VOD SZKOLENIA: 11 metod: Jak zadbać o siebie (emocjonalnie i duchowo) w wymagających czasach?

PRO TIP: Nagranie można oglądać w przyspieszeniu. W tym celu kliknij na odtwarzaczu zębatkę – speed – i wybierz prędkość.

VOD SZKOLENIA:11 metod: Jak zadbać o siebie (emocjonalnie i duchowo) w wymagających czasach?

PRO TIP: Nagranie można oglądać w przyspieszeniu. W tym celu kliknij na odtwarzaczu zębatkę – speed – i wybierz prędkość.

ŹRÓDŁO

PLATFORMA WIELOWYMIAROWEGO ROZWOJU

SUBSKRYPCJA MIESIĘCZNA 79 ZŁ/MC
DOSTĘP BEZTERMINOWY – TANIEJ
JESTEŚ CZĘŚCIĄ? ZALOGUJ SIĘ

ŹRÓDŁO

PLATFORMA WIELOWYMIAROWEGO ROZWOJU

SUBSKRYPCJA MIESIĘCZNA 79 ZŁ/MC
DOSTĘP BEZTERMINOWY- TANIEJ
JESTEŚ CZĘŚCIĄ? ZALOGUJ SIĘ

DLA KOGO POWSTAŁA

PRZESTRZEŃ ŹRÓDŁA

 • dla osób szukających praktycznego zastosowania technik rozwoju duchowego

 • dla osób chcących zrozumieć swoje emocje i lepiej nauczyć się ich obsługi

 • dla osób chcących ugruntować się w równowadze (lub ją odnaleźć)

 • dla osób szukających bezpiecznego miejsca w sieci, w którym mogą dzielić się swoimi historiami

 • dla tych, którzy czasem jeszcze gubią się w gonieniu za tym, co zewnętrzne

 • dla osób, chcących częściej słuchać swojej intuicji i Wyższej Jaźni

 • dla tych, którzy więcej czują, choć często swoje czucie chowają po kieszeniach i racjonalizują

 • dla osób, które zawsze dbały o innych i w końcu gotowe są też zadbać o siebie

CO DAJE DOSTĘP DO

PRZESTRZENI ŹRÓDŁA

 • skierujesz się do Źródła swojej wewnętrznej i ponadczasowej Mądrości

 • będziesz wzmacniać w sobie poczucie komfortu, równowagi, harmonii i spokoju

 • odnajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

 • zyskasz głębsze połączenie ze swoją duchową naturą

 • odbudujesz zaufanie do siebie i zbudujesz ze sobą naprawdę silną więź

 • odnajdziesz tu spokój, inspirację i wrócisz do siebie (do Źródła)

 • ponownie otworzysz się na swoją wrażliwość i poczujesz w pełni jej Moc

 • będziesz mogła podzielić się swoimi troskami oraz wyzwaniami i zawsze otrzymasz wsparcie z przestrzeni serca, od osób podobnie czujących

Źródło pomaga Ci praktykować uważność, skupienie, oczyszczanie i uzdrawianie.

WSZYSTKO ZA SPRAWĄ PRAKTYCZNYCH LEKCJI, ĆWICZEŃ, MEDYTACJI, WGLĄDÓW

I ENERGII GRUPY, KTÓRA SIĘ WSPIERA.

DOŁĄCZAM – POKAŻ SZCZEGÓŁY

Źródło pomaga Ci praktykować uważność, skupienie, oczyszczanie i uzdrawianie.

WSZYSTKO ZA SPRAWĄ PRAKTYCZNYCH LEKCJI, ĆWICZEŃ, MEDYTACJI, WGLĄDÓW I ENERGII GRUPY, KTÓRA SIĘ WSPIERA.

DOŁĄCZAM – POKAŻ SZCZEGÓŁY

Co dokładniej wspiera Twoje

POŁĄCZENIE ZE ŹRÓDŁEM?

SESJE Q&A LIVE/ WEBINARY

Dla członków społeczności Źródła będziemy dostępne podczas wcześniej zapowiadanych webinarów oraz sesji pytań i odpowiedzi NA ŻYWO (ZOOM lub LIVE). Całość będzie dostępna tylko w Źródle, a jeśli jakiś webinar/LIVE będzie dostępny zewnętrznie w opcji płatnej – Ty masz do niego dostęp bezpłatnie.

SPECJALNE ODCINKI PODCASTU

Wprowadzeniem do każdego miesiąca jest odcinek podcastu WYSOKIE WIBRACJE (U ŹRÓDŁA), w którym omawiamy trudne emocje, będące tematem przewodnim do transformowania w nadchodzących tygodniach.

WGLĄDY INTUICYJNE

Uzupełnieniem lub wprowadzeniem do ćwiczeń są nasze przesłania i wglądy intuicyjne w formie video, w których pomagamy Ci POSKŁADAĆ PUZZLE, pozbyć się wątpliwości, ugruntować w Twojej mocy i integrować odrzucane do tej pory części Twojej osobowości.

ĆWICZENIA UWAŻNOŚCI

Stawiamy na praktykę. W każdym tygodniu otrzymujesz ćwiczenia i techniki pomagające Ci się skupić, oczyścić swoją przestrzeń, połączyć z emocjami czy dotrzeć do źródła Twoich niewspierających przekonań, wzmacniając Cię w ich integrowaniu, uzdrawianiu i transformowaniu.

MEDYTACJE PROWADZONE

Każdego miesiąca będziesz masz do pobrania nowy zestaw medytacji prowadzonych, niedostępnych poza portalem. Są to nasze autorskie medytacje, zawsze dopasowane do całości procesu, w którym jesteś w danym tygodniu.

FORUM

W tym miejscu dzielisz się swoimi pytaniami, historiami, troskami, “aha-momentami” czy wsparciem i poradą dla innych osób ze społeczności Źródła. Nie musisz mieć do tego konta na Facebooku, ponieważ forum jest wewnątrz naszego serwisu.

ARCHIWUM MATERIAŁÓW

Zbiór przesłań energii dnia oraz sesje Q&A, czy webinary – będą dla Ciebie zachowane w archiwum. Jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć na żywo, możesz odtworzyć nagranie w dogodnym dla Ciebie momencie.

A PONAD TO:

NASZE OSOBISTE WSPARCIE

Tworzymy tę przestrzeń dla Ciebie i chcemy towarzyszyć Ci w podróży połączenia ze Źródłem. Dlatego będziemy tu dla Ciebie często dostępne.

INFO O NOWOŚCIACH

Jako jedna z pierwszych osób, będziesz miała w panelu powiadomienia o nowościach, które będą pojawiały się w naszej ofercie.

KODY ZNIŻKOWE

Będą tutaj na Ciebie czekały specjalne kody zniżkowe na kursy i produkty, które mamy dostępne obecnie oraz dodamy w przyszłości.

WYBIERZ SPOSÓB PŁATNOŚCI

Miesięcznie

79 zł brutto

CO ZAWIERA
 • Łącznie 13 materiałów w miesiącu (video, ćwiczenia, medytacje)

 • Minimum raz w miesiącu spotkanie LIVE (z opcją czatu lub ZOOM)

 • Nasze wsparcie na zamkniętym forum – jesteśmy tu na bieżąco.

 • Płatność pobierana z karty automatycznie co 30 dni, przez 12 miesięcy.

 • Możliwość ANULOWANIA subskrypcji w każdej chwili – Z UTRATĄ DOSTĘPU do materiałów po zakończeniu pełnego miesiąca rozliczeniowego.

 • Dostęp po roku można PRZEDŁUŻYĆ za dopłatą 100 zł (na kolejny rok).

 • PREZENTY o łącznej wartości 400 zł

 • *Płatność jedynie kartą – przez Stripe lub Paypal

SUBSKRYBUJĘ

Bezterminowo*

790 zł brutto

CO ZAWIERA
 • Łącznie 13 materiałów w miesiącu (video, ćwiczenia, medytacje)

 • Minimum raz w miesiącu spotkanie LIVE (z opcją czatu lub ZOOM)

 • Nasze wsparcie na zamkniętym forum – jesteśmy tu na bieżąco.

 • Płatność jednorazowa z góry  – z dostępem bezterminowym.

 • 2 miesiące gratis (710 zł zamiast 852 zł).

 • Dostęp nie wygasa po 12 miesiącach i nie wnosisz opłaty dodatkowej po roku*

 • NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA OPCJA Z UWAGI NA BEZTERMINOWY DOSTĘP

 • PREZENTY o łącznej wartości 460 zł

 • *Płatność kartą, przez tpay, Paypal lub przelewem

DOŁĄCZAM

Jeśli to Twoje pierwsze

spotkanie z nami, PRZECZYTAJ

Wszyscy pochodzimy z jednego Źródła. I wszyscy do tego Źródła mamy dostęp, choć nie każdy z nas wie, jak na co dzień czerpać z niego mądrość, obfitość, akceptację, odwagę i Miłość.

Dla nas już od kilku lat, to łączenie się ze Źródłem jest naturalnym procesem, obfitującym w wiele dobrodziejstw, pięknych doświadczeń i materializacji pragnień, których umysł nie jest nawet w stanie wymyślić.

Czy to znaczy, że cały czas się uśmiechamy i mamy w sobie 100% pozytywnego myślenia? Jasne, że nie… Za to, coraz wyraźniej każdego dnia widzimy źródło naszych doświadczeń. A to pozwala nam akceptować te trudne szybciej, i doceniać te przyjemne bardziej.

Wierzymy, że jeśli więcej ludzi miałoby taką zdolność (nie tylko przez wiedzę, ale przede wszystkim doświadczanie połączenia ze Źródłem i świadomość nieprzerywalności tego połączenia), zmieniałoby się nie tylko życie jednostek, ale też zbiorowej świadomości.

Wybrałyśmy więc – z pewnością w nie pierwszym wcieleniu – drogę przypominania innym o ich potencjale oraz boskości. I jeśli tutaj jesteś, to być może pozwolisz, abyśmy także Tobie towarzyszyły w podróży do wewnątrz (do Źródła).

Honorata Lubiszewska & Sylwia Sikorska

Twórczynie marki embraceyourlife.pl
Prowadzące podcast WYSOKIE WIBRACJE

WIĘCEJOPINII UCZESTNIKÓW O PLATFORMIE

NASZA PLATFORMA TO BEZPIECZNA PRZYSTAŃ. Z TEGO POWODU NAZWISKA ORAZ ZDJĘCIA NIEKTÓRYCH UCZESTNIKÓW NIE SĄ TUTAJ UJAWNIONE

Moją pasją jest rozwój, osobisty, duchowy, emocjonalny. Od 6 lat jestem w jednym wielkim procesie i z roku na rok nabiera on szybszego tempa. Zaczynałam od tego, na co byłam gotowa, dziś już wydaje mi się, że potrafię zejść do bardzo głębokich tematów i zajrzeć do najskrytszych zakamarków siebie. Pewnego dnia na mojej drodze spotkałam dziewczyny z embraceyourlife. Poczułam się w ich przestrzeni jak dziecko w krainie czekolady. Nie wiedziałam z której strony mam zacząć by to wszystko zasysać przyswajać i wdrażać.Skakałam więc z kwiatka na kwiatek ucząc się tego, co mnie interesuje.

I pewnego dnia dziewczyny stworzyły źródło. I co się wtedy stało? Cała wiedza jest uporządkowana, pogrupowana i jestem prowadzona za rękę od punktu A do punktu B a na Z kończywszy. Tematy przenikają się jeden przez drugi ale nie powodując zamieszania, bo tak naprawdę wszystko się ze sobą łączy. Jest to wspaniały program dla osób na każdym etapie rozwoju. Jeśli jesteś początkująca/cy to zaczynasz od miesiąca pierwszego i stawiasz kolejne kroki w odpowiednim dla Ciebie tempie. Jeśli natomiast tak jak ja czujesz, że już sporo wiesz, ale o pewne rzeczy chcesz dopytać, albo ułożyć sobie pewne puzzle, to też idealnie się składa, bo mnie się właśnie puzzle zaczynają układać w jedną całość. Okazuje się , że sporo zagadnień znam, ale są one porozrzucane w mojej głowie a źródło daje mi poczucie ładu i składu.

Jest zawsze dla mnie dostępne i czeka na moją gotowość do pracy. Mam wokół siebie ludzi którzy tak jak ja rozwijają się i możemy się wymieniać swoimi doświadczeniami, a dziewczyny nas w tym prowadzą. Dla mnie jest genialne rozwiązanie, jestem też bliżej dziewczyn, spotkania na żywo, gdzie mogę dopytać o co chcę i dojaśnić. Przeżyłam już bardzo krótkim czasie wiele aha momentów dzięki temu, że mogłam o coś dopytać lub po wykonaniu ćwiczenia. Z głębi serca polecam ten program <3

Chciałam wam bardzo podziękować za wasza pracę i wczorajszy live. Czuję się bardzo zaopiekowana i budzicie u mnie spokój i zaufanie, co zazwyczaj rodzi się u mnie z latami relacji. Prawdę mówiąc totalnie pod wpływem chwili zdecydowałam się na pracę z wami 🙂 rozpatrywałam jeszcze inna osobę i podczas rozczytywania opcji mejl od niej zniknął, system się zaciął i potem nie mogłam go już znaleźć, wyparował. Uznałam to za znak i jestem bardzo wdzięczna, że na was trafiłam i wybrałam. Jesteście tak bardzo w punkt, że jestem w szoku. Wszechświat totalnie wie co robi 🙂 

PAULINA

Ach i jeszcze jedno, tak na pierwszym honorowym miejscu: Wasz Projekt, Platformę Źródła odbieram i rozpoznaję jako absolutnie wyjątkowe MIejsce, każdy sygnał z Waszej strony (pisany lub werbalny) jest Mocą z Poziomu  Serca (z wykorzystaniem wiedzy z umysłu oczywiście).

To, co dajecie od siebie jest Wartością i Jakością. Tak, z dużych liter 🙂

Dziękuję.

RENA

Jestem tu, ponieważ jedna z bardzo bliskich mi osób poleciła mi Wasz podcast. I wpadłam, jak śliwka w kompot 🙂 Dzięki temu co robicie, wszystko zaczęło się układać w jedną całość.

WIOLA

Ten tydzień był dla mnie bardzo odkrywczy. Sporo głębokich wglądów w siebie i uzdrawiania relacji ze sobą. To dopiero początek mojej drogi z Waszym wsparciem i czuję ogromny spokój.

IWONA

Dziękuję kolejny raz dziękuję. Wiem i jestem świadomy tego, że wiele razy wrócą te bądź inne emocje ale droga, którą wskazałyście pomoże w powrocie do szczęścia, radości i życia w miłości.

MARIUSZ

Dziewczyny jestem Wam wdzięczna bo dajecie przestrzeń, w jakiś sposób siebie i tworzycie ,,coś ” co karmi spragnionego i daje możliwość wglądu w siebie.💓

KASIA

Źródło w liczbach

0
UCZESTNIKÓW
0
KOMENTARZY NA FORUM
0
MATERIAŁÓW MIESIĘCZNIE
0
MIESIĘCY WSPARCIA
DOŁĄCZAM – POKAŻ SZCZEGÓŁY

Jakie doświadczenia czekają tu NA CIEBIE?

 • praca z cieniem i integrowanie odrzuconych aspektów swojej osobowości

 • uzdrawianie niewspierających wzorców i transformowanie ich we wspierające

 • docieranie do głosu swojej intuicji i połączenia z Wyższą Jaźnią

 • odbudowywanie zaufania do siebie i swojego czucia

 • oczyszczanie przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej, w różnych obszarach

 • odzyskiwanie naturalnej radości życia i uważności na siebie i swoją energię

…a ponad to:

 • odblokowanie naturalnego i zdrowego przepływu w czakrach

 • otwieranie trzeciego oka

 • rozwijanie komunikacji ponad 5-cioma zmysłami

 • czytanie znaków i energii

Nie martw się, nie będziemy uprawiać tutaj czarów czy uczyć Cię rytuałów, które nie są zgodne z tym, w co wierzysz. Właśnie dlatego rozwój duchowy jest wielowymiarowy, bo każdy z nas ma inne wartości i wierzenia, a w tym miejscu szanujemy je wszystkie. My same nie jesteśmy zwolenniczkami zmuszania się do tego, czego nie czujemy kompletnie. Więc tutaj nie będziemy rzucać zaklęć. Dostaniesz to, czego Ci trzeba, aby odnaleźć magię w codzienności, która Cię otacza i którą sama kreujesz, według swojej wiary.

PRACUJEMY W ŹRÓDLE M.IN. NA BAZIE

NASTĘPUJĄCYCH TECHNIK:

 • praca z wewnętrznym dzieckiem

 • praca z podświadomością

 • Reiki

 • ustawienia systemowe

 • różne techniki medytacji prowadzonych i afirmacji

 • wglądy jasnoczucia, jasnowidzenia i jasnorozumienia

 • czerpanie z Przestrzeni Czystego Światła (pola kwantowego)

Każdy miesiąc jest skupiony na integrowaniu i wzmacnianiu innych emocji. Niewspierające zastępujemy wzmacniającymi.

PRZYKŁAD: W MIESIĄCU 1 UZDRAWIAMY WSTYD I POCZUCIE WINY TRANSFORMUJĄC JE W NAJBLIŻSZE CI W ICH MIEJSCE, EMOCJE – NP. ODWAGĘ CZY UGRUNTOWANIE.

Poza pracą z emocjami skupimy się także na OCZYSZCZANIU i KREOWANIU NOWEJ JAKOŚCI dla różnych obszarów życia.

ZAJMIEMY SIĘ WIĘC m.in. ĆWICZENIAMI NA PRODUKTYWNOŚĆ, INTUICJĘ, KREATYWNOŚĆ, SKUPIENIE, OCZYSZCZANIE CIAŁA, DUCHA, UMYSŁU I PRZESTRZENI WOKÓŁ CIEBIE.

Jakie obszary pomaga uzdrawiać

ŹRÓDŁO?

RELACJA ZE SOBĄ

RELACJE Z INNYMI

PRACA/ BIZNES/ PIENIĄDZE

CIAŁO/ ZDROWIE

Czym jest integrowanie cienia?

Posłuchaj, na czym polega ingerowanie poodrzucanych aspektów swojego człowieczeństwa, aby lepiej zrozumieć proces, jakiego możesz spodziewać się w Źródle na wielu płaszczyznach.

Co o współpracy z nami piszą inni

NAUCZYCIELE ROZWOJU?

(…) Od razu poczułam i miałam taką intencję by być 100% szczera przed dziewczynami. To spowodowało, że dziewczyny bardzo skutecznie i umiejętnie szybko zauważyły i pokazały mi obszary, które w pierwszej kolejności wołają o zaopiekowanie i uzdrowienie. Zaufałam im w pełni i mimo, że miałam ogromną wewnętrzną motywację na biznesowy sukces, dziewczyny swoim wsparciem i przestrzenią na moje wglądy i procesy spowodowały, że w końcu zajęłam się tak naprawdę innym obszarem w moim życiu, który od kilu lat wołał o uwagę.

Pomogły mi tym samym stanąć w jeszcze większej prawdzie na swój temat. Stałam się dzięki temu jeszcze bardziej autentyczna i prawdziwa przed sobą i przed światem. (…) Nauczyłam się iść za swoją intuicją i jeszcze bardziej podejmować decyzje w zgodzie ze swoim czuciem.

Współpraca z dziewczynami podniosła moje zaufanie do ścieżki mojej duszy i podążanie własną moją autentyczną drogą. Autentyczność i szczerość w naszej relacji przeniosłam również na współpracę ze swoimi klientami. Daje mi to dziś poczucie lekkości radości i satysfakcji.

Marta Panasiewicz, Masaż Kobido

Ten brakujący element to ten, ze wszystko ma Źródło we mnie.
Bardzo wyraźnie mi to pokazałyście.

Gdy nie jestem dla siebie ważna, nie kocham siebie – to nie pozwalam sobie na dobro, obfitość i miłość również z zewnątrz, blokuję to.
Gdy siebie odrzucam, dostaje odrzucenie.

Inni ludzie, wszechświat pięknie pokazują mi jak sama siebie traktuję

Joanna Sławińska, Mówca, trener mentalny, przedsiębiorca

1 „brakujący element ”W zdrowym duchu, zdrowe ciało.” To jedno zdanie zrobiło mi efekt wow, aha i refleksji w jednym. Poprowadziło do działania. Bo, pracując też duchowo zapomniałam, jak bardzo ciało jest ważne. Raczej nie za bardzo chciałam tam patrzeć. Emocje, dusza, procesy tak. A ten element, jakby oddzielony. A to nieprawda. Jesteś całością i twoje ciało pokazuje, że w duszy jednak jest inaczej niż sobie to wyobrażasz.

2 „brakujący element’. To w pracy 1:1. Magiczne pytanie – I co z tego? I co z tego, że robisz karierę? I co z tego, że…. Parę razy zadane doprowadza Cię do głębi Twojego prawdziwego celu. I niech Cię nie zwiedzie prostota tego pytania…, i niech Ci służy jego głębia, kiedy zadadzą Ci je te 2 mądre i piękne Istoty z Nieba.

3 „brakujący element” – to Strach ma wielka siłę, kiedy mu na to pozwolisz”. Takie przypomnienie, potrzebne na zawsze. I moje CTA dla wszystkich, którzy mają kontakt z Sylwią i Honoratą. Wykorzystaj go. Skorzystaj z ich procesów duchowych. Dostaniesz więcej niż możesz sobie pomyśleć.

Joanna Grabska, Inspirator zmiany

WYBIERZ SPOSÓB PŁATNOŚCI

Miesięcznie

79 zł brutto

CO ZAWIERA
 • Łącznie 13 materiałów w miesiącu (video, ćwiczenia, medytacje)

 • Minimum raz w miesiącu spotkanie LIVE (z opcją czatu lub ZOOM)

 • Nasze wsparcie na zamkniętym forum – jesteśmy tu na bieżąco.

 • Płatność pobierana z karty automatycznie co 30 dni, przez 12 miesięcy.

 • Możliwość ANULOWANIA subskrypcji w każdej chwili – Z UTRATĄ DOSTĘPU do materiałów po zakończeniu pełnego miesiąca rozliczeniowego.

 • Dostęp po roku można PRZEDŁUŻYĆ za dopłatą 100 zł (na kolejny rok).

 • PREZENTY o łącznej wartości 400 zł

 • *Płatność jedynie kartą – przez Stripe lub Paypal

SUBSKRYBUJĘ

Bezterminowo*

790 zł brutto

CO ZAWIERA
 • Łącznie 13 materiałów w miesiącu (video, ćwiczenia, medytacje)

 • Minimum raz w miesiącu spotkanie LIVE (z opcją czatu lub ZOOM)

 • Nasze wsparcie na zamkniętym forum – jesteśmy tu na bieżąco.

 • Płatność jednorazowa z góry  – z dostępem bezterminowym.

 • 2 miesiące gratis (710 zł zamiast 852 zł).

 • Dostęp nie wygasa po 12 miesiącach i nie wnosisz opłaty dodatkowej po roku*

 • NAJCHĘTNIEJ WYBIERANA OPCJA Z UWAGI NA BEZTERMINOWY DOSTĘP

 • PREZENTY o łącznej wartości 460 zł

 • *Płatność kartą, przez tpay, Paypal lub przelewem

DOŁĄCZAM

FAQ – najważniejsze pytania

Ta przestrzeń i ćwiczenia w niej zawarte, mogą być dużym wsparciem i poszerzeniem perspektywy dla osób będących w terapii lub przed decyzją o przystąpieniu do terapii. Nie powiedziałybyśmy jednak, że to miejsce może Ci zastąpić terapię, ponieważ każdy z nas ma swoją unikatową historię i na różnych etapach rozwoju potrzebujemy różnej formy wsparcia.

Dołączając do Źródła, dołączasz w swoim cyklu, rozpoczynając od miesiąca pierwszego. Źródło to nie jest kurs online, który wszyscy zaczynają w jednym czasie. Zaczynasz w swoim czasie i przechodzisz swoim torem. Natomiast, gdy masz do nas obszerne pytanie, które poza odpowiedzią na forum, będzie też do rozwinięcia na żywo, wtedy podczas najbliższego LIVE odpowiadamy na nie, bez względu na to, czy inne osoby będą miały pytania do dalszych miesięcy.

Nie. Zależy nam na tym, aby wspierać Cię w procesie. Połączenie ze Źródłem, to podróż. Dlatego zdecydowałyśmy się nie udostępniać wszystkich materiałów na raz, a stopniowo – co kilka dni – i informować Cię mailowo (przypominając), o dostępie do otwartych przesłań.

Otrzymasz od nas powiadomienie mailowe z systemu, w którym zakupisz swój dostęp. Dzięki temu wciąż będziesz na bieżąco i nie porzucisz swojego połączenia ze Źródłem.

Nasza umowa zawierana jest na 12 miesięcy, jednak subskrypcja trwa tyle, ile Ty decydujesz. Opłacasz dostęp miesięczny lub z góry na 12 miesięcy. W każdej chwili możesz przedłużyć dostęp o kolejny miesiąc lub anulować go w okresie tych 12 miesięcy. Po anulowaniu subskrypcji miesięczne utracisz jednak dostęp do większości materiałów. Opłacając cały rok z góry, nie tracisz dostępu nawet po 12 miesiącach.

Medytacje będą do pobrania na telefon lub komputer, więc zachowujesz je tak długo, jak chcesz. Po anulowaniu subskrypcji dostęp do materiałów i zniżek zostaje wyłączony w dzień zakończenia cyklu rozliczeniowego danego miesiąca.

Przestrzeń Źródła zawiera forum, dzięki któremu możesz komunikować się z innymi członkami przez konto subskrybenta bezpośrednio przez stronę, po zalogowaniu do Źródła.

Spotkania na żywo będą odbywały się co najmniej 1 raz w miesiącu. Dowiesz się o dacie i godzinie spotkania na dwa sposoby. Pierwszy to informacja w systemie, na stronie głównej Źródła. Drugi sposób, to powiadomienie mailowe.

Na ten moment nie – całość komunikacji będzie odbywała się w przestrzeni Źródła oraz przez maile. Jeśli coś się zmieni i zajdzie konieczność utworzenia grupy, poinformujemy o tym członków społeczności mailowo.

Na ten moment jest 12 modułów (miesięcy).

W każdym miesiącu pracujemy nad uzdrawianiem jednej, wypieranej emocji. Oto, nad jakimi emocjami będziemy pracować w pierwszych 6 miesiącach:

 • Poczucie winy/ wstyd
 • Brak zaufania do siebie i brak poczucia bezpieczeństwa
 • Brak poczucia własnej wartości/ godności/ niska samoocena
 • Gniew/ złość/ nienawiść
 • Samotność/ porzucenie
 • Duma/ Próżność

Napisz do nas na kontakt@embraceyourlife.pl