Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-01-28T18:38:41+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
7 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Joanna Wantuch
Joanna Wantuch
12 lutego 2021 12:50

kiedyś kompletnie nie rozumiałam kwestii oddzielenia się od umysłu. Na szczęście dzisiaj już jestem na tym poziomie świadomości.. ale ciągle uczę się BYĆ i doświadczać JESTEM..

Renata Broczkowska
Renata Broczkowska
3 marca 2021 23:01

Sylwio..
wszystko, co zechciałaś tutaj przekazać jest mi bardzo bliskie.. jeszcze nie w pełni praktycznie, nie tak bezustannie.. ale.. jest mi bardzo bliskie w odczuwaniu siebie..
Odkryłam to Ja Jestem kilka lat temu odnajdując “przypadkiem” i wsłuchując się w Nauki mojego Nauczyciela – Ajahna Brahma.. Opata z buddyjskiego klasztoru z Australii Zachodniej.. (jest kanał na YT – Sasana.pl z tłumaczeniem w języku polskim ), są też już do nabycia książki Ajahna w języku polskim:-)
Odbieram Go jako mojego Nauczyciela.. bowiem prawdziwie dzięki Jego mądrości , lekkości w przekazie i w prostocie przekazu opatrzonego ogromem humoru.. doświadczam Ja Jestem.. po wielokroć.. w codzienności.. taka jaka JESTEM..
i doświadczam w Praktyce jak to moje JESTEM staje się codziennie bardziej świadomie.. z czułością do siebie.. z miłością i szacunkiem do siebie.
A przez to.. do każdego Innego – Drugiego Człowieka.. według łagodnej mądrości buddyjskich Prawd:)
Bowiem.. cokolwiek jest we mnie.. jest także i w Tobie:-) i na odwrót.. wszyscy jesteśmy dla siebie.. PoŁĄĆŻENI..
co mogłam prawdziwie poczuć dopiero jak odkryłam moje JA JESTEM:-)
Dziękuję Sylwio:-)

Agnieszka Czarnuch
Agnieszka Czarnuch
26 listopada 2021 08:25

Do mnie wczoraj jak robiłam pierwszy dzień to ćwiczenie to przyszło, że mogę być dumna z siebie i wcale to nie oznacza, że brakuje mi pokory. Fajne to odkrycie 🙂

RENATA GONCZARKO
RENATA GONCZARKO
19 stycznia 2022 18:35

Honorata i Sylwia kończy mi się miesięczna subskrypcja w źródle. Dołączyłam do źródła w bardzo trudnym dla mnie momencie. Praca nad sobą idzie mi bardzo ciężko i wolno, oprócz tego pracuję z terapeutą dlatego jeszcze jestem na tym świecie. Czy mogę coś zrobić aby pozostać w źródle po 12 miesiącach.Słucham was, ale jeszcze nie mam odwagi na dyskusje.