Wygląda na to, że musisz się zalogować, aby obejrzeć szkolenie
2022-04-22T16:51:26+02:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Bożena Stokłosa
Bożena Stokłosa
12 marca 2022 12:09

Cześć Honorata i Sylwia! Jestem na początku drogi budowania Świadomości kwantowej, w procesie ogólnie pojętego rozwoju od 4 lat (a mam już 53 lata). Od długiego czasu mam poczucie utknięcia, nie umiem odnaleźć swojej drogi życiowej i ruszyć do przodu. Miesiąc temu zarejestrowałam się ze względów zdrowotnych i działania biznesowego w marketingu sieciowym nie związanym z suplementami a żywnością funkcjonalną Jęczmieniem i Chlorellą ( i in. wysuszone soki z warzyw i owoców).
Podczas czwartkowego szkolenia w odpowiedzi na pytania Eweliny, Sylwia zanegowała działanie w MLM-ach. Mam prośbę o sugestie i doradzenie w tej branży działania. Zdecydowałam się na ten rodzaj działalnosci również ze względu, że moją dalszą ścieżkę życiową wiążę z profilaktyką zdrowia i terapiami naturalnymi (skończyłam w ubiegłym roku 3-letnie studia Naturoterapii i ciągle szkolę się w tym kierunku).
Proszę pomóżcie mi w moim dalszym stawianiu kroków.
Wspomnę tylko,że mam bardzo nieciekawą atmosferę w domu (delikatnie mówiąc), jeżeli chodzi o postawę męża, związaną z moimi podejmowanymi decyzjami i działaniami. Wszystko neguje i stara się mnie przekonać, że to nie ma sensu, że to strata czasu i pieniędzy. Ma wręcz postawę agresywną w sosunku do mnie.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie uwagi, sugestie i wsparcie.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Bożena

Agata Stasiak
Agata Stasiak
28 marca 2022 20:35

Dziewczyny, wiele razy używacie zwrotu “do życia”. Wiem, że jest to jakoś połączone z ustawieniami systemowymi, ale ja nie do końca wiem o co tak naprawdę chodzi. Możecie to tak trochę łopatologicznie wytłumaczyć co to znaczy?

Agata Stasiak
Agata Stasiak
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
3 kwietnia 2022 17:31

Dziękuję, obejrzałam. Muszę to jeszcze zintegrować 😀