Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-01-22T21:26:20+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Wiola
Wiola
15 marca 2021 12:09

Ja mam na szczęście ogromną łatwość we wchodzeniu w takie procesy. Piękne wglądy i ważne informacje dla mnie. Dziś przede wszystkim – odpuścić i przyjmować to, co przychodzi.
Dziękuję 🙂

Agnieszka Wojciechowska
Agnieszka Wojciechowska
18 marca 2021 22:09

Mam bardzo duże przemyślenia. Są one dla mnie jasne i zrozumiałe. W końcu poczułam dokładnie co chcę w życiu robić, co jest moją pasją. Tak naprawdę to kilka pasji, które się łączą. Zrozumiałam to kilka dni temu, a dziś widziałam to jeszcze wyraźniej.
Wymaga to ode mnie przebranżowienia, zrobienia kilku kursów. Na to potrzebuje czasu. Już na jeden kurs jestem nawet zapisana, ale zaczynam dopiero za rok, bo w tym już nie było miejsca.
To jest niesamowite, że tak bardzo zignorowałam swoje poczucie 14 lat temu. To wtedy natrafiłam na jogę. Miałam bardzo silne poczucie, że chcę to robić. Ale wtedy kursy były dość długie, tak przynajmniej przeczytałam w internecie. Odpuściłam sobie ten temat.
Po tej medytacji zrozumiałam, że to zdecydowanie mój umysł mnie blokował. Zrozumiałam też, że w swoim życiu zawsze byłam tak blisko mojej pasji😀 Piękne wglądy 😀 Dziękuję

Katarzyna Gale-Ward
Katarzyna Gale-Ward
27 czerwca 2022 14:20

Ciekawe, ale przyszlo do mnie, ze mam program o pracy z enegia – to magia i czary mary i co ja w ogole robie 🙂 … usunelam ten program z mojej podswiadomosci.

Na co mam wplyw? Na siebie oczywiscie. Zawsze zaczynamy od siebie, prawda? Moge nadal sie rozwijac i pracowac nad soba, odkrywac niewspierajace programy. Zamierzam to robic, powoli i bez wysilku, z przyjemnoscia i dla najwyzszego dobra.

Fajna medytacja, dziekuje.
Kasia