i zrozumiesz skąd pieniądze NAPRAWDĘ pochodzą, a w tym – jaka naprawdę jest ich moc

  • dowiesz się, czym jest energia twórcza i jak harmonizować swoje poczucie uziemienia i bezpieczeństwa (ulokowane w czakrze podstawy)

  • poznasz jedno z kilku uniwersalnych praw wszechświata – prawo wzajemności – i dowiesz się, jak stosować je w praktyce

  • dostrzeżesz, jak przyjmujesz pieniądze dziś, aby sprawdzić czy naprawdę masz w sobie zakorzenioną wibrację przyciągającą obfitość (także tą materialną)

  • dowiesz się, czy jeśli naprawdę chcesz pomóc – to nie powinno to być ZA DARMO?

  • zweryfikujesz swoje nawyki dotyczące pieniędzy i dowiesz się, czego pieniądze lubią więcej, a czego nie lubią

JAK TO DZIAŁA?

Proces jest w formie nagrań audio (.mp3).

Przez najbliższe 4 dni, począwszy od dziś, będą do Ciebie przychodziły wiadomości mailowe z opisem danej lekcji i możliwością odsłuchania.

Dodatkowo, lekcje będą też zawierały uzupełnienia o ćwiczenia pisemne. Niektóre z tych lekcji mają bardzo głębokie przesłania, dlatego dobrze, jeśli zapewnisz sobie codziennie do 20 minut tylko dla siebie, podczas pracy z nimi.

Mini-kurs .mp3 jest małą częścią większego procesu:

22 dni odbudowania relacji z PIENIĄDZEM.

Zapisując się więc teraz i odbierając dostęp do 4 nagrań, będziesz mieć też możliwość dołączenia do całego kursu – w tym w specjalnej cenie. Sprawdź koniecznie maila od nas po zapisaniu się.

HARMONOGRAM MINI-KURSU:

BEZPŁATNY MINI-KURS .mp3:

ZROZUM ENERGIĘ PIENIĄDZA

Pobierz 4 z 22 lekcji procesu do odbudowania  relacji z pieniądzem i naucz się, czym ta energia jest  oraz jak żyć z nią w naturalnym i zdrowym przepływie.

O PROWADZĄCYCH:

SYLWIA SIKORSKA & HONORATA LUBISZEWSKA

Właścicielki marki embraceyourlife.pl, twórczynie i prowadzące podcast: WYSOKIE WIBRACJE, inwestorki na rynku nieruchomości, mentorki zwiększania sprzedaży online

MYŚLISZ SOBIE, ŻE PRZECIEŻ PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ…?

Jasne, jeśli masz nieuporządkowane przekonania na temat pieniędzy i negatywne przekonania na temat ludzi posiadających duże pieniądze, to możesz dokładnie tak myśleć. W dodatku – przez to przyciągasz do siebie okoliczności, które Ci to przekonanie potwierdzają. Musisz jednak wiedzieć, że Twoje niewspierające przekonania na temat pieniędzy różnią się od przekonań, które mają osoby świadomie pracujące z energią pieniądza (energią twórczą) i kreujące dostatek z lekkością.

Wszystko, co piszemy i o czym mówimy w kursie – opieramy o swoje doświadczenia. Same przeszłyśmy już przez wiele etapów świadomości o pieniądzach. Jedna z nas pracowała na etacie przez 7 lat, wyczerpując swoją energię, przechodząc przez wypalenie w bardzo młodym wieku. Inna pracowała tylko pół roku dla kogoś, a potem już na swoim – początkowo w biznesie rodzinnym, a potem budując własną markę i wpędzając się w spore długi.

Dziś rozwijamy równolegle dwie, dobrze prosperujące firmy w Warszawie (gdzie poprzeczka rynku jest dość wysoko postawiona), w tym jedną w zakresie inwestowania i obrotu nieruchomościami. Rozwój tych firm do obecnego poziomu zawdzięczamy przepracowaniu relacji z energią pieniądza w pierwszej kolejności. Bez uporządkowania tych wartości i zrozumieniu duchowych praw sukcesu, na niewiele zdałoby nam się zyskiwanie umiejętności w postaci zyskiwania umiejętnościom zarządzania, sprzedaży czy inwestowania.