Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2021-05-28T17:43:11+02:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Monika M
Monika M
7 listopada 2020 15:54

Wiecie co, jak Honorata odpowiadałaś na moje pytanie i użyłaś metafory z samochodem to doznałam olśnienia. Dokładnie tak, ja jeżdżę na 3 biegu! 🙂 ależ to oczywiste! i od razu poczułam, że mi auto przyspieszyło, jak to powiedziałaś! 🙂 dziękuję!

Barbara Pioch
Barbara Pioch
8 listopada 2020 11:56

Witam:)
Dziękuje za odpowiedź na moje pytanie!
Powiedziałyście, że trzeba zauważyć w sobie te taleny, zdolności, dopuścić ich różnorodność. I tak czuje, że tu tkwi mój problem:)
Ja np. bardzo lubię remontować i dekorować mieszkanie. Przynajmniej raz w roku biorę jakieś pomieszczenie “pod młot”;) i moi znajomi są zawsze zachwyceni efektami do tego stopnia, że chcą abym ich pomogła w urządzeniu. Ale dla mnie to było takie proste, te pomysły przychodzily same i nie czułam w tym jakiegoś specjalnego talentu.
Albo podczas tańca. Od wielu partnerów slyczalam jak lekko się ze mną tańczy, a u mnie pojawiało się tylkk zdziwienie. Przecież ja nic nie robię specjalnego, pozwalam się tylko prowadzić. I przez wiele lat odmawiałam prowadzenia wspólnych kursów.
Czy mój talent organizacyjny. Od siedmiu lat wychowuje sama moje dwie córki, ogarniam pracę na pełnym etacie, różne hobby, nawet finanse są w lepszym stanie niż wcześniej. A w całe się przy tym nie wysilałam specjalnie.
Czas zauważyć w sobie ten potencjał! Uznać go! I obalić w sobie to przekonanie, że posiadanie talentu, czy uświadomienie go sobie jest połączone z czymś hucznym, spektakularnym. Bo chyba tak sobie właśnie to wyobrażałam. A te taleny siedzą sobie cicho w nas i czekają na odkrycie i uznanie.
Kurcze- takie jedno słowo klucz, a potrafi otworzyć tyle drzwi. Coś się we mnje przestawiło🙌dzięki!

Mika
Mika
24 listopada 2020 20:09

Dziewczyny, jak stawiać granice? Pomóżcie proszę. Ja chłonę jak gąbka i może dlatego nie umiem odróżnić które emocje są moje.