Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-02-19T12:14:49+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
9 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Szymon Mazurek
Szymon Mazurek
25 lutego 2021 20:49

Super spotkanie, ludzie i energia niesamowita, fajnie było to poczuć, chociaż tylkp na nagraniu, ale na żywo myślę że w przyszłości niesamowicie spotęgowane by to było, piękna rzecz, pozdrawiam wszystkich 🙏🏻❤️

Agnes
Agnes
4 marca 2021 20:53

Mega Społeczność szeptunów i Szeptuch. Wow!!! Ponad 3 i pól godziny!! Obejrzałam z zapałem. Przyjadę na zlot jeśli taki miałby kiedykolwiek się wydarzyć! Dziękuję!

Viola Kuniej
Viola Kuniej
19 marca 2021 13:12

nie mogę się doczekać spotkania na żywo!
pozdrowienia dla wszystkich, jesteście super <3

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
15 sierpnia 2021 12:39

Rewelacyjny zoom. 
Wchłonęłam go dosłownie. Bardzo, bardzo ważne i potrzebne dla mnie tematy tam poruszyliście.
I takie mam refleksje. Mam wrażenie, że efekty tego nad czym pracuje przychodzą za wolno. Mnóstwo czasu i energii wkładam w swój rozwój duchowy. Kocham to. 
Pomagam ludziom (robię sesje 1:1, na odległość tylko, tak lubię, w tym się świetnie czuję) chyba trzeci rok, a wciąż nie mogę uczynić z tego swojego podstawowego zajęcia. A może takie właśnie tempo jest dla mnie właściwe? Ale nie chce się rozpraszać innymi rzeczami. Pracuje jako opiekunka osób starszych w miemczech i co kilka tygodni jadę tam lub wracam do Polski. Te podróże mnie jakby za każdym razem wytrącają na dłużej lub krócej z rytmu. A może to ma mnie nauczyć pracować w każdych warunkach? Nie wiem, ale męczy mnie to.
Pierwsze kroki mam za sobą, odwaga coraz większa. Mam stronę i grupę na fb, stronę w internecie, ale….no właśnie.
Jeszcze jedna kwestia. Pytanie “przed kim się wstydzisz, że zabraknie”. U mnie nie chodzi o wstyd. Ja po prostu jestem wygodna i już nie chcę długów i martwienia się, czy mi wystarczy na chleb. A może to tu jest odpowiedź na to dlaczego tak wolno to idzie? Nie wiem. 
Kurs kończę przerabiać pierwszy raz, moduły już wszystkie przesłuchane, pilne zanotowane. Zaraz zacznę powtórkę. Baaardzo dużo mi dał. Czuję, jak otwiera się moje serce.
Ale może jeszcze jest coś co mam pod nosem, a nie zauważam?
Bardzo proszę o jakieś słowo Sylwia i Honorata.
A może ktoś z uczestników to przeczyta i poczuje jakąś radę?
Dziekuję🙏

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
17 sierpnia 2021 16:05

Bardzo dziękuję za odpowiedź. W miedzyczasie, po napisaniu tego komentarza wysłuchałam wszystkie zoomy i już mi się wyklarowało. I pięknie wszystko się składa w całość. Nawet moje obecne (bardzo nie po mojemu) miejsce pracy. Widzę wyraźnie już na bieżąco jak to wszystko jest mi potrzebne. I to jest piękne, bo wcześniej trochę trwało, nim przychodziły wnioski. Piękny mamy czas.
Robię od nowa bhp, ale już przebieram nóżkami, żeby zacząć źródło.
Dziękuję, że jesteście.