Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2022-02-24T21:11:06+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Joanna Szydło
Joanna Szydło
29 maja 2022 23:08

Droga Honorato i Sylwio. Choć zakupiłam ten kurs zimą, teraz dopiero mam czas by spokojnie się w niego zagłębić. To o czym do tej pory (3 moduł) mówiłyście jest mi znane. Lecz ten rozdział jak czytać energię z postaw ciała powalił mnie na kolana. Dla mnie było to mega ciekawe odnajduje z sobie typ wieszaka i może kolumny.? Natomiast u mojego męża rozpoznaje typ 5 krzyż. Od około roku u niego te cechy zaostrzyly się. Rozmowy nic nie dają, o pedagogu lub psychiatrze nie ma mowy. Odmawia pomocy od specjalistów a ja nie umiem mu pomóc. Może znacie jakoś metodę na wyjątkowo upartych facetów.? Wdzięczna jestem za każdą podpowiedź. Pozdrawiam Asia

Elżbieta Pabich
Elżbieta Pabich
5 czerwca 2022 12:40

@Joanna Lesisz Szydło widzisz ja też się teraz uruchomiłam 🙂
Dziewczyny zastanawiałam się jaka w tym wszystkim jest prawidłowa postawa biorąc pod uwagę, że są różne sylwetki ciała. Znam swój typ, nad którym mogę pracować.
A prawidłowy to wyprostowana postawa, nienapięta, która trzyma pion wzdłuż kręgosłupa?

Agnieszka Stróżyk
Agnieszka Stróżyk
21 czerwca 2022 15:18

Powiem krótko, ten materiał powalił mnie na kolana, u mnie przeważający jest Hak z domieszką, wieszaka i stryczka. Zobaczyłam i popłakałam się przy zakotwiczeniu Haka bo poczułam jak bardzo obydwoje z mężem w tej kwestii jesteśmy podobni. Przyszło do mnie wiele wglądów w związku z tym tematem i miałam kilka olśnień. Jeszcze dochodzę do siebie. Wszystko we mnie się trzęsie w środku. Dotarło do mnie również to, jak ważne jest aby dbać o swoją cielesność, fizyczność w kontekście ćwiczeń, ponieważ kiedy jako nastolatka dbałam o tę sferę, to wiele rzeczy o których tu w BHP Szeptuchy mówicie, miałam, jasnoczucie, jasnowidzenie, jasnoodczuwanie do tego stopnia, że przychodziły do mnie informacje, które się miały wydarzyć. Przez wiele lat te zmysły intuicyjne po prostu miały miejsce naturalnie i mnie prowadziły, teraz próbuje to tych jakości powrócić, choć nie zawsze to jest łatwe. Dziękuję dziewczyny Wam za ogrom wiedzy, dużo mi pokazałyście. To w jaki sposób tłumaczycie wszystko jest dla mnie niezwykłe, prosto, jasno i czytelnie. Dziękuję za serca <3 <3 <3

Sylwia Michalina
Sylwia Michalina
17 sierpnia 2022 13:04

Dziękuję. Bardzo fajny opis, odnalazłam dużo różnych postaw u siebie i bliskich. Fajna baza do dobrego pytania przy uważnej obserwacji.

Jasne też okazało się dla mnie, skąd często przy sytuacjach, które wywoływały strach, czułam obezwładnienie w rękach i nogach, ból w sercu i ściśnięte gardło i odrętwienie. Krzyż jak nic, który zdjęłam i nie ma zgody we mnie na noszenie go, a samo napisanie napawa i ogromna wdzięcznością i odwaga do powiedzenia o tym co było, a już tego nie ma. ❤️A jak wróci, to trzeba zajrzeć i pokochać to co jeszcze zostało do przyjęcia.