ZWIĘKSZ ROZPOZNAWALNOŚĆ,

SKALĘ I ZYSKI TWOJEJ MARKI OSOBISTEJ,

aby mieć radość z pracy na swoim, sprzedawać umiejętnie
i pracować tylko z wymarzonymi klientami.

(IDEALNE DLA DORADCÓW, COACHÓW, EKSPERTÓW, USŁUGODAWCÓW, FREELANCERÓW)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych od Honoraty Lubiszewskiej (firma Siła Historii Kobiet). Zgoda może być odwołana w każdym czasie,
a szczegóły o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce Prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania naszych wiadomości.

3 SZKOLENIA BĘDĄ DOSTĘPNE PRZEZ:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

NAUCZ SIĘ:

   szczegółów na temat najważniejszych schematów wdrażanych w prosperujących biznesach online (w tym systemu pozyskiwania, systemu sprzedaży i systemu obsługi klientów)

  procesów pozwalających wdrożyć każdy z wyżej wymienionych systemów. (mowa o 5 fazach planowania: od stworzenia wizji, przez rozrysowanie sobie mapy prowadzenia klienta, po zaplanowanie w czasie i wdrożenie)

  podstaw do wyliczania sobie kosztów oraz potencjału Twojej najbliższej, zamkniętej w czasie sprzedaży – warsztatu, kursu lub sesji 1:1 (przedstawimy Ci, jak nasi klienci generują sobie zysk na poziomie 100.000 zł rocznie – i więcej, w zależności od potencjału i poziomu ich rozwoju biznesowego)

  rozrysowania sobie w szczegółach mapy sprzedaży przez webinar i sposobu wdrożenia jej (pokażemy Ci szczegóły tej mapy i przedstawimy inne możliwości sprzedaży online, poza webinarami)

  jak przeanalizować rynek pod kątem Twojego pomysłu na nową usługę lub kurs (zrozumiesz, jakich błędów nie popełniać przy okazji wdrażania nowego produktu/ usługi dla nowych odbiorców oraz jak zacząć myśleć i mówić językiem klienta)

  modelu przygotowania oferty dla produktu, którego Twój klient naprawdę potrzebuje (w tej części dokładnie pokażemy Ci schemat pisania oferty, której ciężko się będzie oprzeć)

Dołącz do niewielkiego grona osób, które świadomie stosują
proste zasady marketingu
i sprzedaży w internecie
dla rozwoju swojej marki osobistej.

ODBIERZ DOSTĘP DO
3 NAGRAŃ VIDEO
I GRUPY FACEBOOK

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych
od Honoraty Lubiszewskiej (firma Siła Historii Kobiet).
Zgoda może być odwołana w każdym czasie, a szczegóły
o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania
naszych wiadomości.

HARMONOGRAM I SZCZEGÓŁY SERII SZKOLEŃ VIDEO:

VIDEO 1

DOSTĘPNE NATYCHMIAST

Najważniejsze procesy i schematy do wdrożenia w Twoim biznesie online.

VIDEO 2

DOSTĘPNE ZA 2 DNI

Jak zarobić dodatkowe 100.000 zł w najbliższych 12 miesiącach?

VIDEO 3

DOSTĘPNE ZA 4 DNI

Oferta, jako jeden z kluczowych elementów mapy sprzedażowej online.

CAŁA SERIA VIDEO BĘDZIE DOSTĘPNA DO 22.09.2019 WŁĄCZNIE
I DO TEGO DNIA BĘDZIESZ MOGŁA NADROBIĆ KAŻDE Z NAGRAŃ.
PO TEJ DACIE DOSTĘP DO SZKOLEŃ BĘDZIE WYŁĄCZONY.

3 SZKOLENIA BĘDĄ DOSTĘPNE PRZEZ:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Osoby, które zastosowały naszą wiedzę w życie, obecnie przy każdej kampanii osiągają zyski od 5.000 zł nawet do 120.000 zł (TAK – mówimy o biznesach eksperckich, doradczych i usługowych).

Żeby jednak było jasne. Niektórym z tych osób nie udało się za pierwszym razem. Musiały spróbować od 2 do 3 razy, zanim u nich dokładnie „zakliknęło”. Czasem to była kwestia nieodpowiedniego podejścia do swojego produktu, do klienta lub po prostu brak pewności siebie. Koniec końców… Ważne, że DZIAŁA!

Chciałyśmy jednak o tym wspomnieć już teraz, żebyś nie spodziewała się fanfarów po jednym wrzuconym LIVE z zaproszeniem na swoje sesje coachingowe…. W dzisiejszych czasach trzeba czegoś więcej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych
od Honoraty Lubiszewskiej (firma Siła Historii Kobiet).
Zgoda może być odwołana w każdym czasie, a szczegóły
o przetwarzaniu danych znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale konieczne do otrzymywania
naszych wiadomości.

O PROWADZĄCYCH

embraceyourlife.pl – PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ. DUCHOWOŚĆ. PODRÓŻE

Sylwia Sikorska

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale dziennikarstwa i nauk politycznych. Urodzony sprzedawca i przedsiębiorca. Mentorka Marketingu i zwiększania sprzedaży online, Inwestorka. Stara Dusza. Od ponad 15 lat buduje swoją markę. Obecnie z sukcesem rozwija dwie firmy w dwóch odmiennych branżach – marketingu internetowym i obrocie nieruchomościami.

Jej konikiem w marketingu online jest sprzedaż, budowanie strategii i reklama na Facebooku.

Honorata Lubiszewska

Absolwentka Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, od 16 roku życia aktywnie rozwijająca swoją karierę zawodową w zakresie przedsiębiorczości i finansów. W wieku 24 lat otworzyła swoją pierwszą działalność, opartą na marketingu online, którą w 4 lata rozwinęła się do stopnia pozwalającego jej na otwarcie drugiego biznesu – opartego o obrót i zarządzanie nieruchomościami w Warszawie. Trenerka i Mentorka dla młodych przedsiębiorców, chcących zwiększać sprzedaż i automatyzować procesy w swoich biznesach.

Najlepiej czuje się w tworzeniu treści, ofert, budowaniu tuneli sprzedażowych i automatyzacji sprzedaży online.

Sylwia i Honorata od 5 lat tworzą razem markę embraceyourlife.pl – Mentorki Marketingu. Z powodzeniem i sukcesem realizują swoje projekty i pomagają klientom rozwijać się biznesowo, finansowo i wewnętrznie.

Ważny jest dla nich ciągły rozwój umiejętności, a także stosowanie praw Wszechświata, które zgłębiają od kilku lat. Wierzą one, że nie ma przypadków, że wszystko dzieje się w odpowiednim miejscu i czasie oraz że Wszechświat sprzyja nam wszystkim. Wystarczy tylko otworzyć się na jego obfitość, nie komplikować za wiele, nauczyć się wysyłać świadome intencje, zarządzać emocjami i odpuszczać, aby zwalniać uścisk blokujący przypływ bogactwa do naszego życia.

Jeśli chcesz nauczyć się, jak one i ich klienci realizują się biznesowo – dołącz do serii bezpłatnych video szkoleniowych.

FAQ

Video 1 z 3 dostępne jest dla Ciebie od momentu zapisania się do dnia 22 września 2019 włącznie. Każde kolejne video będzie dla Ciebie dostępne co 2 dni i będziesz o dostępie do video 2 i 3 informowana mailowo.

Szkolenia dostępne są na platformach organizatora i dostępne będą dla osób, które podadzą i potwierdzą po zapisie swój adres e-mail. O szkoleniach będziesz informowana mailowo. Przypomnienia dostępne będą też w grupie na FB: https://www.facebook.com/groups/grupamentoringowa/

Jedno szkolenie zawiera video trwające od 30 do 35 minut.

Tak, szkolenia będą dostępne łącznie do 22 września 2019 i do tego dnia można je będzie odtwarzać. Po tej dacie wyłączamy dostęp do szkoleń.

Tak, wszystkie nagrania będą miały możliwość udostępniania, jednak osoby, które wcześniej nie zapisały się (podając swój adres e-mail) nie będą mogły odtworzyć nagrań.

Wysyłając swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach otrzymywania informacji handlowych oraz marketingowych drogą elektroniczną w postaci wiadomości e-mail. W każdej chwili możesz się wypisać. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności – www.embraceyourlife.pl/polityka-prywatności. Zgody udzielasz administratorowi danych: Siła Historii Kobiet Honorata Lubiszewska, Osówiec ulica Przy Tartaku 11/1, 86-014 Sicienko, NIP: 5542808362.