Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-03-01T00:25:18+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Joanna Dembowska
Joanna Dembowska
4 marca 2021 12:29

Obsesyjne myślenie – to jest mój problem. A wydawało mi się, że arkusze radykalnego wybaczania już swoje zrobiły… Bardzo dziękuję za tę lekcję – dzięki niej, wiem co robić:).

Viola Kuniej
Viola Kuniej
9 marca 2021 10:22

kolejna świetna lekcja!

Justyna Anna Matwijow
Justyna Anna Matwijow
18 marca 2021 13:36

Super 🙂 tego nagrania potrzebowałam usłyszeć. Jest moc 😉

Ireneusz Gutowski
Ireneusz Gutowski
5 kwietnia 2021 22:24

Gdy usłyszałem nagranie pierwszy raz, czujem, że działa trochę kojąco, trochę uwalniające, rewolucyjnie także, ponieważ do tej pory pogląd na ten temat wyznawałem według poglądu kobiety, z którą ostatnio na sporą skalę działałem. Fakt, że przez pryzmat tego patrzenia obecnie na tym planie rozgrywają się jego losy, ponieważ rzekomo za wszystko odpowiedzialny jest chaos. Nie wiem jeszcze, jak samemu to zweryfikować, w każdym razie to patrzenie było wypełnione strachem i blokadą energetyczną.

Dziś odsłuchałem drugi raz, ponieważ na święta byłem w rodzinie i jeżeli rzeczywiście chaos jest taki, jak według teorii, o której wspominałem, to uważam, że mój ojciec jest reprezentantem takiego chaosu, bardzo zatracony. No ale dbałem o kwestie rodowe ostatnio i uzdrawiałem. W każdym razie standardowe “chaosowe” działanie jego tak mnie dziś dotknęło, że do tej pory, do wieczora czuję jakąś czarną wyrwę gdzieś, negatywne emocje i słabo czuję się emocjonalnie, odcisnęło to jakieś piętno emocjonalnie i zbiło mnie z nóg, niedosłownie, ale na poziomie ciała też się trochę zamknąłem i mam z nim nieco słabszy kontakt – od razu na poziomie fizycznym odbiło się.
Chciałem to wszystko przelać na słowa, mogłem w notatniku, aczkolwiek może zarezonujez kimś, może ktoś coś podpowie.
Ciekawe jest to, że właśnie zauważyłem, że na pewnym poziomie tłumaczę się z tego, że piszę coś, co może być postrzegane jako “żale”

Być może jutro jeszcze raz sobie to wideo powtórzę.

Dzięki za to nagranie, Dziewczyny, jest fenomenalne i rewolucyjne. Aż same sprawdzałyście dwa razy 😀 pięknie jest coś takiego od was słyszeć, po przesłuchaniu pewnie procesuje się to wszystko we mnie nadal

Pozdrawiam ciepło 🤗

Patrycja Pieguska
Patrycja Pieguska
20 września 2022 12:20

Jestem wdzieczna za te lekcje, szczegolnie w aspekcie depresji – to dla mnie mega 🙂
Honorata przepiekne kolory bluzy – bardzo twarzowe i jakze moje na teraz 😀
pozdrawiam cieplo 🙂