Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2020-12-11T23:59:53+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
23 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Monika M
Monika M
20 listopada 2020 19:12

Najbardziej niesamowite nagranie dotychczas! Oczy mi się otworzyły! 🙂

Alicja Żmijkowska
Alicja Żmijkowska
16 grudnia 2020 12:56

Czyje się trochę pogłubiona. Uczyłyście pracy z emocjami, ze strachem, a teraz dowiaduje się, że one nie są prawdziwe. To dlaczego uczyłyście, że one muszą przepłynąć, że musimy je poczuć ( w tym przypadku oświetlić? ) i one się przetransformują, a teraz okazuje się, że wystarczy skierować świadomość na coś innego?

Alicja Żmijkowska
Alicja Żmijkowska
Odpowiedz  Alicja Żmijkowska
17 grudnia 2020 22:33

Bardzo mi to rozjaśniło w głowie! Może wszystko za bardzo chce brać logicznie (przewaga energii męskiej 😉). Wierze, że z czasem kiedy nadejdzie pora wszystko będzie przychodzić do mnie płynniej.

Ewelina Przygoda
Ewelina Przygoda
20 grudnia 2020 15:49

Hej Dziewczyny 🙂 To ja sobie uświadomiłam, że od pewnego czasu właśnie tak robię 🙂 Nawet, jak spotka mnie coś bardzo niefajnego. Doświadczę jakiś nieprzyjemnych emocji, to staram się w tym nie tkwić za długo, nie nurzać się, nie pozwolić się temu rozwinąć. Skupiam się na uczuciu, emocji, w której chcę być. Na tym, co jest naprawdę dla mnie ważne, co daje mi moc, a nie jej pozbawia. Skupiam się też na wdzięczności za to, co mam, za dobre rzeczy, jakie mają miejsce. To rzeczywiście działa. 🙂 Ja to kontroluję. Ja wybieram, co oświetlam. 🙂

Edyta Sztejnwald
Edyta Sztejnwald
17 stycznia 2021 17:54

WOW to mnie oświeciło Dziękuję
Ćwiczę uważność, mam wolną wolę, wracam do siebie i przejmuję odpowiedzialność.

Zaopatrzę się w baterie żeby mi nie brakło światła hihihi i tez zrobię sobie reset, bo już miałam mętlik w głowie. I z cierpliwością i spokojem płynę w procesie odkrywanie siebie.

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
27 stycznia 2021 12:27

Ciężko mi trochę. Dużo tego wszystkiego do ogarnięcia. Mam problem z zarządzaniem własną energią. Po ostatnim miesiącu intensywnej pracy, kiedy weszłam na naprawdę wysoki poziom energetyczny (chyba nie byłam na niego gotowa?). Teraz przy analizie w co warto wierzyć? oraz kontemplacji śmierci, spadłam. Czuję się zmęczona, przytłoczona, nawet jakieś przeziębienie się do mnie przypałętało…

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
28 stycznia 2021 11:08

Wasza odpowiedź zbiegła się z moimi postanowieniami na następne 30 dni, by zmienić śniadania (zrezygnować z pszennych bułeczek) oraz odstawić cukier ;).

Dziękuję Monika

P.S. Czuję się zaopiekowana 😉

Kalina Krukowska
Kalina Krukowska
3 lutego 2021 22:26

GE NIA LNE!!! <3

Kamil B.
Kamil B.
12 maja 2021 19:27

Krótkie nagranie, ale… naprawdę dużo dające, to znaczy pozwalające zrozumieć co to znaczy obserwować, i no tak… moje ja, ja jestem to… świadomość! wow!

Jola
Jola
23 lipca 2021 15:00

wuaw…. wspaniale nagranie, bardzo mi pomoze w dokonywaniu wyboru kazdym nastepnym razem , sama swiadomosc tego ze to ja oswietlam ten obszar ,ktory chce byl dla mnie aha momentem, po tym video czuje ,ze jest to latwiejsze, mozliwe i moze z czasem stanie sie bezwysilkowe , pomoglyscie mi to jakos przyswoic i poukladac w glowie , ide pocwiczyc ! dziekuje !! : ))

Iwona
Iwona
7 sierpnia 2021 17:55

Faktycznie , krótko a jak treściwie i intrygująco! Trzeba teraz poćwiczyć i nie zapomnieć, w tym natłoku różnych wskazówek, ćwiczeń i przede wszystkim nowości. Tyle tego! naprawdę się gubię i mam momentami mentlik. Chętnie wypowiedziałabym się po każdej lekcji, ale odsłuchuję w trakcie różnych zajęć domowych, nadganiając zaległości, bo praca, praca, praca. Poza tym, po niektórych chciałabym tak dużo powiedzieć, że aż nie wyobrażam sobie, jak to zgrabnie przenieść na ekran. Podziwiam Was za elokwencję i takie swobodne operowanie ładną, czytelną polszczyzną. I ta dykcja, tembr głosu. Nie wspominając o wiedzy. Jesteście niesamowite! 🙂

Ela
Ela
16 sierpnia 2021 18:10

Ten odcinek dużo mi ułożył w głowie! Medytuję od pewnego czasu. Cenię medytacje prowadzone, ale jednak te moje własne, w których odsyłam myśli na chmurkach, albo tylko je obserwuję, są dla bardzo ważna i uspokajające. Jednak trudno te doświadczenia przenieść w codzienność. Pokazanie biblioteki i światła było świetne, ale ja jako to światło to strzał w dziesiątkę! Baaardzo do mnie trafiło :).

Edyta
Edyta
18 maja 2022 18:41

Bardzo ciekawe jest odczucie kiedy z kimś rozmawiam i nagle myślę “jego ego mówi do mojego ego”. I trochę mnie śmieszą wtedy te rozmowy.

AnnaG
AnnaG
25 czerwca 2022 08:29

Cos Się wydarzyło, nie wiem jak to interpretować – dzisiaj rano po przebudzeniu myślałam o wczorajszym dniu z perspektywy analizy – ze byłam spokojniejsza, szybciej świecę w coś co mnie nie trzyma przy niskich wibracjach. Myśle o świadomości, ze to ja i mi tak lekko. Dodam ze leżę w łóżku z zamkniętymi oczami, nie zasypiałam – widzę jakaś plamę która wibruje. Ale wibruje jak fala. I odłącza się z niej kawałek 1/3 całości. Taka kulka plasteliny. Czułam ze ta kulka to umysł, ego. A ta druga cześć to ja, świadomość. Dosłownie to czułam. Byłam z tym przez 2 sęk ale otworzyłam oczy bo chyba się przestraszyłam tego ze nie wiem co się dzieje. Próbowałam wrócić do tego ale nie udawało mi się. Wtedy czułam taki ciepły ucisk na głowie w jednym miejscu. I serce mi biło dużo szybciej.