Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2020-12-22T00:37:18+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
17 marca 2021 21:06

2 lata temu w trakcie leczenie nerwicy lękowej (terapia niestety nie wzmocniła mnie tak jak oczekiwałam) zaczęłam zapisywać się na różne warsztaty z robienia kosmetyków naturalnych. Postanowiłam jeździć sama pociągiem żeby wrócić do samodzielności. Zaczęło się od warsztatów we Wrocławiu (mam 25 min pociągiem) rok temu w marcu, a w czerwcu zaliczyłam już samodzielnie warsztaty w Lawendowym Polu na Warmii:). Zioła mają moc!!!. Zarówno uprawa ziół jak i przerabianie ich na kosmetyki wciągnęło mnie tak bardzo, że zaczęłam rozdawać znajomym moje świece, pralinki zapachowe, mydła, musy, szampony, maści i kremy. Zamarzyła mi się szkoła z nowym zawodem. Zielarz- fitoterapeuta w Instytucie Zielarstwa Polskiego w Warszawie, ale problemem okazały się pieniądze. Znajomi zaczęli się odzywać, że chcą kupić konkretne produkty, a potem znajomi znajomych. W trakcie mantry RA MA DA SA przyszło do mnie, że właśnie mam na 1 ratę na szkołę, więc powinnam pojechać i sprawdzić czy mi się w ogóle podoba? Pojechałam, a nowa szkoła okazała się SUPER! i tak miesiąc po miesiącu dzięki zadowolonym znajomym i ich znajomym kontynuuję naukę już od września 2020. Niestety powrót do pracy w szkole po rocznej przerwie, mimo, że lubię uczyć okazał się dla mnie również powrotem do stanów lękowych. Teraz to Wasze ŹRÓDŁO jest dla mnie główną motywacją do dalszej pracy i rozwoju. Póki co mam konto na fb i za dodatkowe pieniądze kupiłam domenę i hosting. Wczoraj w pracy pojawiła mi się w głowie myśl… a może porozmawiać z szefową o przejściu na niepełny etat by mieć czas na własny rozwój??? Im dalej w to wszystko wchodzę tym więcej obaw się pojawia czy podołam?
Przydałoby się ogarnąć to wszystko porządnie.. stronę, własne receptury, nauczyć się mailingu, może kurs lub warsztaty… przecież lubię uczyć? I jeszcze ta cholerna nerwica lękowa w tle…

P.S. Dobrze, że Jesteście! W tym momencie to Źródło jest dla mnie największym wsparciem;)

Agata M
Agata M
Odpowiedz  Monika Kolanowska
6 sierpnia 2021 13:07

Pojawiło mi się zdanie ,, to NASZE ŹRÓDŁO,, bo ona jest nasze wspólne Twoje też 🙂

Piękna historia

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
Odpowiedz  Agata M
6 sierpnia 2021 16:13

Dokładnie, NASZE ŹRÓDŁO! 🙂

Agnieszka Czarnuch
Agnieszka Czarnuch
19 sierpnia 2021 08:13

Nie mogłam się za to zadanie zabrać. W końcu dziś usiadłam, cele rozpisałam. Chciałam przejść do zakładki zarabiania na swojej pasji i nie mogę jej rozwinąć😅 rządnej nie mogę rozwinąć 😂. W takim razie płynę dalej💃 a tu zajrzę za jakiś czas znowu.