Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-02-08T00:35:40+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
27 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Ewelina Bogacz
Ewelina Bogacz
10 lutego 2021 11:08

U mnie przeważa jasno czucie, kiedy będzie coś się działo.. mnie przechodzą dreszcze, zimny pot.. ale i w drugą stronę. Faktycznie.jak zaczęłam blokować swoje odczuwanie to wpadłam w kompulsywne jedzenie. Myślę że mam także dar jasnowidzenia, i jasnowidzenia..to ostatnie najbardziej.. Pozdrawiam Ewelina

Agnes
Agnes
10 lutego 2021 17:29

Parę razy miałam takie flash-błyski konkretnych obrazów. Niektóre z nich już objawiły mi się w rzeczywistości. Przykładem jest flash-jak migawka z aparatu do robienia zdjęć: klawiatura fortepianu, która zresztą za niedługi czas zobaczyłam na obecnym kursie gdy mówiłyście o Znakach, Oktawie. Tych flash-błysków doznaje nad ranem w fazie budzenia się. To nie jest już sen, ale jeszcze nie całkowita czujność. Wtedy tez przychodzą mi myśli i już wstaje i wiem co mam robić, co powiedzieć, i jak się zachować.
Kiedyś jadąc rowerem widziałam dwa pojedyncze skrzydła (jakby Aniołów) utworzone z chmur na niebie…
Innym razem tez usłyszałam głos mówiący mi ze opiekował sie moja córka podając konkretne miejsce i sytuacje. Pamiętam ten głos bardzo dobitnie bo mówił tak z wyrzutem: “No przecież to ja opiekowałem się nią wtedy…to co …ty tego nie wiesz????”
Wszystkie takie sytuacje zdarzają sie gdy jestem głęboko zrelaksowana, czasem tez gdy mam kontakt z woda.
Jeśli chodzi o jasno słyszenie to podczas jednej z urologicznych operacji do których asystuje zawodowo słyszałam cudowna muzykę fortepianu wydostająca sie z maszyny do resekcji prostaty. Sprzętem tym operował urolog-człowiek o wielkim sercu i dobrej woli. Nie mogłam opanować wtedy swoich łez.
Innym razem wydaje mi sie e czuje jakieś zapach kwiatów czy ziół ale do jakieś złudzenie bo nic w otoczeniu nie wskazuje na wydzielanie takiego zapachu.

Magdalena Strassenberg-Rácz
Magdalena Strassenberg-Rácz
11 lutego 2021 15:51

Pierwsze tak jasne i silne przeczucie miałam na wycieczce na której byłam z rodziną. Mąż zarezerwował wycieczkę po Dunaju na 21.00, dostałam wiadomość “nie płyń kiedy jest ciemno” i poprosiłam męża o przełożenie na inną godzinę aby wycieczka odbywała się w dzień. Dwa dni później na trasie naszej wyprawy był wypadek, rejs prawdopodobnie z godz. 21.00- dwie łodzie się zderzyły, mniejsza ta turystyczna w ciągu kilku sekund zatonęła nikt nie przeżył. W tamtym momencie bardzo się przestraszyłam i chyba zamknęłam na ten dar. Powoli “przepraszam” się z nim. Po za tym jasnorozumienie, duża empatia i jasnoczucie. Ściskam Magda 💙

Renata Mielniczenko
Renata Mielniczenko
12 lutego 2021 14:23

Dzień dobry, jasnoczucie najbardziej. Widzę emocje. Czuję je. Potrzebuje nauczyć się nie nasiąkać jak gąbka. Teraz sobie trochę z tym radzę ale jest to trudne widzieć ..na wylot,, jasnoslyszenie,jasnodotyk i jasnowidzenie .jasnorozumienie odkryłam niedawno. Czuję przerażenie..prekognicja też. Czuję się zagubiona i przerażona. Jednak pragnę je doskonalić a przede wszystkim uwierzyć w siebie. To mi najbardziej doskwiera,, pracuję też nad tym. Pozdrawiam

Gabriela Żemetro
Gabriela Żemetro
13 lutego 2021 15:06

Hej! Głównie jasnorozumienie. Gdy wyłączam umysł, zmywam naczynia lub sprzątam mieszakanie, pojawia się myśl, jedna bądź wiele. W mniejszym stopniu także jasnoczucie i jasnoodczuwanie.

Szymon Mazurek
Szymon Mazurek
15 lutego 2021 01:29

Sam za bardzo przekonany nie jestem, najbardziej jasnorozumienie ze wszystkich 8/10 w skali że to jest to, ale daleko do poziomu rozwinięcia zaawansowanego.
Jasnoczucie i jasnoodczuwanie
To drugie bardzo łatwo przyswoić praktykując Ajurvede, bo wygląda podobnie.
Jednak te dwa dary nie wiem czy mylę z czymś..
Ponieważ wystarczy mi, że spojrzę na oczy i wiem z kim mam do czynienia, od razu jest prześwietlony, dopiero kiedy wykształciłem swój charakter, czy ogarnąłem się trochę, czy dorosłem (nwm jak to nazywać) zacząłem bym wrażliwy i odczytywać każdego, po rozmowie z młodszym braciszkiem odparł, że od dziecka jakoś już był w stanie to wyczuwać, tak samo ojciec, mimo że nie mają świadomie styczności z duchowością to ciekawy przypadek, dlatego brzmi podobnie ale w wiem czy to są dary. Ja najpóźniej zdobyłem pewność siebie, poczucie kim jestem, bo byłem zduszony dlatego się zgadzam że brat młodszy również to posiada ale nie daje mi to spokoju. Zielony jestem w tym

Kate Bednarska
Kate Bednarska
16 lutego 2021 00:31

Mam bardzo silnie rozwinięty dar jasnoczucia. Jak można z nim pracować? Czasami czuje sie obciążona emocjami innyhn

Monika Zgud - Zielińska
Monika Zgud - Zielińska
16 lutego 2021 10:24

W moim przypadku najmocniej objawia się jasnodotyk – moje dłonie “żyją własnym życiem” 🙂

Aleksandra Kręgowska
Aleksandra Kręgowska
16 lutego 2021 10:56

Jestem bardzo poruszona, wręcz wzruszona tą lekcją. Kiedy słuchałam pierwszego webinaru, byłam zadziwiona tym, z jaką łatwością opisywaliście swoje dary. To poruszyło bardzo istotną strunę we mnie. W zasadzie to doszłam do wniosku, że nie mam żadnych darów, poza miłością 😀 i w tym kontekście zaczęłam się zastanawiać, czy ja nie robię tego wszystkiego (pomaganie innym zawodowo) na siłę, wbrew przeznaczeniu… I czekałam na odpowiedź. Chwilę później w moim życiu pojawił się “anioł”, cudna osoba, która, ni stąd, ni zowąd, uświadomiła mnie o moim numerologicznym potencjale … I dziś słucham o darach i wzruszam się, bo piękne jest nie tylko to, że je mam, ale przede wszystkim to, że samoistnie je rozwijam. Idę od jakiegoś czasu jakby na ślepo, lecz intuicyjnie czuję, że to dobra droga rozwoju. I teraz jestem w momencie, że to mi się potwierdza, słyszę jasny przekaz, oczy mi się otwierają, na to, co już jest. Czas na integrację. Bardzo, bardzo Wam dziękuję, Honorato, Sylwiu i grupo 💗 .

Basia
Basia
22 lutego 2021 00:27

Chyba najbardziej jasnoczucie i empatia, aż czasem takie namacalne odczucie i kiedyś też miałam tendencje do chłonięcia emocji innych osób jak gąbka, a teraz jak coś takiego przyjdzie, to mówię sobie, że to nie moje i oddaję to właścicielowi. Ponadto silne też jasnorozumienie-zdarza się,że ktoś powie dokładnie to, co prze momentem do mnie przyszło, albo coś do mnie przyjdzie i potem trafiam na książkę/artykuł/film na ten temat. Jasnodotyk też silny, ręce aż czasem palą. Trochę mniej jasnosłyszenie i widzenie, ale to ostatnie bardziej w sobie. Ale wyraźnie odczuwam też energię danego miejsca, w momencie wiem, czy się gdzieś czuję dobrze czy nie, a często nawet przekraczając granicę np. danego miasta od razu czuję inną energię, czasem umiem ją nawet do czegoś przyrównać i dokładnie opisać, chociaż słowa nie zawsze są w stanie przekazać wszystkie odczucia. Czy to jakoś też można zaklasyfikować? p.s. Honorata, gdzie jest ten artykuł, o którym wspomiasz?

Bożena Mielczarek
Bożena Mielczarek
24 lutego 2021 12:28

Może zacznę po kolei.Mam niepelnosprawna córkę,diagnozę która otrzymała nie dawała mi że tak powiem satysfakcji.Nie zgadzałam się z lekarzami.Patrzac na nią słyszałam ,,mamo to nie to,,Po kilku latach znalazłam.Lekarze nie chcieli zrobić badań.Nie miałam pieniędzy jednak powiedziałam że zapłacę jeżeli nie potwierdzi sie diagnoza.Potwierdzila się.Moje dlonie kierowały Sie na głowę corki.Robila i robi ogromne postępy w rozwoju.Dlugo nie miałam świadomości że to ja jej pomagam.Moja siostra miała poważny wypadek.Odwiedzilam ja w szpitalu.Moje ręce poszły na jej uszkodzone ,połamane ciało.Czulam że jej pomagam.Siostre oblewały poty a ja się trzęsłam.Plakalam .Nie wiedziałam co się dzieje.Z moich możliwości korzysta rodzina.Wiem kiedy i kto jej potrzebuje.Widze chore miejsca i wyczuwam stan psychicznych.Prosze Was dziewczyny o odpowiedź ,który zmysł mam rozwinięty?psNa kurs trafiłam przypadkiem.A bardzo chciałam .

Kinga Cetnarowicz
Kinga Cetnarowicz
20 marca 2021 13:01

Po raz drugi przerabiam moduły. Po 2 tygodniach w łóżku i totalnej niemocy znów mam w sobie zapał i energię do pracy. I dopiero teraz przychodzi olśnienie 🙂 Słucham Was i wszystko trafia w punkt. I okazuje się, że mam potencjał, że posiadam dar jasnorozumienia, jasnoczucia emocji, jasnodotyku, których poniekąd byłam świadoma, ale nigdy świadomie nie rozwijałam. Dałyście mi piękne narzędzia, za co jestem Wam wdzięczna. Grupo, wasze komentarze są wspaniałe.

wioletta Kwiatkowska
wioletta Kwiatkowska
16 czerwca 2021 16:05

Dziękuję bardzo za ten dział. Ja bardzo czuję energię od zeszłego roku – jasnodotyk, już biorę się za lekturę. Mam pytanie czy w dalszym kursie będzie na temat czucia emocji? Jak tym operować bo to też mi się zdarza i nie wiem czy to są emocje kogoś ogólnie, czy emocje skierowane do mnie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie!

Ostatnio edytowanes przez wioletta Kwiatkowska
Iwona Święcicka
Iwona Święcicka
21 czerwca 2021 20:12

Dziękuję. Jest cudownie Was słuchać.Wszystk ma i miało swoje potwierdzenie.Moj syn mial 10 lat kiedy uległ wypadkowi,było to w 20.05.2010 roku .Bawiąc się z kolegami na nie zabezpieczonej budowie, wypadł z wylotu okiennego z 8 m na głowę. Mial złamanie kosci czaszki w kilku miejscach,złamanie podstawy czaszki,zlamanie kosci oczodołu,krwawienie podpajeczynowkowe, krwioglowie, wyciek płynu mózgowordzeniowego do noso gardła,oczoplas,bezwład lewej strony.
Trzy tyg lezal ,na intensywnej terapii,serce biło tylko pod aparaturą. Bylam przy nim codziennie .Przyjaciel zorganizował pomoc ,bioenergoterapeutki,dwa razy byla w szpitalu.Wtedy kiedy trzymała dlon nad synem,poprosila o moja dłoń, potem powiedziala ze jej pomoc jest nie potrzebna,ze ja daje mu energe,której on potrzebuje i ze bedzie zdrowy.Juz w tym czasie wiedziałam że mam jakiś dar,wszyscy do mnie ciągnęli, czuli się dobrze w moim towarzystwie,juz wtedy z 8 lat zajmowałam się pomaganiem,wrozylam z kart,co czynie do tej pory.
Mój syn od dnia wypadku,pierwszego września, poszedl do szkoły, bez żadnej operacji,wszystko samoistnie sie zagoił.Mowilam ze to cud,ze Bóg czuwa nad nami..Syn na obecną chwilę ,rozwija się duchowo, wertuje swoje życie, oczyszcza sie .Jest wspanialy.Mam jeszcze trzy wspaniale corki. Druga taka powazniejsza sytuacja ,pojawiła się w Belgii. Pan 72 lata ,którym się opiekowałam,mial jednostronny paraliż. Bylam przy nim tylko 8 dni,9-tego dnia zakończyłam prace.Pan 8 miesięcy leżał w szpitalu,poruszał się tylko na wózku. Gdy wrócił do domu,mial opiekunkę ktora nie dala rady ,było to ponad jej siły. Corka tego pana musiala szybko na krótko kogos znaleźć. Kolezanka mnie poleciła,jestem na inwalidztwie, wiec z niepokojem poszłam tam pracowac,gdyż nie miałam żadnych szkoleń w tym kierunku.Przez pierwsze trzy dni,kiedy spal trzymałam rękę nad nim .Po trzech dniach,zaczął się lekko podnosić i upadać na wózku,po pięciu kawałek przeszedł i znowu by upadał,gdybym nie podtrzymywała.Po 8-miu dniach juz biegał. Jeszcze żył z 5 lat.Corka dziękowała mi bardzo,ale nie mogla nic powiedzieć, gdyż pracowałam na inwalidztwie. Z miesiac temu inna znajoma rowniez około tego wieku,miala zostać poddana eutanazji,prosiłam koleżankę aby poprosila syna tej znajomej,aby tego nie robil,pokazała mi się mówiąc, że wszystko będzie dobrze,natychmiast wzięłam się za przesylanie energii.Dochodzi do siebie ,szczęśliwa,uśmiechnięta. Wiec tylko sie cieszyć i wiedzieć to,jak bardzo dużo miłości mamy w sobie,którą możemy leczyć, gdyż to prawdziwa miłość,leczy wszystkie rany.Dzieki Wam i innymi mentorom,jestem na dobrej drodze uzdrowienia siebie,jeszcze raczkuję, ale wiem ze jestem blisko i bardzo wdzięczna. 💛💜🧡❤💙💚

Kinga Matuszczak-Saad
Kinga Matuszczak-Saad
26 czerwca 2021 15:47

Cześć Dziewczyny : naszło mnie pytanie , jak odniosłybyście do : widzenie więcej szczegółów, jak np malowanie ściany i musi być absolutnie idealnie wymalowana , bez kropek bez błędów , czy np akurat czyszczę dywan i każdy psi włos musi być usunięty, ale tez widzenie jakiegoś szczegółu tak spontanicznie , zawieszenie wzroku na nim , bądź tez inne widzenie więcej jak : smieszny przykład : w korpusie ugotowanego kurczaka w środku widzenie twarzy ( takiej malutkiej – oczy, nos, usta etc ) czy to jest, ? chodzi mi również tworzenie obrazów w innych rzeczach, przedmiotach.
Czekam na wasza odpowiedz , bo jestem ciekawa Waszego stosunku do tego:)
Dziekuje 🙏❤️

Dorota Głowa
Dorota Głowa
14 lipca 2021 18:39

Doświadczyłam kilkakrotnie jasnosłyszenia i jasnoczucia, czasem są to prorocze sny.Podczas imprezy integracyjnej siedząc za stołem, spojrzałam na mojego dobrze bawiącego się i roześmianego szefa i usłyszałam wewnętrzny głos”baw się i szalej ,bo już więcej nie będzie ci to dane, nie zatańczysz więcej”. Pomyślałam natychmiast “jaka jestem nieżyczliwa!” i skierowałam myśli w inna stronę. Po upływie kilku miesięcy gruchnęła wieść o tragicznej śmierci mojego szefa. Myślę , że dzieci mają rozwinięte dary intuicyjne, nawet widzą zmarłych,jednak z czasem te zdolności gdzieś się gubią. Pęd w kierunku “mieć” skutecznie nas ograbia z tego co ludzkie. Ale dusza upomina się o swoje prawa. Serdeczności dla wszystkich Szeptuch!

Joanna Czemarmazowicz
Joanna Czemarmazowicz
2 sierpnia 2021 09:23

Zdecydowanie jasnorozumienie wraz z jasnoczuciem.

Tomasz Koczubiej
Tomasz Koczubiej
5 sierpnia 2021 22:27

Jasno czucie i jasnorozumienie u mnie. Czasem jasno dotyk. Dzięki za podpowiedź o mudrach zapomniałem o nich 🙂

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
19 sierpnia 2021 15:51

U mnie to jest jasnorozumienie, choć wolę to nazywać jasnowiedzeniem. Mam też w jednym przypadku jasnowęch – czuję zapach śmierci.

Sylwia Pilarczyk
Sylwia Pilarczyk
19 stycznia 2022 16:09

Witajcie ja czuję że u mnie rozwinął się zmysł jasnoczucia. Odczuwam emocje innych ludzi, czuję ich ból i przejmuję ich choroby to mnie osłabia. Dlatego chcę nauczyć się z tym pracować,żeby nie wchłaniać wszystkiego jak gąbka. Czuję też jasnodotyk, mam silną potrzebę kontaktu z ludźmi przez dotyk więc miło by było przekazać innym trochę ciepła, energii. Pozdrawiam

Marta Zasławska-Wodnicka
Marta Zasławska-Wodnicka
4 lutego 2022 13:22

U mnie zdecydowanie jasnowidzenie jasnoczucie, jasnoodczuwanie, jasnoslyszenie. Przewiduje, wiele zdarzeń które się wydarzają, wielu osobom przepowiedzialam to co się zmanifestiwalo w materii. Potrafie bez dotknięcia unieść energię życiową i przesunąć do wyższych czakr. Moim głosem i pełna swiadomoscia w stanie wprowadzić kogos w stan wyższej orgazmicznej swiadomsci, by mógł doswiadczyc tej Energii boskości a ja pokazuje w jaki sposób sam może ‘tam’ wejść… zachowując czyste intencje…Słyszę myśli innych ludzi, szczególnie kiedy nie wypowiadają prawdy…słyszę ich kłamstwa w ich myślach.czuje jakbym podłączała sienna ich fale myślowe…itd….. jest tego trochę….i coraz więcej…..

Barbara Przybylska
Barbara Przybylska
5 lutego 2022 16:40

Łał 😊nie sądziłam że tyle w sobie rozwinęłam 😉 mam pytanie do Was Kochani. Z miom wyczuciem smaku mam doświadczenie percepcyjne, opisano smak substancji poszczególnymi składnikami a ja poczułam je w ustach. Nieprzyjemne ale pamięć komórkowa zadziałała i wnioskuję że tą substancje zażywałam w przeszłości. Teraz uważam że mój smak może być zablokowany/utajony gdyż smakuje mi piołun, chlorek magnezu i inne substancje gorzkie a czekolada gorzka jest za słodka 🤣🤣🤣 pomożecie mi zrozumieć ten zmysł?