Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-05-28T18:13:15+02:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
29 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Maja Ogon
Maja Ogon
23 listopada 2020 10:53

Cześć dziewczyny 🙂 Przerabiając materiał z pierwszego miesiąca i teraz z drugiego, apropo jakie nakładam na siebie etykiety/ wierzenia, to poddając w wątpliwość, że jestem mało sprawcza, to wyszło mi tak: wierzę w to, bo moja podświadomość(?) robi wszystko, żeby było to prawdą, czyli choroby, bóle żołądka, jelit itp. Żebym nie miała energii, chęci i siły na działanie i sprawczość. No i tutaj pytanie, co ja mogę z tym zrobić, jeśli to naprawdę jest silne i zmagam się z tym prawie całe życie. Ostatnio jest nawet trochę gorzej, mimo bardziej intensywnej pracy nad sobą ( jestem też w Quantum Mocy Klaudii)

Joanna Wantuch
Joanna Wantuch
27 listopada 2020 19:33

Wow, ale mam efekt aha jeśli chodzi o powiązanie pieniądza z relacjami … pięknie to rozpisałyście, trochę mam wkurw, że takich rzeczy powinni uczyć w szkole !

Dużo refleksji po przesłuchaniu tego materiału (oczywiście musiałam kilka krotnie), jedno jest pewne, że jestem mega wdzięczna za Waszą prace !!!!!

pytanie jakie mi przyszło w kontekście pieniędzy, że jeśli jest łatwość ich zdobywania, ale lekkość do wydawania, to gdzie trzeba zerknąć?

ściskam

Barbara Pioch
Barbara Pioch
29 listopada 2020 22:35

Witajcie dziewczyny!
Ja jak najbardziej jestem zainteresowana treściami o marketingu i sprzedaży. 😊

Dopiescilam wizję mojej przyszłości i na początku wszystko płynnie się tworzy, czuję się takie spójne, ale pod koniec dopadaja mnie takie negatywne myśli : a co jak się nie uda, albo czy to się komukolwiek spodoba/przyda, albo myśląc o cenie wciąż ja zniżam itd. Staram się te myśli uspokoić, że przecież najpierw muszę spróbować, a jak się nie uda to też nie ma problemu, ale czuję że to uczucie się nie transformuje tylko kurczy i siada w kącie czekając na kolejny moment.
Może macie jakąś radę gdzie szukać?
Pozdrawiam serdecznie – Baska

Barbara Pioch
Barbara Pioch
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
1 grudnia 2020 21:33

Dzięki🙂
Rodzenstwo i mama mi przyszła na myśl – wejdę w to głębiej.

Barbara Matuszyk
Barbara Matuszyk
1 grudnia 2020 17:35

Cześć dziewczyny, jak najbardziej jestem zainteresowana marketingiem 🙂, a to czym się tu dzielicie jest naprawdę świetne. Dzięki wielkie ❤️

Monika M
Monika M
3 grudnia 2020 15:14

Hej! Bardzo chcę – wręcz potrzebuję – wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży 🙂 jestem właśnie na tym etapie!
Dziękuję!

Wiola
Wiola
3 grudnia 2020 23:24

Tak, tak! Uczmy sie marketingu i sprzedazy 🙂

Małgorzata Zytek
Małgorzata Zytek
17 stycznia 2021 14:25

Dziewczyny, TAK, jak najbardziej jestem zainteresowana marketingiem i sprzedażą – z Waszym doświadczeniem to będzie fajna praktyczna wiedza.
PS Każdego dnia dziękuję wszechświatowi, że “zaprosił” mnie do ŹRODŁA i okazuje się mieć ono skończone możliwości 🙂 DZIĘKUJĘ za Was bezcenny wkład i zaangażowanie, Gosia

Edyta Sztejnwald
Edyta Sztejnwald
25 stycznia 2021 19:36

Witam,
Ja myślę że mam dobrą relację z pieniądzem, bardzo je lubię i one mnie tez. Pracuję dla kogoś jest ok, a jak czuję że już niczego tam się nie nauczę i staje się to monotonne to zmieniam pracę Bo kto powiedział że muszę w jednej firmie do emerytury
Jak przeczytałam artykuł o przeszkodach do sukcesu to poczułam jakby ktoś mówił to do mnie. Może coś we mnie drzemie? ale na ten moment nic nie przychodzi Biorę z życia co jest na ten moment dla mnie.

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
9 lutego 2021 20:52

Rozwijanie kompetencji z zakresu marketingu i sprzedaży jak najbardziej mnie interesuje. Wiem też, że przede mną jeszcze trochę do zrobienia. Początkowo zafiksowałam się tylko na rzucenie pracy na etacie i rozwijanie własnego biznesu, ale teraz widzę, że Wasz podział pracy nad sobą podzielony na różne sfery i tygodnie to naprawdę fajna sprawa do popracowania nad sobą całościowo. Już się tak nie spieszę i co ciekawe wcale nie mam poczucia, że stoję🙂

Kaha
Kaha
12 lutego 2021 10:47

Jestem zainteresowany marketingiem 😀

Sylwia Fil
Sylwia Fil
15 lutego 2021 11:56

Hej!
Chciałam napisać tak przy okazji, że fajnie by było, żeby niektóre rzeczy były do pobrania w formie pdf i moża je było wkleić do zeszytu..
Tak poza tym, a raczej przychodzę z pytaniem apropo intuicji.. Jeżeli jestem osobą, która odczuwa w brzuchu i załóżmy, że zadam sobie jakies pytanie i odczuję w tym miejscu dyskomfort, rodzaj strachu – to,czy powinnam zacząć pracować z tym strachem, czy raczej przyjąć informację, że to nie dla mnie i jest to sygnał ostrzegawczy. No i żeby zbyt szybko nie dać się ponieść racjonalizowaniu.. To dla mnie trudne.
Pozdrawiam!

Beata Rosik
Beata Rosik
16 lutego 2021 09:57

Tak, chce się uczyć o sprzedaży i marketingu, moja wiedza w tym temacie jest niewielka a myślę że potrzeba nie ważne czym zajmuje się zawodowo. 🙂

Marta C
Marta C
16 marca 2021 07:54

Czesc! tak, interesują mnie kompetencje z zakresu marketingu i sprzedaży

Kamil B.
Kamil B.
18 maja 2021 16:05

W nagraniu pojawiło się takie zdanie: NIESTETY ja mam na równi trzy typy twórcy. Dlaczego niestety?

Kamil B.
Kamil B.
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
19 maja 2021 01:53

teraz rozumiem, dzięki za odpowiedź… rzeczywiście mam trochę w sobie takiej Zosi-Samosi… gdy mam jakiś pomysł to widząc cel chcę go najlepiej i najszybciej zrealizować SAM… bo tylko ja to zrobię najlepiej i nawet nie proszę o pomoc, czy deleguję obowiązki… dzięki, rzuciło to nowe światło na moje podejście… “Zosia-Samosia”…

Aga
Aga
26 maja 2021 16:13

Koniecznie poproszę więcej informacji w kontekście biznesu, marketingu i w zgodzie ze Sobą;)

Monika Sikora
Monika Sikora
16 września 2021 12:59

O matko, usiadłam i przerobiłam z rozumu , ale z sercem : wizje, przekonania i pieniądze. Dużo tego, ale dobrze mi to zrobiło i poukładało w głowie. Dziękuję i super jest ta część.