Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-03-18T20:06:37+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Wiola
Wiola
7 kwietnia 2021 22:57

Ależ to było przyjemne 🙂

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
14 czerwca 2021 09:11

To było niesamowite i bardzo przyjemne. Byłam w domu, w którym czuję się bezpiecznie. Zbudowanym z drewnianych bali i krytym strzechą, domu z natury. W kuchni przy stole pojawili się moi przodkowie i bliscy. Siedziałam przy kominku na wprost nich. Czułam, że to miejsce jest dobre bo między nami mogła przepływać bezwarunkowa miłość. Zaczełam plakać. Kiedy zaczeli odchodzić zdziwiło mnie to, że robią to pojedyńczo. Dotarło do mnie, że przecież ich także połączyła kidyś miłość ale żadne nie przestało być indywidualnością. Pochodzę z ziemi, prostych chłopskich rodzin, w których zawsze było wsparcie i akceptacja. Uświadomiłam sobie, że to jest moją największą wartością, a nie wykształcenie jak długo myślałam.

Agnes
Agnes
28 sierpnia 2021 11:54

W domu z mojej Medytacji był zielony płomień w kominku. Po prawej stronie byli Wszyscy. A po lewej stronie siedział w kacie samotnie mój Ojciec. Nosiłam na sobie lekka muślinowa zwiewna sukienkę. Zataczałam obroty na oczach ich wszystkich. Podeszłam do ojca i pocałowałam go w czoło.
Dziś wciąż czuje sie odtrącona przez nich. Może ta medytacja mi pokazuje, ze to z powodu mojego Ojca?

Znam go jedynie ze zdjęć. Matka odeszła(uciekła) od niego (gdy byłam bardzo mała) i schroniła się u swojej matki stawiającej jej warunki.

Wiem,ze jestem w procesie wybaczania.
Ustawienia Hellingera to jeden z nurtów psychoterapii przemawiający do mnie najbardziej.

Może ktoś wie gdzie i jak kupić jedna z jego książek: “Bez korzeni nie ma skrzydeł?”

Te pozycje jest bardzo trudno dostać….

Dziękuje dziewczyny za te medytacje.

Agnes(-: