Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-05-28T17:45:10+02:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Agnieszka Mieszczak
Agnieszka Mieszczak
29 listopada 2020 17:01

Super!
Jeszcze nikt mi tak dobrze nie wytłumaczył czym jest ta intuicja, której mam słuchać 😉
Pozwoliło mi to zintegrować wiele rzeczy, które zawsze się we mnie działy, ale nie umiałam ich nazwać.
Co więcej, w zaskakujący sposób, zaczęłam rozumieć moją mamę. Często nie mogłam się z nia dogadać. Prawdopodobnie dlatego, że mama jest chodzącą intuicją, i zawsze jej słuchała. Teraz rozumiem, że mama ma niesamowicie wykształcone 8 zmysłów intuicyjnych. Często próbowała wytłumaczyć rodzinie, w jaki sposób funkcjonuje. No nie bardzo to dochodziło do mnie i do pozostałych członków rodziny, którzy raczej działają z płaszczyzny umysłu i emocji.
I teraz tak troszkę pogodziłam się z tym, że jestem córką mojej matki i powinnam ją wreszcie dokładniej wysłuchać. I skorzystać z darów jej mądrości,

Andrzej Romanowski
Andrzej Romanowski
7 listopada 2021 13:40

Tak

Anna Ignacik
Anna Ignacik
16 listopada 2021 11:49

Wooow! Nie wiedziałam, że intuicja się aktualizuje wraz z życiem. Byłam przekonana że np. Czuje ze musze zmienić prace i czuje to ciałem przy podjęciu decyzji to jest TO i już będzie wszystko się układać.
I teraz przyklad:
Firma przeniosła mnie do innej spółki. Poczułam ulgę i spokój bo obecny zespół na tamten moment był toksyczny i energia mi uciekała od momentu rozpoczęcia pracy.
Jestem w nowej spółce. 2 dzien. Nie mam sił tu siedzieć. Rodzaj pracy nie mój: tu są dokumenty, a ja musze mieć cyferki. Nic nie rozumiem. Kawa za kawa. Zasnęłabym.
Nie rozumiem, dlaczego miałam spokoj a okazało się że to nie dla mnie praca. Są inne działy, gdzie mogłabym wykorzystać swoje mocne strony. I ta aktualizacja intuicji polega na tym xe: miałam odejść że starego zespołu stąd spokoj, i zarzadzam i dzialam aby robic to co mi dluzy i wykorzystam? Pozdrawiam. Ania

Magda :)
Magda :)
5 grudnia 2021 20:15

Super wytłumaczone, świetny materiał 🙂