Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2020-12-12T00:03:33+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Edyta Sztejnwald
Edyta Sztejnwald
25 stycznia 2021 20:54

Witam,
WOW jak na razie to pierwsze zadanie nad którym nie muszę pracować, bo ja tak robię, nawet jak byłam dzieckiem to uwielbiałam układać pieniądze w portfelu mojej mamy i zostało mi to do dzisiaj. Mój portfel i pieniądze traktuję z szacunkiem. Wypłacam pieniądze bo daje mi to większą kontrolę na wydawanie. Zarabiam pieniądze w złotówkach i euro , mam osobne portfele i zawsze czerwone. Jak idę na zakupy to z listą a jak cos wpadnie w oko to pytam siebie czy ja to chcę czy potrzebuje .Za każde zarobione pieniądze 10 % przeznaczam tylko na siebie. Codziennie zaglądam na konto.

Maria
Maria
20 października 2021 15:09

Trudne zadanie dla mnie, jestem w takiej sytuacji, że “utrzymuje” mnie mąż a to co mi zostaje z mojej pensji (czyli z 90%) idzie na oszczędności, wydatki mam serio groszowe a już mam czarno na białym jak gdzieś ucieka mi pewna suma i tak z tych groszy. Ćwiczenie przyda się na przyszłość bo powoli oswajamy się razem z mężem, że nasze drogi się rozchodzą. W domu była gotówka bo nie było kart albo dopiero wchodziły, ale się je “szanowało” i zazwyczaj chowało. Pochodzę z takiej rodziny gdzie na pieniądz patrzyło się z każdej strony zanim się go wydało, może też z tego powodu.

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
2 listopada 2021 17:16

Hej. To ja chyba muszę trochę zmienić to planowanie w tym pliku pod siebie, bo mój tryb życia jest kwartalny, wiec(poza comiesięcznymi opłatami typu czynsz czy telefon)przez półtora miesiąca nic nie wydaje, a drugie półtora wydaje i robię zapasy np kosmetyków na kolejny kwartał. Ale dałyście mi zadanie😉
Choć w sumie kontroluje swoje wydatki i planuję je.
Dla mnie wyzwaniem będzie posługiwanie się gotówką, bo bardzo lubię korzystać z karty.
Czas więc się przestawić.
I teraz już się nie mogę doczekać mojego czasu wydawania. 😁
A pieniądze liczyć uwielbiam od zawsze, w portfelu mam zawsze porządek i pieniądze poukładane nominałami, wszystkie w jedną stronę.
Dziękuję dziewczyny. ❤️