ŹRÓDŁO

PLATFORMA WIELOWYMIAROWEGO ROZWOJU

JESTEŚ CZĘŚCIĄ? ZALOGUJ SIĘ

ŹRÓDŁO

PLATFORMA WIELOWYMIAROWEGO ROZWOJU

JESTEŚ CZĘŚCIĄ? ZALOGUJ SIĘ

Przestrzeń Źródła wspiera

połączenie z Twoją duchową naturą

i zapewnia powrót do

wewnętrznej równowagi, mądrości i obfitości

w dynamicznie zmieniających się czasach.

TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ OSÓB ROZWIJAJĄCYCH SIĘ W ZAKRESIE WIELOWYMIAROWEJ DUCHOWOŚCI. POSZERZAMY TUTAJ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ, A DZIĘKI TEMU MAMY SWÓJ WKŁAD W POSZERZANIE ZBIOROWEJ ŚWIADOMOŚCI.

Przestrzeń Źródła wspiera połączenie z Twoją duchową naturą i zapewnia powrót do wewnętrznej równowagi, mądrości i obfitości w dynamicznie zmieniających się czasach.

TWORZYMY SPOŁECZNOŚĆ OSÓB ROZWIJAJĄCYCH SIĘ W ZAKRESIE WIELOWYMIAROWEJ DUCHOWOŚCI. POSZERZAMY TUTAJ SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ, A DZIĘKI TEMU MAMY SWÓJ WKŁAD W POSZERZANIE ZBIOROWEJ ŚWIADOMOŚCI.

Jeśli to Twoje pierwsze

spotkanie z nami, PRZECZYTAJ

Wszyscy pochodzimy z jednego Źródła. I wszyscy do tego Źródła mamy dostęp, choć nie każdy z nas wie, jak na co dzień czerpać z niego mądrość, obfitość, akceptację, odwagę i Miłość.

Dla nas już od kilku lat, to łączenie się ze Źródłem jest naturalnym procesem, obfitującym w wiele dobrodziejstw, pięknych doświadczeń i materializacji pragnień, których umysł nie jest nawet w stanie wymyślić.

Czy to znaczy, że cały czas się uśmiechamy i mamy w sobie 100% pozytywnego myślenia? Jasne, że nie… Za to, coraz wyraźniej każdego dnia widzimy źródło naszych doświadczeń. A to pozwala nam akceptować te trudne szybciej, i doceniać te przyjemne bardziej.

Wierzymy, że jeśli więcej ludzi miałoby taką zdolność (nie tylko przez wiedzę, ale przede wszystkim doświadczanie połączenia ze Źródłem i świadomość nieprzerywalności tego połączenia), zmieniałoby się nie tylko życie jednostek, ale też zbiorowej świadomości.

Wybrałyśmy więc – z pewnością w nie pierwszym wcieleniu – drogę przypominania innym o ich potencjale oraz boskości. I jeśli tutaj jesteś, to być może pozwolisz, abyśmy także Tobie towarzyszyły w podróży do wewnątrz (do Źródła).

Honorata Lubiszewska & Sylwia Sikorska

Twórczynie marki embraceyourlife.pl
Prowadzące podcast WYSOKIE WIBRACJE

POZNAJ OPINIE UCZESTNIKÓW O PLATFORMIE

NASZA PLATFORMA TO BEZPIECZNA PRZYSTAŃ. Z TEGO POWODU NAZWISKA ORAZ ZDJĘCIA UCZESTNIKÓW NIE SĄ TUTAJ UJAWNIONE

Moją pasją jest rozwój, osobisty, duchowy, emocjonalny. Od 6 lat jestem w jednym wielkim procesie i z roku na rok nabiera on szybszego tempa. Zaczynałam od tego, na co byłam gotowa, dziś już wydaje mi się, że potrafię zejść do bardzo głębokich tematów i zajrzeć do najskrytszych zakamarków siebie. Pewnego dnia na mojej drodze spotkałam dziewczyny z embraceyourlife. Poczułam się w ich przestrzeni jak dziecko w krainie czekolady. Nie wiedziałam z której strony mam zacząć by to wszystko zasysać przyswajać i wdrażać.Skakałam więc z kwiatka na kwiatek ucząc się tego, co mnie interesuje.

I pewnego dnia dziewczyny stworzyły źródło. I co się wtedy stało? Cała wiedza jest uporządkowana, pogrupowana i jestem prowadzona za rękę od punktu A do punktu B a na Z kończywszy. Tematy przenikają się jeden przez drugi ale nie powodując zamieszania, bo tak naprawdę wszystko się ze sobą łączy. Jest to wspaniały program dla osób na każdym etapie rozwoju. Jeśli jesteś początkująca/cy to zaczynasz od miesiąca pierwszego i stawiasz kolejne kroki w odpowiednim dla Ciebie tempie. Jeśli natomiast tak jak ja czujesz, że już sporo wiesz, ale o pewne rzeczy chcesz dopytać, albo ułożyć sobie pewne puzzle, to też idealnie się składa, bo mnie się właśnie puzzle zaczynają układać w jedną całość. Okazuje się , że sporo zagadnień znam, ale są one porozrzucane w mojej głowie a źródło daje mi poczucie ładu i składu.

Jest zawsze dla mnie dostępne i czeka na moją gotowość do pracy. Mam wokół siebie ludzi którzy tak jak ja rozwijają się i możemy się wymieniać swoimi doświadczeniami, a dziewczyny nas w tym prowadzą. Dla mnie jest genialne rozwiązanie, jestem też bliżej dziewczyn, spotkania na żywo, gdzie mogę dopytać o co chcę i dojaśnić. Przeżyłam już bardzo krótkim czasie wiele aha momentów dzięki temu, że mogłam o coś dopytać lub po wykonaniu ćwiczenia. Z głębi serca polecam ten program <3

Chciałam wam bardzo podziękować za wasza pracę i wczorajszy live. Czuję się bardzo zaopiekowana i budzicie u mnie spokój i zaufanie, co zazwyczaj rodzi się u mnie z latami relacji. Prawdę mówiąc totalnie pod wpływem chwili zdecydowałam się na pracę z wami 🙂 rozpatrywałam jeszcze inna osobę i podczas rozczytywania opcji mejl od niej zniknął, system się zaciął i potem nie mogłam go już znaleźć, wyparował. Uznałam to za znak i jestem bardzo wdzięczna, że na was trafiłam i wybrałam. Jesteście tak bardzo w punkt, że jestem w szoku. Wszechświat totalnie wie co robi 🙂 

PAULINA

Ach i jeszcze jedno, tak na pierwszym honorowym miejscu: Wasz Projekt, Platformę Źródła odbieram i rozpoznaję jako absolutnie wyjątkowe MIejsce, każdy sygnał z Waszej strony (pisany lub werbalny) jest Mocą z Poziomu  Serca (z wykorzystaniem wiedzy z umysłu oczywiście).

To, co dajecie od siebie jest Wartością i Jakością. Tak, z dużych liter 🙂

Dziękuję.

RENA

Jestem tu, ponieważ jedna z bardzo bliskich mi osób poleciła mi Wasz podcast. I wpadłam, jak śliwka w kompot 🙂 Dzięki temu co robicie, wszystko zaczęło się układać w jedną całość.

WIOLA

Ten tydzień był dla mnie bardzo odkrywczy. Sporo głębokich wglądów w siebie i uzdrawiania relacji ze sobą. To dopiero początek mojej drogi z Waszym wsparciem i czuję ogromny spokój.

IWONA

Dziękuję kolejny raz dziękuję. Wiem i jestem świadomy tego, że wiele razy wrócą te bądź inne emocje ale droga, którą wskazałyście pomoże w powrocie do szczęścia, radości i życia w miłości.

MARIUSZ

Dziewczyny jestem Wam wdzięczna bo dajecie przestrzeń, w jakiś sposób siebie i tworzycie ,,coś ” co karmi spragnionego i daje możliwość wglądu w siebie.💓

KASIA

Każdy miesiąc będzie skupiony na integrowaniu i wzmacnianiu innej emocji w miejsce tej niewspierającej.

PRZYKŁAD: W MIESIĄCU 1 UZDRAWIAMY WSTYD I POCZUCIE WINY TRANSFORMUJĄC JE W NAJBLIŻSZE CI W ICH MIEJSCE, EMOCJE – NP. ODWAGĘ CZY UGRUNTOWANIE.

Poza pracą z emocjami skupimy się także na OCZYSZCZANIU i KREOWANIU NOWEJ JAKOŚCI dla różnych obszarów życia.

ZAJMIEMY SIĘ WIĘC m.in. ĆWICZENIAMI NA PRODUKTYWNOŚĆ, INTUICJĘ, KREATYWNOŚĆ, SKUPIENIE, OCZYSZCZANIE CIAŁA, DUCHA, UMYSŁU I PRZESTRZENI WOKÓŁ CIEBIE.

Jakie obszary pomaga uzdrawiać

ŹRÓDŁO?

RELACJA ZE SOBĄ

RELACJE Z INNYMI

PRACA/ BIZNES/ PIENIĄDZE

CIAŁO/ ZDROWIE

Co o współpracy z nami piszą inni

NAUCZYCIELE ROZWOJU?

(…) Od razu poczułam i miałam taką intencję by być 100% szczera przed dziewczynami. To spowodowało, że dziewczyny bardzo skutecznie i umiejętnie szybko zauważyły i pokazały mi obszary, które w pierwszej kolejności wołają o zaopiekowanie i uzdrowienie. Zaufałam im w pełni i mimo, że miałam ogromną wewnętrzną motywację na biznesowy sukces, dziewczyny swoim wsparciem i przestrzenią na moje wglądy i procesy spowodowały, że w końcu zajęłam się tak naprawdę innym obszarem w moim życiu, który od kilu lat wołał o uwagę.

Pomogły mi tym samym stanąć w jeszcze większej prawdzie na swój temat. Stałam się dzięki temu jeszcze bardziej autentyczna i prawdziwa przed sobą i przed światem. (…) Nauczyłam się iść za swoją intuicją i jeszcze bardziej podejmować decyzje w zgodzie ze swoim czuciem.

Współpraca z dziewczynami podniosła moje zaufanie do ścieżki mojej duszy i podążanie własną moją autentyczną drogą. Autentyczność i szczerość w naszej relacji przeniosłam również na współpracę ze swoimi klientami. Daje mi to dziś poczucie lekkości radości i satysfakcji.

Marta Panasiewicz, Trener i mentor świadomej zmiany

Ten brakujący element to ten, ze wszystko ma Źródło we mnie.
Bardzo wyraźnie mi to pokazałyście.

Gdy nie jestem dla siebie ważna, nie kocham siebie – to nie pozwalam sobie na dobro, obfitość i miłość również z zewnątrz, blokuję to.
Gdy siebie odrzucam, dostaje odrzucenie.

Inni ludzie, wszechświat pięknie pokazują mi jak sama siebie traktuję

Joanna Sławińska, Mówca, trener mentalny, przedsiębiorca

1 „brakujący element ”W zdrowym duchu, zdrowe ciało.” To jedno zdanie zrobiło mi efekt wow, aha i refleksji w jednym. Poprowadziło do działania. Bo, pracując też duchowo zapomniałam, jak bardzo ciało jest ważne. Raczej nie za bardzo chciałam tam patrzeć. Emocje, dusza, procesy tak. A ten element, jakby oddzielony. A to nieprawda. Jesteś całością i twoje ciało pokazuje, że w duszy jednak jest inaczej niż sobie to wyobrażasz.

2 „brakujący element’. To w pracy 1:1. Magiczne pytanie – I co z tego? I co z tego, że robisz karierę? I co z tego, że…. Parę razy zadane doprowadza Cię do głębi Twojego prawdziwego celu. I niech Cię nie zwiedzie prostota tego pytania…, i niech Ci służy jego głębia, kiedy zadadzą Ci je te 2 mądre i piękne Istoty z Nieba.

3 „brakujący element” – to Strach ma wielka siłę, kiedy mu na to pozwolisz”. Takie przypomnienie, potrzebne na zawsze. I moje CTA dla wszystkich, którzy mają kontakt z Sylwią i Honoratą. Wykorzystaj go. Skorzystaj z ich procesów duchowych. Dostaniesz więcej niż możesz sobie pomyśleć.

Joanna Grabska, Inspirator zmiany