Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-02-28T22:48:36+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
18 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Anita Szaboova
Anita Szaboova
4 marca 2021 22:23

To ćwiczenie jest petardą. Może nie było łatwo do niego usiąść ponieważ było tego naprawdę sporo do napisania, ale jak już to zrobiłam to rozpoznanie jakie z niego wypłynęło zaskoczyło mnie mocno a w dodatku bardzo pozytywnie. Dziękuję!

Agnes
Agnes
8 marca 2021 22:03

Dziękuję za lekcje. Zadanie wykonam z opóźnieniem. Tempo kursu jak dla mnie jest dość szybkie. Dobrze, ze po ukończeniu kursu będziemy mieli wciąż nieograniczony dostęp. Do zobaczenia jutro na webinar (-:

Jola
Jola
16 marca 2021 16:35

Caly czas przewija sie temat czerpania ze Zrodla czystego swiatla wszechmilosci i wszechmadrosci, czy mozecie mi wytlumaczyc jak sie stac kanalem i jak czerpac te wiedze ze Zrodla? wiem ze trzeba wejsc w przestrzen bialego swiatla, ale co dalej?

Ostatnio edytowanes przez Jola
Jola
Jola
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
17 marca 2021 12:07

swietnie! dziekuje bardzo! Rozumiem, ze aby przeslac energie uzdrowienia drugiej osobie robie to intencjonalnie,prawda?

Jola
Jola
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
17 marca 2021 20:30

Bardzo dziękuję !!👌

Greta Szymkowiak
Greta Szymkowiak
23 marca 2021 23:35

Cudowna autoterapia.

Edyta Czesnel
Edyta Czesnel
3 sierpnia 2021 17:11

Bardzo dobre ćwiczenie, super lekcja!Obserwacja powtarzających się schematów, życiowych lekcji, choć wdawało się, że wszystko było prześledzone… To praca bez końca… Bardzo Wam dziękuję, Dziewczyny za tę lekcję, która bardzo dużo wniosła oraz za wszystkie inne:))

Joanna Sobczuk
Joanna Sobczuk
4 sierpnia 2021 14:53

Bardzo dziękuję za to ćwiczenie. Było mega trudne,zajęło mi dwa popołudnia, ale było warto. Rozpisałam sobie to w tabelach w komputerze, używałam kolorów do oznaczania towarzyszących emocji, dzięki temu zauważyłam jak się emocje zmieniają i jak robi się zielono i przyjaźnie :-). Były łzy, ale też radość ile przeszłam, że dałam radę, jakie wyciągnęłam wnioski, gdzie jestem, co się powtarza. Moc jest we mnie!
Wiem, że zniechęca to rozpisywanie w sekwencjach 7-letnich, dużo tego, ale każdemu, kto przystępuje do tego ćwiczenia, jak do jeża, polecam pochylenie się nad sobą, jest trudno, ale efekt to wielkie WOW!
Jeszcze raz wielkie dzięki!

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
15 lipca 2022 18:25

Cykliczność w moim przypadku to… Im więcej mnie we mnie;) tzn zawsze wtedy, kiedy dbam o swój rozwój kompleksowo (umysł, duch, ciało) to czuję się silniejsza i stabilniejsza nawet pieniędzy jakby więcej choć praca była cały czas taka sama. Kiedy natomiast zaczynam coś zaniedbywać to cała reszta również staje się chwiejna… Niestety ciągłe dbanie o siebie na wszystkich płaszczyznach to bardzo trudny dla mnie proces i nawet nie wiem czy na dłuższą metę w pełni osiągalny….

Sylwia Michalina
Sylwia Michalina
15 sierpnia 2022 17:52

Cóż, większość mojego życia to ciągły brak finansowy, większy lub mniejszyz prawdziwy lub uwierzony, poczucie winy i wstydu, brak pewności siebie, strach , lek , bycie w nieprawdzie ze sobą, rozdawanie siebie, ciągnięcie schematów z dzieciństwa, przeplatane jakas wewnętrzna miłością, która była, ciepłem i spokojem. Dobrze było zobaczyć, jak zaczęłam z tego wychodzić.
Teraz rozumiem dlaczego potrzebowałam wzrosnąć w miłości do siebie, żeby to przyjąć i potrzebowałam tych 4 lat na dojście do siebie 🙂 skoro 40 to głównie nisko wibracyjne emocje. Traumy i lekcje z dzieciństwa szły za mną. Przypomniało mi się jak sobie obiecałam na 40 urodziny, że druga połowa życia będzie inna, tak wiecie, z brzucha, głęboko 🙂 i JEST.