Wygląda na to, że musisz się zalogować do panelu kursanta.
2021-04-19T19:19:29+02:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
27 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Elizabeth Borucki
Elizabeth Borucki
27 kwietnia 2021 22:58

Lekcja łatwa ponieważ było wprowadzenie w zoom ie,mam nadzieję że znalazłam prawdziwą intencje

Kalina Krukowska
Kalina Krukowska
28 kwietnia 2021 12:59

moja intencja z głowy to mieć spokój wewnętrzny i akceptacje rzeczywistosci, a po medytacji – uwolnić zazdrośc zawiść i zintegrować to, że jestm godna i zasługuje, po tym jak ktoś mi zwraca uwagę że niby coś tam nie tak robię ( a wcale nie) od razu czuję się winna, że nie powinnam etc

Elizabeth Borucki
Elizabeth Borucki
Odpowiedz  Kalina Krukowska
28 kwietnia 2021 22:20

Piękne i zgadzam się z tym i też nie jestem odporna na krytykę a tym bardziej na insynuacje

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
30 maja 2022 19:03

Właśnie zaczęłam dziś i też świadomie miałam inną intencję niż podpowiedziała mi podświadomość. Nie jestem pewna czy właściwie ją interpretuję.
Podświadomość mi prawie natychmiast podpowiedziała “Matka”. Zobaczyłam to słowo właśnie w takiej formie i z dużej litery. A za chwilę “kochała mnie za mało”. Czyli mam sobie sama zrekompensować miłość matki?
Dziękuję za ten kurs. Już wiem, że będzie mocny. Czuję wzruszenie po tej pierwszej lekcji. Pobędę sobie z nią trochę. Będę wdzięczna za podpowiedź.

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
9 czerwca 2022 21:29

Dziękuję ❤️

Marita Wolińska
Marita Wolińska
21 czerwca 2022 03:44

Intencją jaka pokazała mi się w medytacji to odnalezienie własnej ścieżki życia

Kamil Kardasz
Kamil Kardasz
7 lipca 2022 04:48

Medytacja bardzo pomogła uzyskać klarowność. U mnie zobaczyłem siebie z entuzjazmem kroczącego przed siebie widząc ciemność wokół.
Pojawiły się bardzo mocno słowa takie jak prowadzenie , poddanie się , radykalne zaufanie.

Bardzo pomogło mi to napisać swoją intencję. Pojawiło się też po wszystkim poczucie uznania i uhonorowania samego siebie.

Ostatnio edytowanes przez Kamil Kardasz
Katarzyna Kapusta
Katarzyna Kapusta
9 lipca 2022 03:12

Cześć – z dużym opóźnieniem ale zaczęłam. Medytacja pokazała mi słowo szlam (i czarny lepki osad, który zmywałam karczeremz czysta woda) a potem parę – wydawałoby się kochających ludzi. Nie mam pojęcia jak to interpretować. Dziękuję za podpowiedz

Alex One
Alex One
9 lipca 2022 12:18

Cześć Dziewczyny. Dziś rozpoczęłam swój proces. Intencja, która szła na początku z umysłu to “Pokochanie siebie jest kluczem do sprawczości w życiu, do manifestowania najlepszej wersji mojej przyszłości, życia z moich marzeń. Pokochanie siebie daje mi większą wiarę w siebie zaufanie swojej intuicji co przekłada się na mój sukces osobisty i zawodowy.” – jest to dość długie sformułowanie – zajęło mi wszystkie linijki zapisane drobnym makiem w zeszycie ćwiczeń 😉
W trakcie medytacji, kiedy zwróciłam się w stronę swojego trzeciego oka nie pokazał mi się żaden obraz, żadne słowo, żadne wspomnienie. Pojawiła się jedynie przez chwilę myśl automatyczna – “Jak zwykle nic nie zobaczę” bo tego typu medytacje u mnie nie działają (raz, w sytuacji kiedy kompletnie się tego nie spodziewałam przy prowadzonej relaksacji faktycznie pojawił mi się obraz, ku mojemu zaskoczeniu). Dalej, w medytacji, przeniosłam uwagę w stronę serca, położyłam na nim dłoń i nie czułam zbytnio jego bicia jednak nagle zobaczyłam jak za każdym wydechem rozchodzą się wokół mnie wibrujące fale… a nagle ja cała w nich.. Potem Honorata trzy razy powtórzyła słowo “Jestem”.. Jestem, przecież Jesteś…. i momentalnie przyszło Wzruszenie i popłynęły mi łzy. Poczułam dreszcz na swoim ciele a z wewnątrz przyszły słowa “Zaufaj Sobie”i zaczęłam płakać bardziej..
Dziewczyny Pięknie Wam Dziękuję to dopiero początek a już zadziały się u mnie takie rzeczy.. łzy popłynęły w medytacji łagodnie, jedna spłynęła mi po gardle i uznałam to również za wymowne …poczułam też ucisk w gardle i mrowienia od wewnętrznej strony polików – to takie odczucie, które w dzieciństwie często mi towarzyszyło.. trwałam w tym uczuciu całą robią i ono szybko przemieniło się w.. spokój.. czuję jakby coś się skruszyło i odpadło ze mnie.. jakaś część mojego cienia ..? bo to we łzach kruszeje ta mała część naszego ego..? dalsza interpretacja tego wglądu była taka
WIARA, ŻE MOGĘ, ŻE DAM RADĘ.
ZAUFAĆ SOBIE, DAĆ SOBIE SAMEJ POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA..

dziękuję po stokroć za Waszą wiedzę i kursy, które przygotowujecie. Jesteście terapeutkami duszy <3 Namaste

Ostatnio edytowanes przez Alex One
Bożena Czarnecka
Bożena Czarnecka
20 lipca 2022 18:19

Dzień dobry, przyprowadziła mnie do Was moja podświadomość to wiem na pewno. Jednak podczas medytacji (jak zwykle)nic nie “widziałam “.Dam sobie czas.Jestem pewna,bo tak czuję, że już będzie tylko lepiej. Małymi krokami wkraczam w nowe życie w nową JA. Dziękuję ze “wpadlam” na WAS Panie. Pozdrawiam Bożena

Paulina Tarczyńska
Paulina Tarczyńska
30 lipca 2022 18:28

Dzień dobry…
Łzy mi płynęły przy pierwszej lekcji…
Moją świadomą intencją było żeby przestać się bać, opinii innych, ośmieszenia.
Ale później zaczęłam widzieć obrazy bogini, doskonałości, łączenia jakby korzeniami z ziemią, wodą.
co to może oznaczać?
Dziękuje za pierwszą lekcje

Joanna Milka
Joanna Milka
9 sierpnia 2022 08:27

Ogromnie się cieszę że tu trafiłam! W trakcie medytacji przyszły do mnie słowa “SIŁA” I “PEWNOŚĆ”. A zaraz potem usłyszałam zdanie z dzieciństwa “jak wiatr zawieje to się złamiesz”, które tak często słyszałam bo od zawsze bylam szczupła i mało jadłam. W rodzinie to było nie do pomyślenia. Nie byłam taka jak reszta rodziny. Trochę mnie to zaskoczyło że to gdzieś tak mocno we mnie zostało te oczekiwania że się wpasuje w schemat i ten głos który mi wmawia że zaraz się złamię. Wciskanie mi jedzenia na siłę zostawiło świadomą traumę. Ale nie byłam swiadoma tego że równocześnie może to być przyczyną tego że nie czuję się dość silna nawet jak świetnie sobie radzę i pokonuję przeszkodę za przeszkodą. To chyba coś na czym powinnam się skupić. Odnalezienie w sobie tej mojej wewnętrznej siły, uwierzenie że ją w ogóle mam?

Natalia Nowaczyk
Natalia Nowaczyk
22 sierpnia 2022 10:49

Nie usłyszałam jeszcze odpowiedzi, ale moja podświadomość zmieniła trochę pytanie na: dlaczego ciągle jestem tym szukaniem? Tak poczułam, że moje pytanie jest nieco inne… Mam nadzieję, że odpowiedzi przyjdą 🙂

Agnieszka Jabłońska
Agnieszka Jabłońska
25 sierpnia 2022 12:39

Moja intencja to odnalezienie siebie, powrót do siebie, pokochanie siebie bezwarunkowo.

Katarzyna Pakuła
Katarzyna Pakuła
30 sierpnia 2022 19:19

Zobaczyłam siebie podczas medytacji jako małą dziewczynkę siedzącą przy wodospadzie, była smutna Dopiero później zaczęła bawić się ze swoimi rodzicami usłyszałam jej śmiech.
Czułam tak jakby potrzebowała czyjegoś wsparcia ,oprobaty
Myślę że ten przekaz pokazuje mi że to ja powinnam dać sobie całą bezwarunkową miłość, to ja powinna wyciągać rękę do siebie. Nie wiem czy dobrze to interpretuje? Ale często widzę w swoim zachowaniu że jak nie mam potwierdzenia z długiej strony od jakiejś osoby to często się poddaje.
Moja intencja na ten czas kursu dać sobie siłę i wsparcie.

Agnieszka Hajdukiewicz
Agnieszka Hajdukiewicz
5 września 2022 21:43

Witajcie Sylwio i Honorato!
Dziękuję za cenną wiedzę jaką się z nami dzielicie oraz wspaniałą ciepłą energię którą emanujecie❤️
Moja intencją jest transformacja tego co nie ukochane i trudne w bezwarunkową miłość. Odnaleźć drogę zgodną z misją swojej Duszy, pracę która daje wartość ludziom a mnie spełnienie.
Podczas medytacji moje trzecie oko nie dało odpowiedzi 😥. Mam także trudności z wizualizacją? Jak myślicie czy to wynika z oporu czy blokad? Nadmienię że od 2 lat zaczęłam zgłębiać wiedzę w rozwoju duchowym i poszerzać świadomość. Teoretycznie jest dobrze jednak z praktyką jakby mnie coś trzymało w miejscu. Co robić kochane? Pozdrawiam serdecznie

Lucyna Gruszczyk
Lucyna Gruszczyk
15 września 2022 20:59

Na początku moją intencją było zwiększenie poczucia własnej wartości i bycie bardziej odważną i otwartą, ale jak zamknęłam oczy w medytacji, pierwsze wystrzeliło do mnie słowo SAMOAKCEPTACJA, a zaraz po nim SPOKÓJ WEWNETRZNY. Wygląda więc na to, że to są moje intencje 🙃
Dziękuję za tę lekcję!❤️

Anna Kamelska
Anna Kamelska
18 września 2022 16:15

Czy chęć cieszenia się życiem, tym co mam, gdzie jestem i z kim to dobra intencja? Taka jest moja, mam nadzieje ze z serca bo do końca nie wiem. Nie wiem tez czy to ucieczka przed brakiem.

Anna Riss
Anna Riss
19 września 2022 08:55

Po pierwszej lekcji nie do końca wiem czy dobrze odczytałam moje intencje. Ale widziałam pogrzeb.Napisane było kochający sun i ojciec. Nie mam syna tylko córkę i wychowuje ja sama. Odebrałam ta intencje jako żeby pogrzebać stara mnie i narodzić się na nowo. Pogodzić się ze strata i wstać silniejsza. Podpowiecie czy dobrze to interpretuje?

Agnieszka Różycka
Agnieszka Różycka
24 września 2022 16:24

Zmagam się z byciem niewystarczającą całe życie. Od niezadowolenia rodziców, poprzez przyjaźnie i związki romantyczne. I to jest właśnie moja intencja. W medytacji zobaczyłam flashback moich wszystkich związków, co tylko ugruntowało mnie w konieczności zmian. Chcę zrzucić ciężar bycia niedostatecznie dobrą, porównywaną i ocenianą. Chcę odetchnąć i nie trzymać wiecznie ‘gardy’, tej ciągłej gotowości do obrony. Chcę poczuć się szczęśliwa sama ze sobą, z wyglądem jaki mam teraz, w sytuacji jaką mam teraz, w punkcie życia w jakim jestem teraz.