Wygląda na to, że nie jesteś zalogowana.
2020-12-11T23:57:44+01:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
27 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Joanna Wantuch
Joanna Wantuch
3 listopada 2020 10:11

Ćwiczę Qi Gonga metodą Żurawia od zeszłego roku, to jest niesamowita metoda lecznicza, uregulowała mi dolegliwości związane z miesiączką, z całego serca polecam każdemu. Mam wrażenie, że w Polsce ciągle mało popularna, bo tutaj nie pocimy się jak np. na siłce czy fitness, czy nawet na jodze, na efekty trzeba poczekać, ale bardzo harmonizuje. Z całego serca polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i emocje. Qi Gong, prowadzony i ćwiczony w grupie naprawdę napełnią mocą i podnosi Qi. Jestem Ambasadorem tej metody. Ściskam

Renata Broczkowska
Renata Broczkowska
Odpowiedz  Joanna Wantuch
4 listopada 2020 22:21

Tak:-) to piękna praca z energiami i z ciałem.. wprowadza też ogrom Przestrzeni w Osobiste Pola Życia:-)
*Lęcący Żuraw* jest mi bliski z przerwami od 4 lat, teraz już rzadziej..
Bardzo polecam Qi gong naprawdę każdej Osobie, praktykowałam na zajęciach przez pierwsze2 lata, latem dołączałam do zajęć prowadzonych w parkach:-) energia bycia razem naprawdę wzmacnia efekt:-), potem już w zaciszu domowym.

Dwa lata temu poznałam Słowiańską gimnastykę dla Kobiet (jest odpowiednik dla Mężczyzn:-)), która jest głęboką pracą z ciałem, z energiami, z linią rodową i z horoskopem słowiańskim.
Bardziej do mnie przemawia i pięknie prowadzi w procesie uzdrawiania relacji ze światem i z przodkami.. no i .. jestem Słowianką:-)
To jest Praktyka na wszystkich poziomach, tylko w nazwie i w fizycznej formie jest gimnastyką.
Teraz moje ciało i moja JA podąża poprzez Słowiańską.. bowiem chyba dopiero teraz dojrzałam do jej wartości znaczeniowej i odkrywania w sposób osobisty symboli każdego ćwiczenia, do tak głębokiej pracy z ciałem. To jest poruszający Proces Scalania się w Jednię z tym, co duchowe, z tym co ugruntowuje w Tu i w Teraz i z Linią Przodków, z osobistymi Korzeniami Życia… oj.. zmykam, bo znowu się rozpiszę;-)

Gosia
Gosia
9 listopada 2020 18:18

To jest pierwsza w moim życiu medytacja, w której się zakochałam. Robię ją przynajmniej kilka razy dziennie. I wiem, że mój przepływ energii jest coraz bardziej efektywny. Dziękuję za to ćwiczenie specjalnie dla mnie :))

Monika M
Monika M
20 listopada 2020 19:18

Hej! Specjalnie aż się cofnęłam, żeby dodać komentarz. Prawda taka, że jak oglądałam Sylwię, pomyślałam: eeeee… Nie poczułam tematu w ogóle. Ale podeszłam do tego z otwartym umysłem i po tych paru dniach ćwiczeń czuję, że oddycham! a płuca rozciągnęły mi się tak swobodnie i szybko! Zawsze miałam problem z płytkim oddechem, nigdy nie potrafiłam wdrożyć ćwiczeń. A przy tym ćwiczeniu tak szybko i tak łatwo ta kwestia się wyregulowała. i zdecydowanie lepiej śpię. Fantastyczne! Dzięki i polecam wszystkim spróbowanie!

Katarzyna Smolka
Katarzyna Smolka
22 grudnia 2020 00:50

Piekne odczucie po tym cwiczeniu, czulam na koncu jakbym sie przykleila do podloza i mrowienie w stopach…chyba oddalam Ziemi to, co mi nie sluzy…dziekuje 🙂

Edyta Sztejnwald
Edyta Sztejnwald
26 grudnia 2020 13:13

Przepiękna medytacja, wprowadzam do porannej medytacji.
Dziękuję

Monika Kolanowska
Monika Kolanowska
22 stycznia 2021 11:32

Parę lat temu dość regularnie chodziłam na Tai Chi. Przez pierwsze 20 min zawsze był Qigong. Niesamowite ile sekwencji podczas dzisiejszej medytacji przypomniało sobie samo moje ciało;)

Sylwia
Sylwia
23 stycznia 2021 15:34

Cudowne ćwiczenie oddechowe , które chyba poraz pierwszy pomogło mi prawidłowo medytować . Wspaniałe uczycie 😌. Piękna pojawiająca się i znikająca , powiększająca się fioletowa kula , która na końcu otworzyła się w przestrzeń , w którą weszłam . Wspaniałe uczucie jakby odkrycia czegoś . Jeszcze nie wiem dobrze czego ale bedę szukać.
Dziękuje za technikę na szybkie oczyszczenie swojej energi ,myśle że będę z niej często korzystać kiedy poczuje niskie wibracje .
Do medytacji zachęcił mnie moj 16 letni syn w czasie pandemi ( potrzebowałam wyciszenia i zrozumienia wielu pytań ) nigdy wcześniej nie próbowałam a wręcz nie wierzyłam ze to daje coś więcej . Teraz już wiem że to działa i sama jestem zaskoczona jak wciąż odkrywam nowe spojrzenie na siebie ale tez i na inne osoby . Ten proces u mnie idzie powoli ale cieszą mnie zmiany i sytuacje które pojawiają się wraz z nimi . Pozdrawiam serdecznie 💗💗

Wiesława Lauterbach- Grimm
Wiesława Lauterbach- Grimm
11 kwietnia 2021 14:01

piękna melodia , wzruszyłam sie bardzo!!!!

Wiesława Lauterbach- Grimm
Wiesława Lauterbach- Grimm
11 kwietnia 2021 22:28

dziękuję,bardzo uspokaja to

Agnes
Agnes
12 kwietnia 2021 23:30

Ale bombę wystrzeliłyście dziewczyny na zakończenie miesiąca!!

Ta pierwsza muzyka Healing – zaniemówiłam!!!

Wstrzymywałam sie aby nie eksplodować, bo nie jestem sama w pokoju.
Pozostawię sobie ten kąsek na tylko specjalne okazje jak np. zakończenie medytacji wybaczania. Zrobię z tego akt uwolnienia z wodospadem łez. Ale nie dziś. Po takich aktach potrzeba mi chociaż jeden dzień odpocząć. ( zawsze czuje się osłabiona ).

A swoja droga, to nie ośmieliłabym się włączyć tego kawałka osobie, która nie jest w rozwoju a wciąż dźwiga ciężary. Zbyt mocne.
Dziękuję za ten podarunek. Dziękuję. Tyle obfitości mnie spotyka. Dziękuję!!!!

Ostatnio edytowanes przez Agnes
Anna Stolarz
Anna Stolarz
28 sierpnia 2021 07:57

Wspaniała medytacja ruchu, czułam energię i ciepło, cudownie było wprawić w ruch całe ciało i podążać ruchem za muzyką.

ELŻBIETA STARCZEWSKA
ELŻBIETA STARCZEWSKA
20 września 2021 21:46

Super ćwiczenie. Energia płynie. Kiedyś przez moment miałam na zajęciach Qi Gong i ć zapomniane. Fajnie,że przypomniałyście.

Ewa Wrotek
Ewa Wrotek
28 września 2021 08:42

Wspaniałe ćwiczenie. Natychmiast podnosi poziom sił witalnych, więc co może zdziałać przy regularnym stosowaniu? Muszę zgłębić temat. Mam nadzieję, że da się online, bo nie jestem w stanie uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych. Dziękuję❤️

Daria Głowacka
Daria Głowacka
22 grudnia 2021 11:15

Dziękuję ! Poczułam te niesamowitą energię, wzruszyłam się i czuję, że jakieś napięcie ze mnie uleciało… Przepracowuję aktualnie ciężki dla mnie temat, w związku z czym medytacja ta była dosyć intensywna… Mam nadzieję, że wesprze mnie w uzdrowieniu. Serdecznie pozdrawiam wszystkich 🙂

Marta A
Marta A
19 maja 2022 10:43

Super medytacja, po skończeniu uśmiech sam pojawił się na twarzy😊

Ania G-K
Ania G-K
5 czerwca 2022 14:25

Super ćwiczenie. Ciepło w ciele i uśmiech na twarzy 😃

Marlena
Marlena
16 czerwca 2022 21:16

utwory dodawają skrzydeł, miałam wrażenie,że się uniosę i wszystko jest możliwe !