Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-02-28T22:59:35+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
8 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Katarzyna Gale-Ward
Katarzyna Gale-Ward
15 marca 2021 14:26

Cześć Dziewczyny,
Pomóżcie proszę i wyjaśnijcie trochę jak mam rozumieć obfitość i bogactwo w energii żeńskiej. Dzieki.
Uściski,
Kasia

Katarzyna Gale-Ward
Katarzyna Gale-Ward
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
17 marca 2021 13:34

Już chyba znalazłam odpowiedz jak rozumieć obfitość i bogactwo. Znalazłam w sieci medytacje obfitości i pojaśniało mi w głowie.
Czuje, że mam wiele i jestem za to wdzięczna. Nie chodzi tu o rzeczy materialne ale o to jak się czuje, jakie mam emocje i czego w życiu dokonałam. Mam wszystko co mi potrzebne również w sferze materialnej. Teraz pozostaje tylko praca nad sobą aby być lepsza wersja siebie i jeszcze lepiej radzić sobie z wyzwaniami.
Czy jestem na dobrej drodze z rozumieniem poruszonych zagadnień 😀?

Jola
Jola
18 marca 2021 16:37

czesc, dziekuje, piekna lekcja jak zwykle :)) . Zrobilam to cwiczenie po raz pierwszy i wyglada na to ,ze mam zrownowazone energie z lekka przewaga pierwiastka meskiego.Moje pytanie brzmi : czy znacie jakies sprawdzone sposoby roznowazenia energii w dysharmonii jesli chodzi o osoby WWO oraz osoby z zanizona samoocena? Czesto mam do czynienia z takimi ludzmi i sama milosc zazwyczja nie jest wystaczajaca.Oosby takie wymagaja pokladow cierpliwosci , ale moze jest cos jeszcze co moglabym stosowac aby zrownowazyc te energie? mam tutaj na mysli osoby z mojego bliskiego otoczenia i rodziny, nie klinci .dziekuje za pomoc.

Agnieszka Piasecka
Agnieszka Piasecka
13 kwietnia 2021 09:29

Witam, mam pytanie. Chyba całe życie czuję niedobór energii męskiej. Ostatnio na szczęście trochę się to równoważy. Mam pytanie jak wzmacniać w sobie energię męską? Bo na razie przychodzi mi na myśl tylko wystawianie się na słońce 😀
A może wcale nie trzeba jej wzmacniać, tylko uszanować tą żeńską?
pozdrawiam serdecznie