DOŁĄCZ DO PROGRAMU ODBLOKOWANIA NA FINANSE I WEWNĘTRZNE PEŁNIENIE

Jeśli PRAGNIESZ OBUDZIĆ W SOBIE WIĘKSZĄ ODWAGĘ DO SIĘGANIA PO SWOJE,
bez względu na okoliczności, to może być jedna z niewielkich,
ale znaczących inwestycji w Twój rozwój duchowy i emocjonalny.

SZCZEGÓŁOWY OPIS KURSU POZNASZ, PRZECHODZĄC NA LAPTOPA. NA TELEFONACH I TABLETACH WIDAĆ TYLKO SKRÓCONĄ WERSJĘ TEJ STRONY.

Nie wplątuj się więcej w ZABLOKOWANIE biznesowe i życiowe

BĄDŹ ZE SOBĄ SZCZERA. KTÓRY Z TYCH SCENARIUSZY JEST CI BLISKI?

Czujesz PARALIŻUJĄCY STRACH na myśl o rozpoczęciu czegoś nowego albo własnego, choć cichy głos woła Cię do tego od dawna – ale Ty tak bardzo boisz się, że się nie uda, że odkładasz to na wieczne jutro?

Odczuwasz CYKLICZNE SPADKI EMOCJONALNE, BLOKADY MYŚLOWE I NIECHĘĆ DO DZIAŁANIA, ale nie umiesz dotrzeć do ich sedna, zidentyfikować ich i zamienić na pozytywne doświadczenia i wspierające przekonania? Do tego te spadki czasem wydają się trwać wieczność…

Wydaje Ci się, że JESTEŚ ZA STARA ALBO ZA MŁODA NA DUŻY SUKCES FINANSOWY, i do tego, że nie ma dla Ciebie nadziei…?

NIE MASZ WSPIERAJĄCEGO OTOCZENIA ani bliskich osób, z którymi mogłabyś porozmawiać o swoich zmaganiach albo głębokich przemyśleniach? Lub MASZ WRAŻENIE, ŻE ŻYJESZ W INNYM WYMIARZE i nie pasujesz do tego świata/ otoczenia?

A może MASZ POCZUCIE WSTYDU, bo nie żyjesz jeszcze tym (nie masz efektów materialnych), co chcesz głosić i czego chcesz uczyć innych?

ŚWIETNIE DORADZASZ INNYM, ale sama nie umiesz przełożyć tego na swoje życie i widoczne efekty zewnętrzne?

MASZ PROBLEMY FINANSOWE, ZADŁUŻENIA, NIE UMIESZ UTRZYMAĆ PRZY SOBIE PIENIĘDZY albo nawet JEŚLI ZARABIASZ WIĘCEJ, to z jakiegoś powodu te pieniądze uciekają, idą na spłatę zobowiązań, a nie na przyjemności i codzienne, godne życie?

JESTEŚ NA CZYIMŚ UTRZYMANIU, choć bardzo chcesz być niezależna i mieć w końcu swój kawałek podłogi, do którego nie będziesz musiała wpuszczać z butami innych osób (z poczucia obowiązku albo zobowiązania)?

CZY CHCIAŁABYŚ W KOŃCU PRZESTAĆ:

 • szybko się denerwować lub poddawać
 • bać się pokazać publicznie, co robisz, co sprzedajesz, jak pomagasz i jak myślisz
 • wątpić, że kolejna próba może być tą udaną
 • być wiecznie niezorganizowana czasowo i biznesowo
 • wątpić w siebie i wmawiać sobie, że potrzebujesz więcej doświadczenia, kolejnego certyfikatu, aby być autorytetem dla innych
 • unikać odpowiedzialności za swoje przeszłe decyzje, uciekać i zamykać się w sobie, zamiast stawić czoła przeszłości
 • wchodzić w nowe projekty ze starymi przekonaniami i negatywnymi wzorcami

A W ZAMIAN MÓC Z LEKKOŚCIĄ TWORZYĆ, INSPIROWAĆ, ROZWIJAĆ SIĘ &…

 • POCZUĆ UZNANIE i mieć pewność, że to co robisz MA GŁĘBSZY SENS dla innych
 • zmieniać świat na lepsze, działać Z POCZUCIA MISJI
 • ODCZUWAĆ SPEŁNIENIE jednocześnie w życiu zawodowym i prywatnym
 • być NIEZALEŻNĄ I MIEĆ SWÓJ KAWAŁEK PODŁOGI, gdzie żyjesz według własnych zasad
 • DZIELIĆ SIĘ SWOIMI WARTOŚCIAMI z odwagą i świadomością, że w końcu możesz, bo nie stoi za Tobą ciężar porażki
 • żyć tym, co masz głęboko w sobie, JEDNOCZEŚNIE BYĆ KIM CHCESZ I MIEĆ CO CHCESZ – zewnętrznego
 • znać swoją wartość i BEZ WSTYDU MÓWIĆ O PIENIĄDZACH, sprzedawać, i nie bać się wprost o nie prosić w zamian za swoje usługi
 • OTWORZYĆ POCZTĘ, którą tak długo odkładałaś na półkę “wiecznego jutra” lub pójść w końcu do urzędów ZAŁATWIĆ ZALEGŁE SPRAWY z głową podniesioną i wyprostowanymi plecami
 • z radością WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ za swoje jutro, kreując je na swoją korzyść

& PONAD TO, ZAWSZE WIEDZIEĆ, JAK SIĘ SZYBCIEJ ODBLOKOWYWAĆ W MOMENTACH KRYZYSU EMOCJONALNEGO, WYKORZYSTUJĄC GO NA SWOJĄ KORZYŚĆ I DLA DALSZEGO ROZWOJU, BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI…???

NA CZYM POLEGA ŚWIADOME ODBLOKOWANIE SIĘ WEWNĘTRZNE I BIZNESOWE?

Świadome odblokowanie się i trwanie w tej świadomości to inaczej:

          DOTARCIE DO ŹRÓDŁA SWOICH NIEPOWODZEŃ i do swoich blokujących przekonań na temat PIENIĘDZY, BIZNESU, CZASU, SAMEJ SIEBIE, INNYCH LUDZI W BIZNESIE, w celu odblokowania potencjału i zbudowania nowych fundamentów, na których zaczniesz realizować swoje pasje i marzenia

          DOSTRZEŻENIE PRAWDZIWEGO SENSU I MISJI ŻYCIOWEJ ORAZ BIZNESOWEJ, i konsekwentne dążenie do niej z pozycji osoby gotowej na otrzymanie pełnego bogactwa wewnętrznego i zewnętrznego

          CODZIENNA, GŁĘBOKA WIARA W SIEBIE oraz w prawa rządzące wszechświatem i ŻYCIE TĄ WIARĄ, NA FALI POZYTYWNYCH ZDARZEŃ

          NASTRAJANIE SIĘ NA WYSOKIE WIBRACJE, przyciągające to, czego się w życiu pragnie W POŁĄCZENIU Z DZIAŁANIEM ZGODNYM Z TWOIMI WARTOŚCIAMI, dobrymi intencjami i według zaprojektowanego na nowo stylu życia

          UMIEJĘTNOŚĆ ODNALEZIENIA WEWNĘTRZNEJ MOCY SAMODZIELNIE, bez konieczności pytania znajomych, przyjaciół, rodziny czy obcych o radę – jaką decyzję podjąć

JEŚLI CHCESZ DOŚWIADCZYĆ TEGO WSZYSTKIEGO SZYBCIEJ
I Z POMOCĄ DOŚWIADCZONYCH MENTORÓW,
ZAPRASZAMY CIĘ DO PROGRAMU ONLINE:

EMBRACE YOUR INNER SELF

ODBLOKUJ SIĘ WEWNĘTRZNIE I BIZNESOWO

DOŁĄCZ DO PROGRAMU ODBLOKOWANIA BIZNESOWEGO I WEWNĘTRZNEGO

PRZECZYTAJ OPINIE UCZESTNICZEK I EDYCJI

DOŁĄCZ DO PROGRAMU ODBLOKOWANIA BIZNESOWEGO I WEWNĘTRZNEGO

PRYWATNY LIST  od Sylwii i Honoraty

Na świecie są setki tysięcy osób, które każdego dnia realizują siebie, swoje pragnienia i pasje – żyjąc spełnionym i szczęśliwym życiem. Są to osoby, które umieją zsynchronizować się ze swoim wewnętrznym kompasem – przewodnikiem, któremu ufają bezgranicznie – bez względu na to, jakie testy albo lekcje podsuwa im po drodze Wszechświat.

Każdy z nas ma taki „kompas” w sobie i jest w stanie nauczyć się z niego korzystać. Wystarczy tylko zacząć ćwiczyć codzienne wsłuchiwanie się w siebie, przemienić negatywne wzorce, przekonania i historie na te nowe, wzmacniające.

Jeśli nie jesteś w stanie zrobić tego sama, nie wiesz, jakie pytania sobie zadawać, czasem czujesz chwilowy przypływ mocy ale zaraz za nim pojawia się długotrwały spadek na skutek jakiegoś przykrego doświadczenia – prawdopodobnie powinnaś skorzystać z pomocy Mentora. Kogoś, kto nakieruje Cię na odpowiednie wybory i sposoby myślenia na bazie tego, czego sam doświadczył.

Jeśli czujesz, że dobrze trafiłaś, trafiając na tę stronę i proces, który przygotowujemy dla osób przedsiębiorczych – zapraszamy Cię do tej drogi z nami.

OPIS MODUŁÓW

Program, do którego Cię zapraszamy, to połączenie rozwoju mentalnego, emocjonalnego, duchowego
i biznesowego. Oznacza to, że w środku czekają na Ciebie części poświęcone każdemu z tych elementów.

Efektem, jaki możesz uzyskać, będzie stała umiejętność odblokowywania się biznesowo, wewnętrznie i finansowo – zawsze wtedy gdy napotkasz na większy lub mniejszy kryzys. Celem tego procesu jest dostarczenie Ci takich rozwiązań, które będą służyły Ci w życiu codziennym – nie tylko w sferze biznesowej lub zawodowej. Wszystko, co tutaj znajdziesz, możesz przełożyć także na życie prywatne.

MODUŁ 1

TY OD PODSTAW – WYBURZANIE

W tej części procesu wykonasz pracę zajrzenia w siebie i przekształcenia swoich przekonań na wzmacniające. Proces rozpoczniesz od przyjęcia tego, co jest i wzięcia odpowiedzialności za Twoją obecną sytuację.

W module znajduje się 7 lekcji, każda poświęcona jest innemu obszarowi przekonań i zawiera praktyczne ćwiczenia, dzięki którym w szybki sposób będziesz w stanie zbudować w swojej głowie nowe historie i mantry na temat:

 • siebie w biznesie,
 • biznesu ogólnie,
 • przedsiębiorców,
 • klientów,
 • czasu,
 • pieniędzy.

Na końcu modułu dowiesz się, jak w praktyce stosować zasadę odpuszczania – szczególnie przydatną w biznesie.

MODUŁ 2

TY W BIZNESIE – PROJEKTOWANIE

Ta część procesu poświęcona jest zaprojektowaniu Twojego nowego stylu życia (lub dopracowaniu obecnego) z naciskiem na wypracowanie planu działania.

Poruszymy też tutaj takie tematy, jak zastosowanie intuicji w biznesie i pracy z ludźmi czy mocy wdzięczności. Po tym module wyjdziesz z jasną wizją na to, jak rozwijać swoją markę i siebie poprzez działanie.

Moduł zawiera 8 lekcji, każda z praktycznymi ćwiczeniami z zakresu rozwoju duchowego, mentalnego i biznesowego. Tutaj więc:

 • dopracujesz wizję na siebie i swój biznes
 • nauczysz się korzystać z intuicji przy podejmowaniu decyzji
 • zdefiniujesz (zaplanujesz) swój najbliższy rok pod względem finansowym
 • określisz swoją rolę w biznesie
 • dowiesz się, na co nie masz wpływu i jak to akceptować

MODUŁ 3

PORZĄDKOWANIE BIZNESU – BUDOWANIE

W tej części procesu skupisz się głównie na działaniu. Po ukończeniu tego modułu będziesz miała jasne kroki do wykonania (dla rozwoju swojej firmy i finansów w firmie), będziesz czuła spełnienie podczas realizacji każdego kroku i będziesz wiedziała, jak reagować w momentach kryzysu.

W module znajduje się 8 lekcji i obejmuje m.in. takie tematy jak:

 • najlepszy sposób na szybką sprzedaż
 • dopracowanie modelu biznesowego,
 • najważniejsze narzędzia dla promocji i rozwoju biznesu w Internecie,
 • wybór i dopracowanie najważniejszej oferty pod kątem copywritingu,
 • praca w zespole i delegowanie na odległość,
 • wyznaczanie priorytetów i efektywność

Na koniec modułu wrócimy do roli rytuałów w codziennym życiu przedsiębiorcy – abyś wiedziała, jak odbudowywać swoją energię życiową i twórczą na co dzień.

DODATKOWO

BONUSY

Poza programem otrzymasz od nas podstawowe BONUSY, takie jak:

 • DOŻYWOTNI DOSTĘP DO ZAMKNIĘTEJ GRUPY NA FACEBOOKU, w której otrzymasz od nas wsparcie dotyczące Twojego przypadku i poznasz osoby myślące i żyjące podobnymi wartościami do Twoich
 • Inspiracje w formie STUDIUM PRZYPADKÓW SUKCESÓW naszych klientek, które w szybkim czasie osiągnęły efekty finansowe i wewnętrzne w sprzedaży online – abyś mogła zyskać chęć do działania i zobaczyła, że są osoby takie jak Ty – którym się udało mimo początkowych trudności.
 • Dostęp do LISTY KSIĄŻEK, które nam przez ostatnie 4 lata pomogły w pełnym odblokowaniu i stosowaniu rozwoju duchowego na co dzień – abyś miała możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia innych Mentorów.

 

DOŁĄCZ DO NAS W KOLEJNYM KROKU

Jest to proces łączący głęboki rozwój duchowy, mentalny i emocjonalny z rozwojem biznesowym. Przeznaczamy go przedsiębiorcom, którzy wierzą, że poza tym, co widzą i mogą zrozumieć umysłem – istnieje coś więcej. Coś, na co można się nastroić i co będzie prowadzić ich zawsze wtedy, gdy umysł lub wzrok zawodzi.

Zależało nam na tym, aby proces odblokowania się w biznesie obejmował nie tylko część rozwoju mentalnego czy duchowego, bo zdajemy sobie świetnie sprawę, że to nie wystarcza, aby uzyskać pożądany efekt. Nie chciałyśmy Ci też dostarczać częściowego rozwiązania, po którym czułabyś, że utknęłaś.

Wierzymy, że tak skomponowany program będzie prowadził Cię do celu, przy jednoczesnym zadziałaniu sił większych, niż Ty sama.

INWESTYCJA WYNOSI

597 zł brutto/1 os.

I ZAWIERA

Trzyletni i NATYCHMIASTOWY dostęp od zamkniętego panelu z loginem i hasłem, w którym czeka na Ciebie dostęp do lekcji.

Dostęp do aktualizacji programu podczas kolejnych edycji (dołączasz do III edycji)

Dożywotni do grupy zamkniętej na FB, w której poprowadzimy Cię przez proces, uzupełniając wiedzę z video i odpowiadając na Twoje pytania. Jedna godzina z nami poza programem to inwestycja 1.000 zł brutto.

Dostęp do materiałów pomocniczych, uzupełniających proces, w tym lista książek, które przeczytałyśmy w ostatnich 5 latach

KUPUJĘ PROGRAM EMBRACE YOUR INNER SELF Z BONUSAMI

ZOBACZ, JAK WYGLĄDA KURS W ŚRODKU:

PISZĄ O NAS I DO NAS…

POZNAJ NASZĄ  HISTORIĘ

Sylwia Sikorska, Honorata Lubiszewska

Mentorki Biznesu i Zwiększania Sprzedaży, Inwestorki, Stare Dusze

Dlaczego stworzyłyśmy ten wyjątkowy program dla przedsiębiorców?

Gdy w 2014 roku rozpoczynałyśmy rozwój marki embraceyourlife.pl miałyśmy piękną wizję, ale za naszymi działaniami – jak się szybko przekonałyśmy – stały złe intencje.

Wszystko, czego wtedy uczyłyśmy pod względem marketingu i sprzedaży online niewiele różniło się od tego, co możesz otrzymać od nas teraz podczas współpracy mentoringowej  – poza faktem brakującego ogniwa.

Brakującego i o tyle istotnego, że gdy go nie było, nasza praca nie dawała długofalowych efektów i spełnienia – ani nam ani naszym klientom.

Brakującym ogniwem była głęboka praca wewnętrzna i duchowa, w celu przetransformowania intencji, przekonań i blokad.

Rozwojem osobistym każda z nas interesowała się od dawna. Ale okazało się, że sama wiedza o rozwoju i stosowanie wszystkich technik, typu: dzienniczek wdzięczności, poranne rytuały, wcześniejsze wstawanie, motywowanie się, afirmacja, itp. – nie działa bez głębokiej pracy duchowej.

Gdy w pewnym momencie prowadzenia biznesu (końcówka 2014roku) doszłyśmy do ściany i zbiegło się to z naszymi prywatnymi porażkami (rozwód Sylwii, zadłużenia na ponad 160 tysięcy złotych po poprzednim biznesie i wspólnikach, którzy umywali ręce, czy chroniczny ból głowy u Honoraty i coraz większe zadłużenie na karcie debetowej po przeprowadzce z małego miasta i rzuceniu pracy w korporacji) – jedynym rozwiązaniem jakie widziałyśmy było zajrzenie w siebie i wydobywanie krok po kroku wszystkiego, co doprowadziło do tamtych efektów.

Ta praca zajęła nam 8 miesięcy – w tym czasie zaprzestałyśmy działań na rzecz embraceyourlife.pl, przyjmowałyśmy pojedyncze zlecenia na strony www, aby przetrwać, rzadko odbierałyśmy telefony i na nasze szczęście – Sylwii rodzice mieli sklep z żywnością – wiec miałyśmy co jeść.

Początek 2015 roku to był początek naszej pięknej podróży i procesu rozwoju wewnętrznego i duchowego.

I z perspektywy czasu wiemy, że to była najlepsza decyzja, jaką mogłyśmy podjąć – choć w cale nie była łatwa. Tamten czas obfitował dla każdej z nas w wiele łez, wiele załamań czy poddań.

Nasza praca wewnętrzna polegała głównie na czytaniu książek z zakresu rozwoju duchowego, na zadawaniu sobie odpowiednich, głębokich pytań i dochodzeniu do odpowiedzi na różne sposoby. Wiele się w tym czasie nauczyłyśmy i wiele mamy do odpowiedzenia tym osobom, które potrzebują nakierowania, jakiego nie miałyśmy wtedy my same.

W 2016 roku wróciłyśmy silniejsze. Z jasnym planem działania (choć to nie było tak, ze nic nie robiłyśmy, bo jak możesz przeczytać „działałyśmy na przetrwanie”), z wziętą odpowiedzialnością za cały bałagan, który stworzyłyśmy wcześniej.

Od tego momentu (wzięcia odpowiedzialności) rozpoczął się dla nas nowy etap. I to w cale nie oznacza, że to był taki etap, który prowadził nas tylko z górki przez najpiękniejsze linie życia. Rozwój, to proces który się nigdy nie kończy. Czasem może zwolnić, ale jeśli raz się weszło na tę ścieżkę, to Wszechświat będzie pilnował, aby odrabiało się kolejne lekcje dość szybko.

Od 2016 roku embraceyourlife.pl ewoluowało razem z nami i cały czas się rozwija. Dziś mamy to szczęście – obok embraceyourlife.pl – prowadzić drugą firmę, w zupełnie innej branży, na rynku nieruchomości.

A my? My przy tym cieszymy się ogromnym spełnieniem i możliwościami ciągłego rozwoju siebie wewnętrznie, przy okazji realizowanych projektów czy współprac jakie podejmujemy. Przyciągamy wspaniałych ludzi i cudowne okoliczności.

I wiemy, że jest to możliwe dla wielu osób – dla każdego według indywidualnie zaprojektowanej a potem przełożonej na świat materialny ścieżki.

Czasem jako ludzie, zapominamy że urodziliśmy się z naturalnie i szybko odnajdującym drogę, wewnętrznym „kompasem”, który zawsze wie, co jest dla nas sprzyjające, lekkie i niewymuszone. Przez różne doświadczenia zapominamy, jak go używać i ufać mu w pełni. A przecież wystarczy tylko zaufać sobie i procesowi – podążając z odwagą w nieznane.

Gotowa zaufać sobie?

Zapraszamy

DOŁĄCZ DO PROGRAMU ODBLOKOWANIA BIZNESOWEGO I WEWNĘTRZNEGO

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM

dla przedsiębiorców prowadzących swoją firmę już jakiś czas i zmagających się z cyklicznymi spadkami energetycznymi oraz „martwymi okresami”, podczas których jedyne o czym marzą, to zwinąć się w koc i przespać ten trudny czas

dla osób, które próbują od jakiegoś czasu zbudować swoją markę i wypromować swoją ekspertyzę albo usługi online, ale poddają się gdy nie widzą efektów

– dla kobiet, które myślą, że są w zbyt dojrzałym wieku aby zacząć coś od nowa, mają wrażenie że jedyne co mogą zrobić, to znaleźć pracę na etacie, bo nie uda im się osiągnąć nic wielkiego w życiu – skoro już tak wiele razy próbowały i do tej pory im się nie udało

dla prosperujących na przedsiębiorców, którzy chcą dobrze rozpocząć swój biznes i wiedzą, że potrzeba w nim czegoś więcej, niż tylko technik marketingowych i taktyk sprzedażowych, są młode, mają dużo energii i chcą poznać prawdziwy sekret stojący za sukcesem wielkich nazwisk, takich jak Oprah Winfrey, Tony Robbins, Gary Vaynerchuk czy Martyna Wojciechowska

DLA KOGO  NIE JEST TEN PROGRAM

– dla osób, które nie czują połączenia z głębią życia

– dla osób, które nie szukają odpowiedzi na pytania typu: kim jestem, po co tutaj jestem, jaki jest odpowiedni kierunek dla mnie, jaka jest moja misja życiowa

– dla osób, które boją się doszukiwać przyczyn swoich niepowodzeń i nie chcą za nie wziąć pełnej odpowiedzialności

– dla osób uważających się za lepsze od innych, nieposiadających pokory i uważających, że wszystko im się z góry należy

– dla osób, które bagatelizują rolę rozwoju wewnętrznego, jako sposobu na osiągnięcie sukcesu, harmonii i życiowego spełnienia

GOTOWA NA NAJLEPSZĄ INWESTYCJĘ W SIEBIE?

Program w formie #3 edycji już na Ciebie czeka.

Każda lekcja czeka na Ciebie w panelu kursanta, do którego otrzymasz natychmiastowy dostęp przy zakupie. Cały proces rozwoju mentalnego z nami potrwa więc około 1,5 miesiąca, ale to Ty decydujesz jak szybko przechodzisz przez każdy z modułów. Dostęp do grupy jest dożywotni, a dostęp do kursu wykupujesz na 3 lata, łącznie z przyszłymi aktualizacjami.

Po zakupie i zaksięgowaniu u nas wpłaty otrzymasz dalsze instrukcje.

INWESTYCJA WYNOSI

597 zł brutto/1 os.

I ZAWIERA

Trzyletni i NATYCHMIASTOWY dostęp od zamkniętego panelu z loginem i hasłem, w którym czeka na Ciebie dostęp do lekcji.

Dostęp do aktualizacji programu podczas kolejnych edycji (dołączasz do III edycji)

Dożywotni do grupy zamkniętej na FB, w której poprowadzimy Cię przez proces, uzupełniając wiedzę z video i odpowiadając na Twoje pytania. Jedna godzina z nami poza programem to inwestycja 1.000 zł brutto.

Dostęp do materiałów pomocniczych, uzupełniających proces, w tym lista książek, które przeczytałyśmy w ostatnich 5 latach

KUPUJĘ PROGRAM EMBRACE YOUR INNER SELF Z BONUSAMI

MASZ DODATKOWE PYTANIA?

ZOBACZ, CZY JUŻ KTOŚ JE ZADAŁ:

Tak, ćwiczenia będą tak opracowane, aby pomagać w Ci w rozwoju jednego i drugiego rodzaju biznesu – z uwagi na fakt, że same prowadzimy dwa rodzaje biznesów, jeden online drugi bardziej “w realu”, to jesteśmy w stanie to połączyć. Te ćwiczenia – skupione na rozwoju firmy znajdziesz głównie w module 3.

Przy zakupie ustalasz Twój prywatny login i hasło, dzięki którym w przyszłości będziesz się logowała do platformy z zakupionymi u nas kursami. Dodatkowo po zakupie otrzymasz od nas instrukcję logowania i informację o starcie kursu.

Dostęp do kursu masz przez 3 lata od dnia zamówienia, włącznie z aktualizacjami w ramach przyszłych edycji.

Kurs jest gotowy i czeka na Ciebie w panelu kursanta. Grupa 2 edycji zbierze się do 14 kwietnia 2019.

Kurs zawiera video z nami oraz zeszyt ćwiczeń do każdej lekcji. W jednym module (łącznie są 3 moduły w kursie) zawiera się od 7 do 8 lekcji video.

W grupie możesz dzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z kursem, historiami, przekonaniami i “aha-momentami”. Możesz tam zadać nam swoje dodatkowe pytania w trakcie trwania kursu, a my odpowiemy na nie w formie LIVE lub pisemnie.

Kurs ma ponad 20 lekcji (każda trwająca od 15 do 60 minut), ale to od Ciebie zależy, jak szybko je przechodzisz. Dostęp do grupy masz dożywotnio, więc jeśli zatrzymasz się w jakimś miejscu, to zawsze możesz wrócić i zadać swoje pytania później – gdy już będziesz gotowa.

Potrzebujesz laptopa lub telefonu, dobrego łącznia internetowego i notatnika lub drukarki, aby wykonywać ćwiczenia.

W tym celu zobacz poniższą instrukcję video:

Możesz zwrócić się do nas po zwrot wpłaty w przeciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli po pierwszych lekcjach okaże się, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań.

Administratorem Twoich danych jest firma: Siła Historii Kobiet Honorata Lubiszewska, Osówiec ulica Przy Tartaku 11/1, 86-014 Sicienko, NIP: 5542808362. Wpłaty dokonujesz do firmy współpracującej z administratorem danych, czyli do: Embrace Your Business Sylwia Sikorska, ulica Czechowa 2/101 01-912 Warszawa NIP: 1181747860. Szczegóły znajdziesz w regulaminie: https://embraceyourbusiness.pl/regulamin-serwisu/