JEŚLI TERAZ:

 • masz wyzwania finansowe (większe lub mniejsze) albo masz mniej, niż potrzebujesz

 • nie umiesz zarządzać swoimi finansami, przez co ledwo starcza Ci do pierwszego lub wydajesz pieniądze bez kontrolowania tego, ile wydajesz (albo…)

 • chomikujesz pieniądze i odmawiasz sobie doświadczania życia, z obawy o ich utratę

 • nie wiesz skąd wziąć więcej pieniędzy, bo nie dostrzegasz możliwości ich kreowania

 • być może umiesz zarabiać większe pieniądze, ale zaraz po tym one szybko uciekają (nie trzymają się Ciebie)

 • wiesz, że masz potencjał, ale nie kończysz różnych projektów wiec możliwości się pojawiają, ale je marnujesz

 • zapracowujesz się i zaharowujesz, aby odkupić poczucie winy za posiadane pieniądze (nie pozwalasz sobie przyjmować ich z lekkością)

 • masz wrażenie, że znacznie więcej dajesz, a to co Ci zostaje jest nieadekwatne do Twojego wkładu pracy

 • jesteś zależna od innych (być może nawet jesteś w relacji tylko dlatego, aby czuć bezpieczeństwo finansowe)

A PRZEZ TO:

 • czujesz się niegodna posiadania większych pieniędzy albo nawet nie zdajesz sobie sprawy, że coś w Tobie powoduje opór przed przyciąganiem pieniędzy

 • masz wrażenie, że nie ma się co wysilać, bo trzeba kombinować, albo oszukiwać, aby zarabiać większe pieniądze

 • odmawiasz sobie przyjemności i odkładasz marzenia na bok

 • czujesz się gorsza od innych, a z drugiej strony uważasz, że duże pieniądze to grzech i trzeba się cieszyć z małych rzeczy

 • jesteś wymęczona i nawet jeśli masz fajny pomysł, to nie masz sił na jego realizacje oraz wiary w to, ze Ci się powiedzie

 • nie znosisz swojej pracy, ale jesteś w niej, bo trzeba zarabiać na chleb

 • często czujesz się oszukana przez innych lub wyssana z energii

 • nie inwestujesz w rozwój, bo nie wierzysz, że to przyniesie zmiany

I CO NAJWAŻNIEJSZE – CHCESZ TO ZMIENIĆ!

Zostań z nami i czytaj dalej. Nie wierzymy w przypadki. A Ty?

ILOŚĆ ZASOBÓW FINANSOWYCH, JAKIE DZIŚ POSIADASZ

I MASZ W OBROCIE, ODZWIERCIEDLA  JAK DOBRZE

ROZUMIESZ I KORZYSTASZ ZE SWOJEJ ENERGII TWÓRCZEJ.

O PROWADZĄCYCH

Honorata Lubiszewska i Sylwia Sikorska embraceyourlife.pl

Kiedy Twoja energia twórcza jest odblokowana i świadomie nią zarządzasz – nie martwisz się o pieniądze. Wiesz, że nie są one celem.

Przez sposób, w jaki myślisz o pieniądzach i w jaki sposób budujesz z nimi relacje – blokujesz sobie ten przepływ lub go udrażniasz. Tym samym, albo zamykasz albo powiększasz portal, dzięki któremu ta energia wpływa do Ciebie, tworząc wymianę ze wszystkim, co żywe.

Gdy świadomie zarządzasz swoją energią twórczą, wiesz dobrze i masz jasno określone z kim i na jakim poziomie chcesz się nią wymieniać. Znany jest Ci wkład, jaki wnosisz i nie pozwalasz innym obniżać tej poprzeczki przez manipulacje czy inną formę nisko wibracyjnych emocji. Ponad to, jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za to, co wnosisz i co przyjmujesz – nie ma możliwości, aby ktoś inny przejął stery do sposobu zarządzania tą energią.

Gdy poddajesz, przez brak świadomości, swoją moc tworzenia – jesteś zależna, uzależniona, zastraszona i podejmujesz decyzje, które wpędzają Cię w jeszcze większą warunkowość. Przy tym, Twoje ciało szybko się męczy, a Tobie brakuje radości w działaniu. Wciąż brakuje Ci pieniędzy albo masz wyzwania finansowe. Na potencjalną możliwość wymiany energetycznej nie patrzysz pod kątem równości tej wymiany, więc często dajesz się wyssać, wydrenować, a potem jeszcze wkurzasz się, że ktoś Cię oszukał.

To wymaga wielkiej odwagi, aby przejąć odpowiedzialność za swoje emocje – odbudowując tym samym stabilność i moc energii tworzenia, kreując ją na silnych fundamentach.

LIST OD NAS

Zanim doszłyśmy do świadomości i poczucia wszechobecnej obfitości, zmagałyśmy się bardzo, próbując za wszelką cenę dokonywać zmian w świecie fizycznym. Więc, widziałyśmy jakieś okoliczności, które się nam nie podobały i chciałyśmy je zmienić. I nawet, jeśli dawało to tymczasową satysfakcję oraz zysk, to jednak na koniec dnia czułyśmy duże zmęczenie, frustrację i świadomość, że za chwilę znów trzeba włożyć wiele wysiłku w pracę.

Dopiero, kiedy w 2016 roku po raz pierwszy doświadczyłyśmy duchowego przebudzenia, zrozumiałyśmy, że zmianę musimy rozpocząć od tego w co wierzymy i jakimi częstotliwościami emanujemy. A to pozwoli nam przyciągnąć inne okoliczności.

Dziś budujemy embraceyourlife.pl – przestrzeń, w której ludzkim językiem uczymy o rozwoju duchowym. Ponad to, inwestujemy w nieruchomości. I przy okazji mamy też swój udział w kilku innych biznesach, dzięki którym pieniądze pracują na nas, a nie my na nie. Jednak – to była długa podróż. Przede wszystkim do wewnątrz – aby odnaleźć i uzdrowić niewspierające nas wzorce i przekonania.

Szczęście i spełnienie to wybór. Jednak, zwodzeni przez umysł, który każdemu z nas podsuwa chochliki, brak wiary w siebie czy niekończące się przeciwności – nie pamiętamy o tym, że ten wybór mamy.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Chcemy, abyś wiedziała, że dobrze rozumiemy Twój strach o pieniądze, bo same przeszłyśmy tę drogę. Gdy zaczynałyśmy budować markę embraceyourlife.pl, zaczynałyśmy z dużego minusa. Czasem miałyśmy takie dni, gdzie wybierałyśmy pomiędzy kupieniem jedzenia sobie, a psu Sylwii.

Wiemy więc, że boisz się, jak ludzie na Ciebie spojrzą, kiedy podczas zakupów terminal odrzuci Twoją płatność. Wiemy, że boisz się, że nie będzie Cię stać na leczenie, jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich zachoruje. Wiemy, że boisz się samotności w tych dwóch skrajnych przypadkach, kiedy nie będziesz mieć lub kiedy będziesz mieć nadmiar pieniędzy…

My też miałyśmy te strachy w sobie. W pewnym jednak momencie podjęłyśmy decyzję, aby poświęcić swój czas na pracę z własną energia i dokładniej przyjrzeć się, jak rozumiemy pieniądze i jakie intencje stały wtedy za potrzebą ich zarabiania.

Dziś, po 6 latach od tej decyzji – już nie martwimy się o pieniądze. Umiemy czytać energię, mamy rozwiniętą intuicję i czucie – i dokładnie wiemy, jak używać tych zdolności do kreowania życia, będąc za tę kreację w pełni odpowiedzialnymi.

Dziś tego samego chcemy nauczyć Ciebie.

Jeśli jednak umysł podpowiada Ci, że to “duchowe woo-woo” nie wystarczy, aby zarabiać więcej, to oczywiście masz rację. Właśnie dlatego my równolegle (poza rozwijaniem się duchowo) rozwijałyśmy umiejętności sprzedaży, zarządzania i inwestowania. Ponad to, każda ze sfer życia jest dla nas ważna, bo wiemy, że wszystko jest ze sobą połączone.

Dziś czytasz naszą wiadomość, bo coś większego od nas każe nam dzielić się z Tobą wiedzą, która w naturalny sposób przepływa przez nas. Wiedzą, która jest ponadczasowa i może dać każdemu z nas – nam i Tobie – większy wgląd w samoświadomość. A tym samym, mieć wpływ na rozwój zbiorowej świadomości.

SYLWIA SIKORSKA i HONORATA LUBISZEWSKA

Twórczynie embraceyourlife.pl, autorki i prowadzące podcast WYSOKIE WIBRACJE, inwestorki na rynku nieruchomości, mentorki zwiększania sprzedaży online