SERIA VIDEO NIE JEST JUŻ DOSTĘPNA.
DOŁĄCZ DO LISTY OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA KOLEJNĄ EDYCJĘ

PRZESTAŃ BYĆ WIĘŹNIEM SWOJEGO BIZNESU.
Uwolnij potencjał &
zsynchronizuj Twój świat wewnętrzny
ze światem materialnym.

Bezpłatny warsztat online dla osób przedsiębiorczych, które wierzą, że poza 5-cioma zmysłami
istnieje znacznie większy świat, rządzony prawami natury – i są otwarte zgłębiać jego tajemnice.

Dołącz do grona osób podobnie myślących i wspierających się w rozwoju mentalnym, emocjonalnym
i duchowym.

ODBIERZ NATYCHMIASTOWY DOSTĘP DO GRUPY FB I DOŁĄCZ DO OSÓB OCZEKUJĄCYCH NA KOLEJNĄ EDYCJĘ BEZPŁATNEJ SERII VIDEO

O PROWADZĄCYCH:

Sylwia Sikorska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych. Urodzony sprzedawca i przedsiębiorca. Mentorka Marketingu i zwiększania sprzedaży online, Inwestorka. Stara Dusza. Od ponad 15 lat buduje swoją markę. Obecnie z sukcesem rozwija dwie firmy w dwóch odmiennych branżach – marketingu internetowym i obrocie nieruchomościami.

Rozwojem duchowym i emocjonalnym interesuje się prywatnie od ponad 12 lat, zgłębiając tajemnice Wszechświata i stosując z powodzeniem w życiu biznesowym i prywatnym.

Honorata Lubiszewska

Absolwentka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, od 16 roku życia aktywnie rozwijająca swoją karierę zawodową w zakresie przedsiębiorczości i finansów. W wieku 24 lat otworzyła swoją pierwszą działalność, opartą na marketingu online, którą w 4 lata rozwinęła się do stopnia pozwalającego jej na otwarcie drugiego biznesu – opartego o obrót i zarządzanie nieruchomościami w Warszawie. Trenerka i Mentorka dla młodych przedsiębiorców, chcących zwiększać sprzedaż i automatyzować procesy w swoich biznesach.

Od 5 lat pasjonatka rozwoju osobistego i duchowego, zgłębiająca tajemnice Wszechświata i stosująca z powodzeniem prawo przyciągania w życiu prywatnym i zawodowym.

Sylwia i Honorata od 5 lat tworzą razem markę embraceyourlife.pl – Mentorki Marketingu. Z powodzeniem i sukcesem realizują swoje projekty i pomagają klientom rozwijać się biznesowo, finansowo i wewnętrznie.

Ważny jest dla nich ciągły rozwój umiejętności, a także stosowanie praw Wszechświata, które zgłębiają od kilku lat. Wierzą one, że nie ma przypadków, że wszystko dzieje się w odpowiednim miejscu i czasie oraz że Wszechświat sprzyja nam wszystkim. Wystarczy tylko otworzyć się na jego obfitość, nie komplikować za wiele, nauczyć się wysyłać świadome intencje, zarządzać emocjami i odpuszczać, aby zwalniać uścisk blokujący przypływ bogactwa do naszego życia.

Jeśli chcesz nauczyć się, jak one i ich klienci realizują się biznesowo – dołącz do serii bezpłatnych video szkoleniowych.