Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-03-16T21:21:18+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Agnieszka Mieszczak
Agnieszka Mieszczak
17 marca 2021 09:26

Zdarzyła mi sie taka historia. Na kursie wiedzy o rodzie, już na wszesnym etapie, w medytacji prowadzonej, mój ród za nic w świecie nie chciał się ustawić. Kobiety stały po stronie mężczyzn (w rodzinie mamy), przodkowie którzy mieli być w wizualizacji więksi ode mnie – byli mniejsi i generalnie patrzyli się na mnie dużymi oczkami, nie dając wsparcia – tylko tak wyczekiwali w napięciu. 

Przez święta zabrałam się za badania genealogiczne, dokopałam się do ósmego pokolenia w większości gałęzi. Ba, nawet znalazłam genetycznych przodków sprzed 2300 lat (sic!). Poznałam ich zawirowane historie, zaakceptowałam, utuliłam.

I naraz próby ustawień zaczęły przebiegać lepiej. Poczułam wsparcie przodków i ich aktywną obecność (i więksi się zrobili).

Nie potrafię również tego wytłumaczyć, ale zaczęłam miewać sny, w których osoby związane (pewnie energetycznie) z moją rodziną proszą o przekazanie jakiejś wiadomości. Trochę mnie to przeraża bo pojawiają się wątki o których raczej nie miałam szans usłyszeć w dzieciństwie – a dokumenty historyczne potwierdzają wersję ze snu.

Dziękuję za uwagę.
Tutaj znajduję jedyną przestrzeń, w której mogę się tym bezpiecznie podzielić, bez ryzyka wywiezienia do instytucji.

Ostatnio edytowanes przez Agnieszka Mieszczak
Agnieszka Czarnuch
Agnieszka Czarnuch
29 stycznia 2022 07:32

Coś mnie blokuje by zrobić ustawienie. Gdy w poprzednim miesiącu było nawiązanie do ustawień też nie poświęciłam temu zbytniej uwagi. Generalnie sam temat ustawień mnie ciekawi jak wszystko co nowe 🙂 i mam wewnętrzny konflikt bo z jednej strony chciałabym to zrobić i dopiero iść dalej a z drugiej bardzo chciałabym to teraz ominąć i już ruszyć dalej. Przyszła teraz myśl, że postaram się to zrobić teraz przez weekend, a jeśli nie dam rady to w poniedziałek ruszę dalej i wrócę do tego za jakiś czas 🙂

Agnieszka Czarnuch
Agnieszka Czarnuch
30 stycznia 2022 10:41

Wychodzi na to, że i w przypadku biologicznych rodziców jest porządek miłości tu nic nie było do zmiany. A w przypadku gdy ojciec ponownie się ożenił po śmierci mojej matki to sięgając po swoją karteczkę w ostatnim momencie chwyciłam karteczkę przyrodniej, młodszej siostry i postawiłam ją wyżej niż siebie. I chwilę mi zajęło by przywrócić porządek między nami. Co ciekawe nic nie potrzebowałam zmieniać z rodzicami. I najpierw był głosik, że coś pewnie mi nie wyszło bo to byłoby zbyt piękne. Ale ostatecznie uznaję swoją pracę jaką wykonałam już wcześniej by te relacje były uzdrowione 😊