Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-02-28T23:29:31+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Agnes
Agnes
7 kwietnia 2021 22:57

Nie słyszałam nigdy o tym, ze lustra weneckie mogą mi pomoc. Jutro z chęcią wykorzystam te wizualizacje gdy będę otoczona ludźmi w pracy. Przyszła mi tez do głowy myśl aby przed wyjście z z domu oświecić butelkę wody, którą ze sobą zabiorę. Złote drobinki rozpuszczone w wodzie będą przenikać każda moja komórkę w ciele. Podoba mi się ta ezoteryka. Nigdy nie stosowałam podobnych rytuałów. Dziękuję drogie dziewczyny.!

Aleksandra Kręgowska
Aleksandra Kręgowska
20 maja 2021 11:54

Od wielu lat z poziomu czakry trzeciego oka wypływają ze mnie takie fioletowe obłoczki, pojawiają się mimowolnie, nie zarządzam tym. Pojawiają się czasem, gdy jestem w medytacji oraz podczas pracy z klientami. W przypadku pracy z klientami te wirki z mojego 3 oka płyną wgłąb klientów. To są momenty przepływu, czuję, że dzieje się coś głębokiego, a jednak ostatnimi czasy, w wyniku braku wiedzy, co to jest i co to robi i oczywiście z braku zaufania do siebie, zaczęłam to hamować. Dziękuję za wzmiankę o fioletowym świetle, może czas przyjąć to zjawisko, jako dar, zamiast osłabiać wątpliwościami …

Sylwia Pilarczyk
Sylwia Pilarczyk
6 kwietnia 2022 12:33

Od kiedy piję rano wodę w kubeczku z białego onyksu zawsze z intencją i miłością. Zajmuję się jak już wspomniałam litoterapią i koloroterapią więc kryształy jak i kolory którymi się otaczamy są mi bardzo bliskie. Chociaż muszę przyznać że kolor fioletowy był u mnie jakoś od suwany na dalszy plan. Myślę że to moment w którym jestem gotowa na fioletowe światło.