WEBINAR – 3 sekrety tworzenia OFERT generujących 5-cio cyfrowe zyski2018-05-27T22:46:01+00:00

 WEBINAR: 3 SEKRETY TWORZENIA
OFERT GENERUJĄCYCH
5-CIO CYFROWE ZYSKI (ONLINE)

Stosowane z sukcesem przez naszych klientów miesiąc w miesiąc!

Działające dla biznesów usługowych, doradczych i coachingowych.

NAGRANIE WEBINARU NIE BĘDZIE DOSTĘPNE DLA OSÓB, KTÓRE NIE ZALOGUJĄ SIĘ DO POKOJU WEBINAROWEGO 5 CZERWCA.

Liczba miejsc jest ograniczona

OPAKUJ I SPRZEDAJ ONLINE TWOJĄ EKSPERTYZĘ!

 

3 sekretów tworzenia ofert, którym wręcz trudno się oprzeć. Dzięki temu Twoje oferty będą zrozumiałe dla Twoich klientów i nie będziesz miała poczucia, że brakuje w nich jakiegoś ważnego elementu. Te sekrety mogą zaprowadzić Cię do pierwszej, 5-cio cyfrowej sprzedaży usług, wiedzy i doświadczenia przez internet.

 Pokażemy Ci, jaki czynnik ma aż w 90% wpływ na sukces Twojej oferty, a nawet całej kampanii promocyjnej – co pewnie sprawi, że od razu zaczniesz wprowadzać poprawki w swoich ofertach (o to właśnie chodzi, aby nie odkładać wiedzy na półkę).

 Nauczymy Cię, jak pisać ofertę i czego w ogóle nie stosować – po wdrożeniu tego zauważysz, że w końcu Twoi odbiorcy wczytują się w Twoją ofertę (wyraźnie widoczne po ilości czasu spędzanego na danej podstronie z ofertą, jeśli stosujesz Google Analytics), a naturalnym krokiem dla nich będzie zakup u Ciebie.

 Dowiesz się, jak stosować BONUSY w swoich ofertach, aby były one atrakcyjne dla klientów, a Ciebie nic nie kosztowały (ani czasu, ani wysiłku).

 Pokażemy Ci, jak zyski naszych klientek zaczęły się zwiększać dzięki stosowaniu tych sekretów i wdrażaniu ich według naszych wskazówek, przez co mogą one z łatwością realizować kampanie sprzedażowe na 4-ro i 5-cio cyfrowe kwoty.

 Ponad to pokażemy Ci jedną prostą mapę sprzedaży. Nie zostawimy Cię przecież tylko z częściowym planem… Podążając za tą mapą krok po kroku, dokonasz swojej pierwszej sprzedaży na 5-cio cyfrową kwotę lub większą, czego Ci serdecznie życzymy.

 Na końcu pokażemy Ci kolejny krok, który da Ci aż 7 map sprzedaży – możliwych do zastosowania w biznesie opartym na rozwiązywaniu problemów innych ludzi.

 Ponad tym wszystkim zrozumiesz, dlaczego konieczne jest budowanie biznesu opartego na autentyczności i spójności – aby dostarczać realną wartość albo rezultaty Twoim przyszłym klientom.

Ten webinar będzie wyróżniała konkretna wiedza, umożliwiająca Ci podjęcie działania od razu po jego zakończeniu.

Jeśli zraziłaś się kiedyś szkoleniami online, które tylko zabrały Twój czas, możesz mieć pewność, że (jak zawsze) dołożymy wszelkich starań, abyś tym razem miała poczucie dobrze zainwestowanych 75 minut.

O PROWADZĄCYCH

Mentorki Marketingu
i Budowania Dochodowych Biznesów Online

Twórczynie i właścicielki marki embraceyourlife.pl. Autorki bloga, video i wielu publikacji. Marzycielki. Inwestorki na rynku nieruchomości. Podróżniczki.

Uczymy jak świadomie tworzyć swoją markę przy użyciu internetu i osobiście wspieramy – głównie Kobiety – w tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych. Wyróżnia nas nietuzinkowe podejście do tworzenia firm, kreatywność, szeroki zakres wiedzy i doświadczenia biznesowego oraz kompleksowość dostarczanych usług.

Na jakie pytania odpowiemy w trakcie najbliższego webinaru?

1) Jak stworzyć ofertę, której ciężko się oprzeć – tak, aby klienci sami pytali Cię o jej dostępność i ustawiali się w kolejce po możliwość zakupu (działa to szczególnie dobrze dla branż usługowych, doradczych i coachingowych)?

2) Jak konstruować wszystkie swoje oferty (szczególnie, jeśli masz szeroki zakres usług lub ekspertyzy), aby zarabiać więcej z jednej sprzedaży – powtarzając ten proces miesiąc w miesiąc?

3) Jak służyć klientom w najlepszy możliwy sposób, aby zachować dla siebie wolność czasu, który możesz przeznaczać dla rodziny i rozwoju swoich pasji?

NAGRANIE NIE BĘDZIE DOSTĘPNE!

Bądź z nami:

Opinie o naszych webinarach:

Dla poszanowania prywatności osób udzielających opinii, niektóre zdania zostały zamazane.