Wygląda na to, że nie jesteś zalogowany/a
2022-04-22T16:40:20+02:00
POWIADOMIENIA
Powiadom o
14 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Feedback o treści
Zobacz wszystkie
Ewa Korneluk
Ewa Korneluk
13 listopada 2021 20:48

Ten kurs jest dla mnie trudny. Bardzo ciężko mi jest w ogóle sformułować cokolwiek, a potem rozkładać to na czynniki pierwsze. W głowie chaos. Czacha dymi. Ja wiem, ze czas jest umowny, ale tydzień (a właściwie weekend) mi zdecydowanie na zadanie domowe nie wystarczy…

Elżbieta Pabich
Elżbieta Pabich
Odpowiedz  Ewa Korneluk
14 listopada 2021 08:02

Coś napisałam na górze dla Ciebie, ale pisze z tramwaju i nie miałam cierpliwości żeby oznaczyć 😉

Elżbieta Pabich
Elżbieta Pabich
14 listopada 2021 08:00

Ja przy rozpisywaniu w głowie i obmyślaniu na jakim jestem miejscu. Pewnie mi trochę łatwiej, bo jakiś rok temu robiłam sobie pewną mapę wartości i przekonań i zrobiłam teraz aktualizacje i widzę które punkty się zmieniły główne. Ale jestem jeszcze przed tym głównym rozpisaniem.

Natomiast tak po boku pojawiło mi się coś zupełnie innego. Inne myślenie które dotyczy wszystkiego, że ja trochę po ta obfitosc się lękam sięgać. Ja wiem jak tam jest dużo i jak dużo dobrego może być dla mnie. Czy ja to udźwignę.

Zrobiłam piękna medytacje z mamą w nawiązaniu do naszego liva i czuję lekkość i też już kilka rzeczy się zadziało, ale czy trochę lek o tej obfitości powstrzymuje mnie od pisania?

Nie wiem, ale chciałam napisać @Ewa Rybacka że w trakcie tego chaosu, różne rzeczy mogą się w jakiś nieskoordynowany sposób połączyć. I że trochę odpuszczenie tych rozwiązań z głowy może pomóc.

Dobrego dnia

Elżbieta Pabich
Elżbieta Pabich
Odpowiedz  Elżbieta Pabich
14 listopada 2021 08:01

W sensie od pisania od tego co się zadziało.

Elżbieta Pabich
Elżbieta Pabich
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
14 listopada 2021 16:58

Akurat u mnie często następuje taki proces. To zauważyłam przy innych, że ja później do czegoś wracam, bo sobie myślę, że napewno tego dość nie puściłam. I do końca nie wiem czy to jest wyczucie prawdy czy ego, które chce chociaż trochę wrócić do swoich “ustawień fabrycznych”.

Elżbieta Pabich
Elżbieta Pabich
Odpowiedz  Honorata i Sylwia
14 listopada 2021 17:01

Fajnie, że napisałaś (ja to tak odczytalam), że porozpisywac sobie można, ale już gruntownie dotykanie konkretnych przekonań to tyle ile czujemy. Bo chyba rzeczywiście mnie ogrom tej przestrzeni trochę przestraszył.

Gosia
Gosia
14 listopada 2021 21:28

Słuchajcie, jak tylko zaczynam myśleć czego nie chcę, to wpadam w panikę i mam paraliż całego ciała: nie mogę oddychać, mam kulę w brzuchu i strasznie ciężkie ręce, wszystkie myśli są rozbiegane i nie mogę się skupić. Ogarnia mnie wstyd… Już minęło 5 dni a ja nic nie napisałam…
Tak samo boję się sprecyzować czego chcę… I pojawią się myśl ‘jak nic nie napiszę, to może powinnam sobie odpuścić drugie spotkanie, bo nie będę miała odrobionego zadania…’ Postanowiłam, że będę na tym drugim spotkaniu, nawet jeśli będę czerwona jak burak ze wstydu.

Kinga Dumna
Kinga Dumna
24 czerwca 2022 18:01

Tak to prawda ten kurs jest trudny, bo nikt nas nie uczył kierowania uwagi i uważności na siebie. — Mnie intuicja bardzo pomogła. Przez pierwsze doby od zakupu słuchałam lekcji od rana do wieczora. Tą lekcję słucham już trzeci raz z arkuszem ćwiczeń i dopiero teraz odhaczyłam; Lekcja ukończona. — Wiedza zawarta w tym kursie bardzo porządkuje moją dotychczasową wiedzę na temat pracy z przekonaniami. — Niesamowita praca. Dziękuję.