Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-02-19T23:40:15+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Wiola
Wiola
24 marca 2021 23:31

Właśnie tego mi było trzeba w tym tygodniu 🙂

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
28 maja 2021 11:28

Jako dziecko uwielbiałam bawić się w szkołę, po studiach uwielbiałam moją pracę i uczniów (uczniów lubię nadal🙂). Ja dorosła, po 23 latach pracy, wypalona zawodowo, na nowej dla mnie zielarskiej dordze pomyślałam sobie, że póki nie zdobędę oficjalnych uprawnień do nowego zawodu powinnam dołożyć więcej starań żeby pożegnać się z moją obecną pracą z wdzięcznością🙂. Właśnie dotarło do mnie, że przecież wciąż chcę przekazywać widzę… teraz tą o działaniu ziół.

Renata Wichmann
Renata Wichmann
25 sierpnia 2022 14:57

Dziękuję, długo szukałam czegoś twórczego w dzieciństwie. Po znalezieniu i wykonaniu ćwiczenia.. Bam, extra, przed chwilą bez sił do jakichkolwiek działań, a tu nagle rozpakowałam się, zrobiłam pranie i nawet mam sile do Was napisać, 🙂😇dziękuję. Mam pytanie, czy to ma być tylko jedna sytuacja tworzenia czy szukać następne.? Chociaż nie wiem czy je znajdę. 🤔Bardzo dziękuję 🥰

Katarzyna Gale-Ward
Katarzyna Gale-Ward
27 września 2022 13:56

Piekne cwiczenie. Bede robic czesciej i nawet jestem w stanie przywolywac rozne zdarzenia. Okazalo sie, ze bylo ich wiele.
Pamietacie Pierwszy Dzien Wiosny w szkole? Od szostej klasy podstawowej do konca ogolniaka tworzylam sobie (czasami kolezankom, tez) kostiumy i prawie co roku wygrywalam konkurs na najlepszy stroj. Raz bylam przebrana za prysznic 🙂 Wow! To Wow to dla mnie 🙂 Bo mam enegrie tworcza w sobie 🙂
Tak latwo jest zapomniec, ze wszyscy jestesmy kreatywni. Szczegolnie jak zaczniemy porownywac sie do innych. Teraz to juz wiem ale byly czasy, ze tak bardzo czulam sie gorsza od innych.
Takze, glowy do gory, Kochani. Wszyscy jestesmy wystarczajacy xxx
Kasia