Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-03-01T00:31:49+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
24 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Agnieszka Zdrzałek
Agnieszka Zdrzałek
12 marca 2021 18:30

Właśnie zakończyłam odsłuchiwać ostatnią lekcję BHP Współczesnej Szeptuchy i łza się w oku zakręciła, że to już koniec 😊 Dziewczyny Kochane ❤️ Jestem Wam ogromnie wdzięczna za całą pracę, którą włożyłyście w stworzenie tego warsztatu ❤️🙏 Dziękuję Wam za całą wiedzę, niesamowite przekazy, cudowną energię, którą emanujecie 🙏 Jesteście po prostu cudowne 😍 Jeśli chodzi o warsztat absolutnie fenomenalny 😍 Jak tylko usłyszałam o tym warsztacie od razu wiedziałam, że muszę tu być i nie myliłam się ❤️To była bardzo dobra decyzja 🤗 I choć moja podróż i mój rozwój trwa już od 2010 roku, i choć znam wiele metod, choć sama wiele czytam i zgłębiam wiedzę, Wy wprowadziłyście do mojego rozwoju mnóstwo nowej wiedzy, nowego spojrzenia na wiele spraw, mnóstwo światła i spokoju ❤️ To niesamowite jak można zmienić swoje podejście do wielu aspektów i przewartościować to, co już się wie 🙏 Bardzo Wam dziękuję raz jeszcze i nigdy nie przestawajcie dzielić się Waszą wiedzą, bo jest bezcenna ❤️ Przesyłam Wam moc miłości, mnóstwo światła i jestem niesamowicie wdzięczna za to, że pojawiłyście się w moim życiu na mojej ścieżce rozwoju duchowego i osobistego ❤️🙏🤗
Jeśli miałabym polecić ten warsztat to tak, w 💯% polecam każdemu, i tym osobom, które już się rozwijają i tym, a może szczególnie tym, które dopiero rozpoczynają swój rozwój, a przede wszystkim tym, którzy jeszcze ciągle działają z poziomu lęku i wierzeń zaczerpniętych typowo z ezoteryki. Dziewczyny, otwieracie oczy ❤️
I jestem z Wami w Źródle ❤️❤️❤️
Dziękuję ❤️

Viola Kuniej
Viola Kuniej
19 marca 2021 11:47

Bardzo Wam dziękuję za ten kurs – ugruntował on we mnie wiele informacji, które już miałam, na poziomie umysłu, ale dzięki Wam zaczęłam bardziej świadomie z nich korzystać i trenować – również w codziennym życiu. Świetne jest to, że dostęp do kursu mamy jeszcze przez rok, ponieważ ja np. wracam do poszczególnych lekcji wielokrotnie…

Bardzo podobała mi się Wasza energia i chęć pomocy, z czystym sumieniem poleciłam Was moim znajomym.

Buźka!

Joanna Krzyzanowska
Joanna Krzyzanowska
22 marca 2021 12:43

Dziewczyny, muszę przyznać, że wykonałyście świetną robotę. Wasz kurs jest jednym z nielicznych, które przerobiłam w całości. Wasza niezwykła energia, wiedza i cudowne podejście do spraw rozwoju duchowego dały mi ogromną wartość i poczucie wewnętrznego spokoju. Moja praca z ludźmi oprócz zdobywanej od lat wiedzy opiera się głównie na intuicji. Często miewałam wątpliwości, czy aby na pewno to co robię jest OK, bo inni robią to inaczej. Teraz już wiem jakie jest moje miejsce i że idę właściwą drogą.
Z całego serca Wam za to dziękuję ❤️

Greta Szymkowiak
Greta Szymkowiak
27 marca 2021 22:57

DZIĘKUJĘ SERDECZNIE . OGROM WIEDZY. KOŃCZĘ I W CYKLU ZACZYNAM OD POCZĄTKU. Obfotosci Wam i wszystkim uczestnikom.

Jola
Jola
29 marca 2021 16:04

czesc dziewczyny ! jestem Wam bardzo wdzieczna za ten kurs.Wynosze z niego duza wiedze ,ktora przekazalyscie w sposob dostepny i usystematyzowany. Po kursie u mnie zmienilo sie przede wszystkim moje nastawienie do ludzi i swiata. Codziennie stawiam sie do zycia w sposob bardziej obecny i coraz bardziej swiadomy. Dziekuje Wam za to i do zobaczenia w Zrodle !! :))

Justyna Anna Matwijow
Justyna Anna Matwijow
7 kwietnia 2021 20:44

Bardzo wam dziękuję za cudowne szkolenie, z przyjemnością będę was dalej polecać. Kurs BHP (współczesnej) Szeptuchy spełnił moje oczekiwania i dał mi dużo więcej niż się spodziewałam na samym początku. W pewnym momencie moje ego zostało zdeptane, oczy otworzyły się szerzej i teraz czuję się znacznie pewniejsza i silniejsza za co bardzo wam dziękuję. Jak dla mnie, to co robicie jest fascynujące i cieszę się że miałam przyjemność poznać was na swojej drodze rozwoju duchowego. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Agnieszka Noworolska
Agnieszka Noworolska
16 kwietnia 2021 10:47

Kurs jest fenomenalny! Dziewczyny włożyły w niego ogrom serca i światła, za co jestem ogromnie wdzięczna im, ale też sobie za to, że zdecydowałam się wziąć w nim udział :). Polecam każdemu, niezależnie od etapu podróży, na którym się znajduje. Każdy znajdzie tu ogrom niezwykle cennych wskazówek i jest to niewątpliwie szansa na dokonanie wysokich skoków kwantowych (a nie ma szybszego sposobu na transformację naszej rzeczywistości niż kwantowy skok). Z pewnością warto kurs powtórzyć jeszcze raz od początku, bo za każdy nowym podejściem światło i wiedza aktywuje się w nas na coraz głębszych poziomach, co umożliwia nam wglądy w siebie ze znacznie bardziej poszerzonej perspektywy. Świetnym doświadczeniem jest też udział z spotkaniach live na Zoomie, na których dziewczyny tworzą wspaniałą przestrzeń sprzyjającą do tego, aby uczestnicy mogli otworzyć swoje światło i przełamać bariery, które je blokują.
Gratulacje dla dziewczyn za ten kurs i dla każdej osoby, która decyduje się wziąć w nim udział, bo świadczy to niewątpliwie o naszej odwadze i zaangażowaniu w kultywowanie swojego światła, którym w gruncie rzeczy jesteśmy. Dziękuję!

Joanna Sobczuk
Joanna Sobczuk
8 sierpnia 2021 18:56

Dziękuję za to podsumowanie, które pozwoliło mi uporządkować ogrom tego co otrzymałam od Was w tym kursie.
Dziękuję za Waszą otwartość, autentyczność i prosty przekaz spraw przecież nieraz nie łatwych.
Teraz wiem, dlaczego ego tak mnie powstrzymywało przed zapisem na ten kurs, doskonale czuło czym to się może skończyć 🙂
Na pierwszym zoom usłyszałam od Was, że dostanę na tym kursie dużo więcej niż sformułowana przeze mnie intencja i że po wakacjach nie wrócę taka sama do pracy. Przyjęłam wtedy te życzenia i się spełniają!
Dziękuję Wam za mnóstwo uświadomień, za wizję życia jako gry, za wielkie Wow, że jestem nie tylko awatarem i graczem, ale poczucie całą sobą, że jestem również twórcą tej gry i sztuką jest grać w nią i ją tworzyć.
Dziękuję za przypomnienie i ugruntowanie, że posiadam moc w sobie, że jestem już teraz kompletna i tylko trzeba w tej kompletności zintegrować właściwie wszystkie emocje, przeżycia i zapytać się, czy kody, którymi się kieruję są na pewno moje.
Dziękuję za ćwiczenie z sekwencjami siedmioletnimi życia, zobaczyłam główną emocję, która mną kierowała i uświadomiłam sobie możliwość naniesienia zmian, tym razem już moich.
Dziękuję za zmianę patrzenia na pomoc innym – skoro ja mam moc, to mają ją też inni i wyjście z roli zbawcy i ofiary, spowodowało, że chcę postrzegać pomaganie, zwykłe ludzkie relacje na zasadzie partnerstwa.
Dziękuję za wskazówkę, żeby nie wchodzić tam, gdzie nikt mnie nie zapraszał, żeby nie “badać” kogoś, bo to rodzi ocenę i osąd.
Dziękuję za proste wytłumaczenie energii żeńskiej i męskiej, za to, jak ważna jest wszędzie równowaga.
Dziękuję za zachętę i zrozumienie, jak ważne jest poszukiwanie szerszego obrazu, pytanie siebie, jaką niepewność we mnie wzbudza irytacja na czyjeś zachowanie i jakiej wolności boję się odczuć.
Dziękuję za to, że wszystkie treści przez Was proponowane, daje się prawie natychmiast sprawdzić w rzeczywistości.
Dziękuję za bonus dodatkowy, którego zupełnie się nie spodziewałam: wizja życia jako gry i lektura “Białej księgi” pomogła mi pierwszy raz w życiu poczuć Boga w sobie, a nie na zewnątrz. To takie uwalniające uczucie!
Dziękuję za to, że włożyłyście w stworzenie tego kursu nie tylko czas, pracę, zaangażowanie, ale przede wszystkim serce i pozytywną energię.
Czy mogę polecić kurs? Oczywiście, że tak. Połączyłabym pracę z nim, jako wymóg konieczny przed otrzymaniem dowodu osobistego. Bycie kompletnym, świadomym dorosłym zmieniłoby świat niewyobrażalnie. Mój świat zmieniło. Dziękuję.

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
12 sierpnia 2021 08:22

To, że spotkałam Was dziewczyny w najbardziej odpowiednim momencie świadczy po raz kolejny o tym, że wszystko przychodzi w odpowiednim czasie. Nie potrafię ludzkim językiem wyrazić mojej wdzięczności i tego co dał mi ten kurs. Poza uzupełnienie wiedzy, pięknie ją uporządkował. Cudowne prowadzenie krok po kroku. Wczoraj sobie myślałam, że miałam dotychczas przepis na pyszne ciasto w postaci wiedzy, że jest pyszne i potrzeba do niego wielu składników, a dzięki Wam poznałam te składniki i dowiedziałam się krok po kroku jak je zrobić. Kocham Was i do usłyszenia w Źródle.

ELŻBIETA STARCZEWSKA
ELŻBIETA STARCZEWSKA
5 września 2021 21:51

Dziękuję Wam dziewczyny za wspaniale zrobiny kurs, pełen wiedzy przekazanej w bardzo klarowny i przystępny i bardzo rzeczowy sposób.
Tak dużo wiedzy, nie tylko z zakresu BHP,ale wiele różnych tematów przydatnych zarówno osobom będącym daleko w rozwoju, jak i tym początkujacym.
I cwiczeń, który pozwalają na to,żeby zagłębić sie w siebie, zatrzymać się na chwilę,zrozumieć, zgłębić etapy swojego życia, poznać siebie.
Spotkania na zoomie, gdzie mozna dopytać, jeżeli ma się jakieś watpliwości i mieć kontakt z pozostałymi uczestnikami.
Skończyłam kurs, ale jeszcze ciągle wracam do lekcji, do ćwiczeń i z przyjemnością słucham po raz wtóry.
Polecam gorąco osobom, które się jeszcze wahaja, bo warto.

Agnieszka Stróżyk
Agnieszka Stróżyk
20 czerwca 2022 20:31

Niesamowita porcja wiedzy jaką się dzielicie w trakcie tego kursu! <3. Czuję wdzięczność za ten warsztat i za Was. Wiele się nauczyłam i mogłam poukładać sobie tę wiedzę w głowie ale także w sercu. Mam sporo notatek, bo tak pięknie tłumaczyłyście o wielu aspektach. To jest coś co zostanie ze mną i będę wracać do tej wiedzy. Dziękuję Wam z serca. <3

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
15 sierpnia 2022 17:12

Dziewczyny, kolejny kurs z Wami ukończony! (pierwsze było Rewelacyjne jak dla mnie Źródło) Jest to dla mnie kolejna trafiona inwestycja, nie tylko z poziomu pieniędzy, ale przede wszystkim z poziomu, na którym moc serca spotykała się z wiedzą z poziomu umysłu. Dla mnie, osoby czasem zbyt zdominowanej przez umysł, potęga miłości płynąca z waszych lekcji okazała się bezcenna i mam nadzieję, że już na trwałe rozpuszczająca wszystkie niepotrzebne blokady i przekonania.
Dziękuję Wam, a wszystkie pozytywne moce i dobre, wspierające myśli niech będą z nami wszystkimi 😉

Ostatnio edytowanes przez Monika Kolanowska