Zapisz się na WEBINAR – Pozyskuj klientów GOTOWYCH na Twoje rozwiązania 2017-09-14T19:29:25+00:00

MOŻLIWOŚĆ ZAPISU JEST JUŻ WYŁĄCZONA. DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU


WEBINAR: 3CENNE TECHNIKI POZYSKANIA KLIENTA
NA TWOJE ROZWIĄZANIA

Czyli, jakie kroki zaprowadzą Cię do pierwszej,
5-cio cyfrowej sprzedaży wiedzy i doświadczenia przez internet.

  Praktyczne rozwiązania sprzedażowe
i promocyjne

  Studium przypadków naszych klientów

  Wsparcie grupy podążającej w kierunku
rozwoju biznesów

DODAJ MNIE DO GRUPY

NAGRANIE WEBINARU NIE BĘDZIE DOSTĘPNE

a liczba miejsc jest ograniczona

ZESKALUJMY TWÓJ BIZNES ONLINE SZYBCIEJ!

 

3 skutecznych technik, które mogą zaprowadzić Cię do pierwszej, 5-cio cyfrowej sprzedaży wiedzy i doświadczenia przez internet. Pokażemy Ci, jak nasze zyski zaczęły się zwiększać, kiedy zaczęłyśmy stosować te techniki ponad 2,5 roku temu.

Zrozumiesz, dlaczego poświęcanie długich miesięcy na tworzenie contentu (treści) nie jest najlepszą strategią prowadzącą do 5-cio lub 6-cio cyfrowych zysków miesięcznych – i w zamian poznasz szybszą metodę.

Poznasz też historię jednej z naszych klientek, która zrealizowała pozornie niemożliwy cel w 21 dni, dokonując sprzedaży z zyskiem 19.000 zł.

Przedstawimy Ci sposób stosowany przez naszych klientów na zarabianie od 1 tys do 2 tysięcy złotych na jednym kliencie – bez konieczności dawania mu specjalnych bonusów czy poświęcania na niego dodatkowego czasu. Dodatkowo dowiesz się, jak przyciągać klientów gotowych na Twoje stawki.

Ponad to pokażemy Ci jedną prostą mapę sprzedaży. Podążając za nią krok po kroku, dokonasz swojej pierwszej sprzedaży na 5-cio cyfrową kwotę lub większą, czego Ci serdecznie życzymy.

Na końcu pokażemy Ci kolejny krok, który da Ci aż 7 map sprzedaży – możliwych do zastosowania w biznesie opartym na rozwiązywaniu problemów innych ludzi.

Ponad tym wszystkim zrozumiesz, dlaczego konieczne jest budowanie biznesu opartego na autentyczności i spójności – aby dostarczać realne rezultaty Twoim przyszłym klientom.

Ten webinar spośród innych będzie wyróżniała konkretna wiedza, umożliwiająca Ci podjęcie działania od razu po jego zakończeniu.

Jeśli nie lubisz szkoleń online, które tylko zabierają Twój czas, możesz mieć pewność, że dołożymy wszelkich starań, abyś tym razem miała poczucie dobrze zainwestowanych 65 minut.

  Praktyczne rozwiązania sprzedażowe
i promocyjne

  Studium przypadków naszych klientów

  Wsparcie grupy podążającej w kierunku
rozwoju biznesów

DODAJ MNIE DO GRUPY

O PROWADZĄCYCH

Mentorki Marketingu
i Budowania Dochodowych Biznesów Online

Twórczynie i właścicielki marki embraceyourlife.pl. Autorki bloga, video i wielu publikacji. Marzycielki. Inwestorki na rynku nieruchomości. Podróżniczki.

Uczymy jak świadomie tworzyć swoją markę przy użyciu internetu i osobiście wspieramy – głównie Kobiety – w tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych. Wyróżnia nas nietuzinkowe podejście do tworzenia firm, kreatywność, szeroki zakres wiedzy i doświadczenia biznesowego oraz kompleksowość dostarczanych usług.

Na jakie pytania odpowiemy w trakcie najbliższego webinaru?

1) Jak możesz przyciągać klientów każdego dnia, tak aby nigdy więcej nie musieć się martwić, co zrobić i w jaki sposób, aby podpisać kolejną umowę albo sprzedać szkolenie?

2) Jak możesz przyciągać lepiej płacących klientów, aby zarabiać więcej z jednej sprzedaży – powtarzając ten proces codziennie?

3) Jak możesz służyć moim klientom w najlepszy możliwy sposób, aby zachować dla siebie wolność czasu, który możesz przeznaczać dla rodziny i rozwoju swoich pasji?

NAGRANIE NIE BĘDZIE DOSTĘPNE!

Bądź z nami:

Opinie o współpracy z nami:

Renata Driscoll, prosperitybyrenata.com

Joanna Grabska, Matryca Cudów